Új hozzászólás Aktív témák
-
Reggie0
félisten
válasz
#94257664 #31 üzenetére
Ha tobbsegben lennek, akkor nagyonszar lenne. Ha egy driverrel a felhasznalok 5%-anak problemaja van, az mar nagy bajnak szamit.
Az meg nem izgat, hogy foglalkoznak-e vele, foleg, ha ennyire mimozak.#30 lev258: Javitjak boszen, mert egy oriasi bughalmaz, nem vagyok vele egyedul. Lasd 5.14-es kernelben mit ossze patchelik, van jopar fagyasos hiba: [link] Nalam is ilyenektol fagy a 3700U-s laptop. Konkretan monitor radugastol, lehuzastol is, de olykor videolejatszastol is. kernel msg-ben pedig latszik, hogy amdgpu-nal jon az oops/fault.
-
E.Kaufmann
veterán
Amúgy GPU-k esetén miért nem járható út egy (közel) egységes utasításkészlet, mint a processzoroknál (legalább is PC-n, de legalább, ha van nyílt forráskód, mindenféle driver nélkül fordítható közvetlenül adott utasításkészlethez a kód)? Csomó minden szoftveresen van megoldva ezért is volt ennyire zárkózott eddig az nVidia?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD Intel ARC A770 16GB Rampage SHIVA 650W
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GL850-B 144Hz QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest