Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2015-11-21 21:29 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
.DLL
veterán
fastboot-w ből hogy lehet a telōt feltåmasztani?
C:\adb>fastboot -w
Creating filesystem with parameters:
Size: 13883125760
Block size: 4096
Blocks per group: 32768
Inodes per group: 8160
Inode size: 256
Journal blocks: 32768
Label:
Blocks: 3389435
Block groups: 104
Reserved block group size: 831
Created filesystem with 11/848640 inodes and 94349/3389435 blocks
target reported max download size of 268435456 bytes
Creating filesystem with parameters:
Size: 335544320
Block size: 4096
Blocks per group: 32768
Inodes per group: 6832
Inode size: 256
Journal blocks: 1280
Label:
Blocks: 81920
Block groups: 3
Reserved block group size: 23
Created filesystem with 11/20496 inodes and 2620/81920 blocks
erasing 'userdata'...
OKAY [ 0.092s]
sending 'userdata' (137362 KB)...
OKAY [ 5.373s]
writing 'userdata'...
OKAY [ 1.625s]
erasing 'cache'...
OKAY [ 0.031s]
sending 'cache' (6972 KB)...
OKAY [ 0.297s]
writing 'cache'...
OKAY [ 0.094s]
finished. total time: 7.627sC:\adb>
Szia,
gyere át ebbe a topikba, itt több a szakértő, a cikk topikját szerintem már nemigen látogatják. -
DG790401
tag
fastboot-w ből hogy lehet a telōt feltåmasztani?
C:\adb>fastboot -w
Creating filesystem with parameters:
Size: 13883125760
Block size: 4096
Blocks per group: 32768
Inodes per group: 8160
Inode size: 256
Journal blocks: 32768
Label:
Blocks: 3389435
Block groups: 104
Reserved block group size: 831
Created filesystem with 11/848640 inodes and 94349/3389435 blocks
target reported max download size of 268435456 bytes
Creating filesystem with parameters:
Size: 335544320
Block size: 4096
Blocks per group: 32768
Inodes per group: 6832
Inode size: 256
Journal blocks: 1280
Label:
Blocks: 81920
Block groups: 3
Reserved block group size: 23
Created filesystem with 11/20496 inodes and 2620/81920 blocks
erasing 'userdata'...
OKAY [ 0.092s]
sending 'userdata' (137362 KB)...
OKAY [ 5.373s]
writing 'userdata'...
OKAY [ 1.625s]
erasing 'cache'...
OKAY [ 0.031s]
sending 'cache' (6972 KB)...
OKAY [ 0.297s]
writing 'cache'...
OKAY [ 0.094s]
finished. total time: 7.627sC:\adb>
-
.DLL
veterán
Szia, gyere át ebbe a topikba: [Link]
ott sokminden le van írva az össezfoglalóban is, egyébként van rá MiUI 7 és 8 is, a tied ha minden igaz 2016.03.29-ei kiadású miui 7, az utolsó 4.4.4-es Androidon alapuló MiuiHU rom, utána már Android 5.1-es verziók következnek, amire váltáshoz tiszta telepítés (mindent gyalul) szükséges. -
rmartin94
aktív tag
-
rmartin94
aktív tag
Sziasztok!
Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de Xiaomi Redmi 2 Pro-ra van már elérhető stabil MIUI 7 vagy 8? -
DG790401
tag
Sziasztok ma zakózott a telô screen repedt.Van olyan aki az ebay ről rendelt hozzá displayt? Milyenek az új képernyővel a tapasztalatok, érdemes e rászánni azt az 5000 Ft-t?
-
MineFox54
őstag
Sziasztok! Xiaomi.eu-s rom van fent (MIUI 7.3 by xiaomi.eu, 6.3.17 Developer).
Amikor el szeretném távolítani a képernyőzárat, becrashel a Beállítások. Mit tegyek? -
tomy86
addikt
Sziasztok most lettem tulaj, azonban valami főzött kínai rom van a telón: MIUI 16.2.4.0 Stabil
le szeretném gyalulni valami reklám, tisztítómentes ui-ra, melyik miui a jó mostanság(stabil, a témak nem tyúklábasak stb). Ha lenne kedves vmelyik fórumozó egy szájbarágós telepítési leírást is mellékelni azt megköszönném.Rom telepítés leírása kezdőknek.
Milyen romot szeretnél (android 4.4 vagy 5.1 alapút, MIUI7 vagy MIUI8)?
És ahogy korábban is javasoltam, inkább ebben a topikban tedd fel a kérdéseid!!!! -
DG790401
tag
Sziasztok most lettem tulaj, azonban valami főzött kínai rom van a telón: MIUI 16.2.4.0 Stabil
le szeretném gyalulni valami reklám, tisztítómentes ui-ra, melyik miui a jó mostanság(stabil, a témak nem tyúklábasak stb). Ha lenne kedves vmelyik fórumozó egy szájbarágós telepítési leírást is mellékelni azt megköszönném. -
tomy86
addikt
Igen, a fizikai paramétereik megegyeznek a Redmi 2-nek és a 2 Pro-nak, úgyhogy a tokok és fóliák kompatibilisek. Nekem ez a tok vált be.
Redmi 1-ben nem vagyok biztos.
Ebben a topikban talán hamarabb kapsz választ a kérdéseidre. Ez volt hamarabb és ezért látogatottabb is, mint ez. -
DG790401
tag
Sziasztok a redmi 2 pro paramètereiben egy az egyben redmi 1-2 tehát tokok fôliák kompatibilisek egymâsra?
-
obligat
senior tag
-
Sziahomi
tag
Az asszony redmi 2 pro-ja menni éppen megy, de nagyon sok minden összeakad benne, valami katyvasz van a rommal, gondoltam rakok neki miuihu-t.
Most 6.4.28-cat ír, hogy az van rajta.
Frissítést nem talál, recoveryben nem hajlandó újraindulni.
Nem tudom merre mozduljak, nem értek a miuihoz. Segítség kellene, kösz előre is.3.0.0.1 twrp és tiszta telepítés. Itt nézz szét :[link]
-
obligat
senior tag
Az asszony redmi 2 pro-ja menni éppen megy, de nagyon sok minden összeakad benne, valami katyvasz van a rommal, gondoltam rakok neki miuihu-t.
Most 6.4.28-cat ír, hogy az van rajta.
Frissítést nem talál, recoveryben nem hajlandó újraindulni.
Nem tudom merre mozduljak, nem értek a miuihoz. Segítség kellene, kösz előre is. -
SkyLine3000
addikt
Egyszerűen nem tudom mi lőtte anyós telóját, de nem tudok feldobni másik romot. Próbáltam twrp-ből, cm-ből zip-el. Mindig ugyanaz a baja: E: unable to mount /system, /cache, /data.
Már kicsit kiestem a Redmi romolásból, mert év elején eladtam, de akkor sosem fogott ki rajtam.
Antitégla sem segít.
Valakinek vmi ötlete? Már kezd tele lenni a hócipőm vele. Még nem fogott ki eddig teló velem. -
Sziahomi
tag
Sikerült csinálnom fr-t. Bedobtam egy sim-et, aztán kiírta, h "érvénytelen IMEI". Na, ilyenkor mi van? Érdemes vele foglalkozni, vagy szerviz?
Azért még utána nézek, mert ahogy rákerestem, nem egyedi eset.Sok embernél bekavart az automatikus frissítés. Kb másfél hónapja a 4.4-es kitkat rom átállt 5.1-es lolipoppra. Sima frissitéssel nem szerencsés váltani csak tiszta telepítéssel. Itt nézz utána :[link]
-
SkyLine3000
addikt
Sikerült csinálnom fr-t. Bedobtam egy sim-et, aztán kiírta, h "érvénytelen IMEI". Na, ilyenkor mi van? Érdemes vele foglalkozni, vagy szerviz?
Azért még utána nézek, mert ahogy rákerestem, nem egyedi eset. -
SkyLine3000
addikt
Anyós Redmi 2 je, egyik pillanatról a másikra ledobta a simet és azóta nem lehet hívni. Próbáltam másik szolgáltatós sim-el is, de ugyanaz. Meg az a fura, h egy reboot is elég sokáig tart. Most akarok csinálni egy fr-t a beállításokból. Rányomtam a visszaállításra, aztán percekig csak tekert, aztán kiírt vmi olyat, h nem tudta lekérdezni az IMEI-t. Aztán nyomtam visszaállítást a kijelzőn és azóta (pár perce) csak teker-teker és nem történik semmi.
Valakinek volt hasonló? Automatikus frissítés be van állítva. Gondoltam rá, h nem-e az új frissítés kavar be.
Megpróbálok visszadobdni rá egy régebbi romot, h azzal mi lesz?
Egyébként eustock-os. -
internetezoo
senior tag
-
csongi
veterán
Eustockon megszűnt a Redmi 2 Pro forgalmazása?
Melyik áruházban, linkelnéd?
-
.DLL
veterán
Átemelem a "nagy" topikból ide is, mert a cikkhez és a hasonló kínaitelós cikkekhez is kapcsolódik a gondolatom.
Amire az egészet írtam:
Xiaomi már csak az 5. helyre fért be: [link] így elmaradtak a "világmegváltó" terveik. Nem csoda."A Xiaomi nagyon-kínai még... és ennek a tipikus vonásai tökéletesen megfigyelhetők. Jó telókat, jó cuccokat gyártanak, s valóban nem rosszak alapvetően, de inkább olcsók, inkább erre mennek rá, és ha az olcsóság az elsődleges szempont, akkor nem lehet csodát várni egyik gyártótól sem. Az alap receptek nem bonyolultak: jó komponenseket kell összedobálni egy házba, nem kell hozzá sok gondolkodás, fejlesztés, ezen (a kutatásfejlesztésen) pl. máris lehet spórolni, mégis a specifikációk jól mutatnak. Fejlesztik legalább a MiUI-t ami teljesen rendben van, és ezzel együtt igazzá is válnak a specifikációk, tehát a felület, a felhasználói élmény out-of-the box is nagyon smooth. De a gyártói ökoszisztéma, a szolgáltatások, weblapok furcsaságai, stb. árnyalják a képet. Ezen kívül van sok apróság, számos finomítani, javítani való, és az összeszerelés, a minőségirányítás sem százas, ami nem ad nyugalomra okot, és ami miatt tapasztalható is a cikkben említett kínai telefonoktól való elfordulás. Pár próbálkozást még bevállal az ember, de ha mindegyikben találkozik idegesítő gyermekbetegségekkel, még mindig, akkor következőre lehet hogy egy jobb nevű márkát választ.
Az én Redmi 2-mnek pl. már vállalhatatlanul recseg a hátlapja, gyakorlatilag minden felemelésnél, fogásváltásnál ropog, nyekken egyet és mozog is. Ipaky tokban nem volt észrevehető, de a 4,7" már így is a határon mozgott, tokkal nagyon vastag és széles volt nekem, így inkább vettem egy puha velúr tokot hozzá, és kezelni csupaszon kezelem. Ekkor viszont ropog a hátlap az illesztéseknél...
És akkor ott vannak az egyéb finomításra váró dolgok: pl. beszélgetési hangszóró minősége, hiányos európai frekvenciák, előforduló hibás kameraszéria, hogy csak erről a készülékről beszéljek. Ezeket egy világszintű cél kitűzése érdekében száműzni kell, mielőtt legördülne a gyártósorról, még ha 5k-val többe is kerül, különben megmarad egy kínai gyártónak, a jobbak közül, de ennyi. Kicsit európaibb szemlélet kellene oda.Minden esetre tény, hogy ez olcsó volt, jó vétel volt (számomra legalábbis) és ahhoz mérten nem rossz, de vannak olyanok akiknek ezek a zavaró apróságok nem férnek bele és félnek tőle (a számok alapján elég sokan)."
-
Aakisan
senior tag
-
helixP
nagyúr
-
Aakisan
senior tag
Sziasztok!Erre a telefonra van hivatalos android 5 vagy 5.1?
-
juuzer
addikt
-
.DLL
veterán
-
juuzer
addikt
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az Eustock-os Redmi 2 Prokon rajta lévő MIUI ROM-ban benne van a Lite mód? Vagy másik ROM-ot kell rá telepítenem? (Ha igen, akkor melyiket?)
Előre is köszönöm a válaszokat

-
obligat
senior tag
-
.DLL
veterán
-
#65675776
törölt tag
A nagyobb erőforrásigény sokszor pont a nagyobb (2,25x) felbontásból adódik. Persze kérdés milyen nagy erőforrásigényű alkalmazásokról van szó. (Ilyesmit meg mondjuk illene nem virtuális gépen futtatni, legyen az akár a Dalvik, akár az utódja, hanem közvetlenül, natív kóddal.)
-
pető bá'
őstag
-
nihil41
tag
Azért a Note 2 mégis csak képes erőforrásigényesebb alkalmazások futtatására is, nem?
-
#65675776
törölt tag
Nem olyan bonyolult:
Ha fontos, hogy minél nagyobb legyen a kijelző, akkor Note 2.
Ha kompakt kell, hogy legyen (úgy-ahogy), akkor Redmi 2.
Note 2-be kell is a komolyabb SoC, elvégre a jóval nagyobb felbontású kijelzőt el is kell valahogy látni tartalommal.
-
nihil41
tag
Sziasztok!
Agyalok Redmi 2 Pro és Note 2 telefonok között, de nem tudok dönteni. Nem sokkal többért van a Note 2, ami sokkal erősebbnek tűnik, méretre viszont szimpatikusabb a Redmi. Ti melyiket vennétek? -
sipoczgabor
tag
Egyébként még olyan kérdésem lenne hogy az androidra jellemző lassulás a miuikon is jelen van?
-
sipoczgabor
tag
Rendben. Köszönöm. Így már biztos ő lesz majd eustockról ha újra fent lesz
-
helixP
nagyúr
Szal a másik 13as verzióval is szinte bárhol foghatom a h+-t? az nekem elegendő. a lumiám sem látott még erősebbet mint h+ és én elégedett voltam vele mindig
köszi a választ. Tökéletes választásnak tűnik a telefon csak tudja a h+-t úgy ahogy a 625-öm is 
Szinte mindenhol. A fórumban öszvisz két felhasználó írta, hogy pont olyan helyzetben van, hogy a 3G nem megfelelő frekvenciájú.
Én olyan helyeken találkoztam only edge-zsel, ahol más szolgáltató is haldokolt. -
sipoczgabor
tag
Szal a másik 13as verzióval is szinte bárhol foghatom a h+-t? az nekem elegendő. a lumiám sem látott még erősebbet mint h+ és én elégedett voltam vele mindig
köszi a választ. Tökéletes választásnak tűnik a telefon csak tudja a h+-t úgy ahogy a 625-öm is 
-
helixP
nagyúr
épp ezaz hogy nekem valószínű ő lenne a megfelelő a HM2014811. Telefonon kell ilyenkor a boltnál érdeklődni? mert sajnos vodás vagyok

Ne félj a vodás 813-astól. H+ szinte mindenhol van, bőven elég mindenre.
Itthon szinte csak 13-ast érhetsz el, kintről rendelve lehet 11es. Fel szokták tüntetni amúgy. -
sipoczgabor
tag
-
sipoczgabor
tag
Még nemtudok semmit! ahogy olvastam a pro verzióbol lesz vagyis van 2 féle hálózatos nem? mindkettőt meglehet találni magyarországon? vagy zsákbamacska hogy melyik verzió kerül a felhasználóhoz
-
#65675776
törölt tag
Köszönöm. Még mindig erősen filózok
mert az asuson a kamera biztos ezerszer jobb.. De a redminek tetszik a miui rendszere. olyan jó megoldások mint a fentről lehúzó dolgokat nem kell a képernyő tetejéről meg ilyenek... még sokat alszok addig amíg össze nem gyűjtöm rá a pénzt 
Miért vagy biztos benne, hogy ezerszer jobb? Tesztképeket nézve kb egy kategória a kettő.
-
tboj
aktív tag
Ha redminél döntök akkor az eustockot várjam meg igaz? mert az tuti jó lesz?

Ha nem sürgős, akkor szerintem mindenképpen. Nagyon korrektek és olcsóbbak, mint más boltok. Én ráérek, ezért kivárom.
-
sipoczgabor
tag
Köszönöm. Még mindig erősen filózok
mert az asuson a kamera biztos ezerszer jobb.. De a redminek tetszik a miui rendszere. olyan jó megoldások mint a fentről lehúzó dolgokat nem kell a képernyő tetejéről meg ilyenek... még sokat alszok addig amíg össze nem gyűjtöm rá a pénzt 
Ha redminél döntök akkor az eustockot várjam meg igaz? mert az tuti jó lesz?

-
sipoczgabor
tag
Köszönöm. Még mindig erősen filózok
mert az asuson a kamera biztos ezerszer jobb.. De a redminek tetszik a miui rendszere. olyan jó megoldások mint a fentről lehúzó dolgokat nem kell a képernyő tetejéről meg ilyenek... még sokat alszok addig amíg össze nem gyűjtöm rá a pénzt 
-
tboj
aktív tag
Es mostmeg forgalmaznak rossz keszuleket?Mar csak jok vannak? Döntő dolog h redmi2pro vagy zenfone 2
Egyelőre szünetel a forgalmazása az eustock-nál.
-
sipoczgabor
tag
Ezt, meg ezt, és még sorolhatnánk. A jó hír, hogy a visszajelzések alapján teljesen korrektül intézték az ügyet. Küldték a futárt cserekészülékkel azoknak, akik jelentették a problémát. Ezzel egy időben le is vették a shop-ból határozatlan időre, amíg kiderítik a probléma forrását.
Én húgomnak még október közepén vettem egy ilyen telót az eustock-tól, de azzal nincs ilyen probléma. Novemberben vásárolt készülékekre panaszkodtak legtöbben a topic-jában.
Es mostmeg forgalmaznak rossz keszuleket?Mar csak jok vannak? Döntő dolog h redmi2pro vagy zenfone 2
-
pigmeus
tag
Ezt, meg ezt, és még sorolhatnánk. A jó hír, hogy a visszajelzések alapján teljesen korrektül intézték az ügyet. Küldték a futárt cserekészülékkel azoknak, akik jelentették a problémát. Ezzel egy időben le is vették a shop-ból határozatlan időre, amíg kiderítik a probléma forrását.
Én húgomnak még október közepén vettem egy ilyen telót az eustock-tól, de azzal nincs ilyen probléma. Novemberben vásárolt készülékekre panaszkodtak legtöbben a topic-jában.
Na faja, én is novemberben vettem, de nem használom a kamerát. Én azt hittem ez a topicja

-
tboj
aktív tag
Ezt, meg ezt, és még sorolhatnánk. A jó hír, hogy a visszajelzések alapján teljesen korrektül intézték az ügyet. Küldték a futárt cserekészülékkel azoknak, akik jelentették a problémát. Ezzel egy időben le is vették a shop-ból határozatlan időre, amíg kiderítik a probléma forrását.
Én húgomnak még október közepén vettem egy ilyen telót az eustock-tól, de azzal nincs ilyen probléma. Novemberben vásárolt készülékekre panaszkodtak legtöbben a topic-jában.
-
pigmeus
tag
Egyelőre felfüggesztették, mert sokan panaszkodtak a kamerájára azok közül, akik novemberben vásároltak (távolra nem tudtak egyesek fókuszálni vele, másoknak viszont rendben volt minden). Most az eustock-nál kivizsgálják, hogy mi lehetett a probléma (hibás széria a gyártótól, stb.), de ha sikerül megoldaniuk, akkor valószínűleg újra forgalomba kerül. Én is erre várok.

Szia, mit jelent az h távolra fókuszálni? Milyen távolságra?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Mielőtt kérdezel, kérlek fusd végig a Téma-összefoglalót!
- Formula-1
- Dell notebook topic
- Húsz perc játékmenetet villantott az EXODUS
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Villanyszerelés
- Linux kezdőknek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Projektor topic
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Samsung Galaxy S20 FE / 6/128Gb / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Új állapotban! Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 i5-1245/16gb ram/256 ssd FHD+ garancia
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450 R7 2700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 SUPER 8GB ASUS ROG Strix GA15DH Adata600W
- BESZÁMÍTÁS! MSI Thin 15 B12UCX GAMER notebook - i5 12450H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2050 4GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
ott sokminden le van írva az össezfoglalóban is, egyébként van rá MiUI 7 és 8 is, a tied ha minden igaz 2016.03.29-ei kiadású miui 7, az utolsó 4.4.4-es Androidon alapuló MiuiHU rom, utána már Android 5.1-es verziók következnek, amire váltáshoz tiszta telepítés (mindent gyalul) szükséges.



mert az asuson a kamera biztos ezerszer jobb.. De a redminek tetszik a miui rendszere. olyan jó megoldások mint a fentről lehúzó dolgokat nem kell a képernyő tetejéről meg ilyenek... még sokat alszok addig amíg össze nem gyűjtöm rá a pénzt



