- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Mobil flották
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- Tokba kerülnek a Pixel 10 mágnesei
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cidan
tag
Köszi a részletes leírást, így már világos az egész. Ha valóban megcsinálja az MS a régebben hírbe hozott nyereség megosztásos stratégiát, akkor könnyen növelheti a felé irányuló prioritást.
Az alap appok lecserélését illetően, ha a MS döntésén múlik, akkor szvsz nem lesz ilyesmi. Hiszen az összes platformot(win8, wp8) egy dizájn alá akarják hozni, ez a 2 dolog ellenkezne.
Alapjába véve tetszik az egész wp kezelőfelület, ezzel a több méretű csempés dologgal meg pláne, ám a legjobb dolog számomra, hogy a rendszer működését és szerkezetét felépítő részekben pont azokat a "hibákat", vagy inkább hiányosságokat foltozzák ki, amik eltántorítottak tőle az elején.Ezen felül, hogy a cikkhez is szóljak, ha a Nokia tényleg kitudna hozni ilyen kaliberű telókat egy komoly hardverrel és dizájnnal akkor erősen elgondolkodom a platformon.
-
Cidan
tag
Olvastam nem rég, hogy a WP8 támogatni fogja a Direct3D-t is, így a DirectX-szel is lehet majd játékokat fejleszteni, szóval, hogy ez jelenteni fog vmiféle előny ta iOS-szel és az Androiddal szemben? Ha jól tudom, akkor azok "csak" a natív kódolást támogatják. Elképzelhető a fejlesztők "rácuppannak" majd erre az újdonságra és játékok terén nő a wp prioritása?
Másik, hogy mivel a támogatva lesz a natív kódok használata, így egyszerűbbé válnak a platformok közti portolások, szóval, hogy milyen szintű app jelenhetnek meg? Gondolom itt nem kell majd olyan kezelőfelületet átrendező appokra várni, mint pl androidnál az sms, dialer, vagy a keyboard appok.
Engem nem a telók specifikációja izgat igazán, hanem maga a rendszer. Szimpatikus lépést tett a MS, hogy törli a zune-t és ezzel létrehoz egyfajta mass storage-ot. Bár ezzel teret ad az appok illegális beszerzésére nem?
Bocs, ha kicsit érthetetlen, de se az okosteló, se az infó iparba nem vagyok belemélyedve.
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Milyen monitort vegyek?
- Motoros topic
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- IGP nélküli processzorokkal készül az Intel és az AMD
- Renault, Dacia topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- 3D nyomtatás
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Thinkpad X230 legenda: i7 CPU, IPS kijelző, 12 GB, dupla SSD, magyar villbill, webcam, fingerprint
- Honor X6b 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Apple Watch SE2 / 44mm / Midnight / Black Sport / Cellular (99%)
- Iphone 13 Pro Max 128 GB /// 86% Akku // Számlával és Garaniával
- Iphone 12 Pro Max 128 GB /// 88% Akku // Számlával és Garanciával
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Lenovo Thinkpad P15 Gen1 15 FHD notebook - i7 10750H 16GB RAM 512GB SSD Quadro T1000 W11
- AKCIÓ! Intel Core i7 7700K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest