Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz erdoke #22 üzenetére

    én is sokat utazom (most is pl messzebb már nem is nagyon lehetnék Mo-tól), de én soha nem hozom elő ezt a témát, akkor sem ha nekem (is) ez már természetes. de lehet h csak én vagyok rosszul összerakva :)

    látod, pont erről beszélek! ahhoz h egy wm-t használni tudj, mindenféle cuccokkal el kell rejteni mert annyira gáz. csak az a probléma, h ezeknek a programoknak sem ér túl messze a keze (ez nem is lenne lehetséges), és előbb utóbb újra a win 3.1 csodálatos világában találod magad, ami kb 20 éve számított korszerűnek. de még amikor nekem pda-m volt már akkor is hasonló programokkal kellett használhatóvá tenni. ez pedig gáz, akármennyire is szeretik a geekek széttúrni telefonjaikat.
    amiket legutoljára használtam:
    (régi) omnia: kritikán aluli.
    dia 2: a kijelzője nagyon jó, a többi - főleg a felülete - felejthető
    megnéztem a videót, tényleg szép ez az omnia 2, habár látszott h a mail scrollozásakor már össze-vissza csinált mindent. ettől függetlenül tényleg jól megcsinálták, de ezzel ugyanaz a gond mint amivel kezdtem. ha túlmész a néhány programon amire rávarrták ezt a felületet, vagy külső programot indítasz, akkor újra visszacsöppensz a csodaországból a valóságba. de ha ez nem zavarja a wm-eseket, meg nem kell multitaccs, akkor gyorsan szólni kell a ms-nak, h azonnal hagyja abba a fejlesztést :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák