Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elit3Zotya

    addikt

    válasz doooo #8 üzenetére

    Sajnos nincs szerencséd, mert pont van saját tesztem is. :) Ezeket a képeket én csináltam egy note 20 ultrával és mate 40 pro-val, nem kell sok magyarázat, de ha te másképpen látod legyen, de az már kínos lenne.:) [Note 20 ultra] vs [Mate 40 pro] [Note 20 ultra] vs [Mate 40 pro] Ha nagyon keresném van még kép egymás mellett, de a mate egyértelműen jobb.
    És a slussz poén az, hogy ez ráadásul egy snapdragonos változat volt, ami kb rommá is verte az exynos tesóját, mert van olyan összehasonlításom is :) Persze attól még nem lesz rossz a samsung, mert más területen meg az nyújt többet, csak pont nem a kamera az, amiben lenne esélye egy mate 40 pro ellen, akár egy 22 ultrának is. Ezeket sima autóképekre értem, mert mondjuk a 108mp-es ultra részletes módot (kizárólag jó fényben) ha leméretezed pl 27mp-re, akkor a mate 40 se rúghat labdába, de az már macera. :)
    Nyilván ez a mate 50 is jó lesz, de hogy jobb is lesz e már nem biztos, mert pl a p50 pro-sem tud jobb lenne a mate 40 nél.

    Mi11 Ultra + HyperOS.

Új hozzászólás Aktív témák