Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabulator

    tag

    válasz arn #8 üzenetére

    Én is tartottam ettől, de aztán a tesztet elolvastam, amiben volt egy részlet, idézném is: "A gépet tehát úgy érdemes fogni, mint az összes többit, ami a vékony keret miatt sok esetben azt jelentheti, hogy a cuccot tartó kezünk hüvelykujja rálóg a kijelzőre. A tervezők számoltak ezzel, az ilyesmit nem veszi tapintásnak a cucc és simán lehet használni a másik kezünk mutatóujjával, de a multitouch szolgáltatások már nem működnek ebben az esetben.". Én az előbb kipróbáltam ezt a Chrome-ban, hogy rátettem a bal hüvelykujjamat a kijelzőre, a jobb kezem hüvelyk és mutatóujjával pedig zoomoltam. Tökéletesen működött, többször is. Azonban a képregényolvasóban sikerült egyszer visszafelé lapoznom, szóval ez most így fura, de az esetek többségében működik a dolog.
    A zsebrevágós dologgal teljesen egyetértek, habár a nadrágjaim hátsó zsebei mindkét eszközt befogadják (a minit már nehézkesen).
    Az pedig, hogy ki hogy szereti fogni a készüléket meg teljesen szubjektív. Nekem mindkét fogás bejött, mindkettő tetszett. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak más.

    "Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

Új hozzászólás Aktív témák