Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz B1T3 #40 üzenetére

    Azóta már nekem is egy Onyx Studio 5 van és ha ezt előbb tudom, hogy 55k-ért ilyen szintű "szoba rengető" mélyet kapok akkor messziről elkerültem volna a Tronsmart játékszert.
    Szerencsére hamar meg tudtam tőle szabadulni. :DDD

    Nagyon szép hangja van az Onyx-nak a mélyek elképesztőek. Csak hát az üzem idő ugye meg az a fránya lassú 5 órás töltés ne lenne.

    Tehát most magam ellen fordultam mert van egy ronda, nem vízálló és kevés üzemidejű brutál jó hangú hangszóróm. :))

    A hangerő nem is annyira érdekel mert a Boombox magas hangerőn már kiabál és összeomlik az amúgy is "harsh" hangképe. Azt is csak olyan max 60%-on érdemes hallgatni akkor még megmaradnak a mélyek is.

    Szal az Onyx 5-el meg vagyok elégedve, lehet jön majd párja is. :R

    (#46) trepxe:
    A Vifa még mindig drága nekem és semmi fiatalos stílusa nincsen. Az Onyx is ronda, de legalább nem kell érte egy vagyont kifizetni és így nem is kell úgy vigyázgatni rá mint egy Vifa-ra.
    Azért a negyed millás Koppenhágát nem hinném, hogy csak úgy valaki leb@ssza a harmatos fűbe vagy sárba mikor éppen horgászik.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák