Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz milkabrams #38 üzenetére

    De, próbáltam, volt is pár hónapig G6 quad-DAC, ami elvileg ugyanaz mint a V20 (csak szoftverben van kevesebb opció, de a hardver megegyező). Jobban szól az átlag telefonnál általában, de bizonyos fülesekkel annyira rossz volt, hogy inkább rá sem dugtam, mert fájt hallgatni. Szinergia ugye. Összességében már amellett is jobban szerettem ugyanazokat a füleseket XB10-re dugni, az ES100 pedig még jobb is valamivel. Próbáltam Axon 7-et is, az se rossz, de kicsit nekem olyan fémes, élesebb hangja volt a közepek tetején és a magasakban (gondolom, hogy részletesség élményét keltse). Meizu Pro6 is egy elég jó telefon, talán még annak a hangja volt a leginkább kellemesnek mondható, de többet nem tud igazán ezeknél a felsorolt BT cuccoknál, viszont számomra szoftveresen nem igazán jó.

    Tudom amúgy, van az LG V cuccoknak egy fanatikus tábora itthon, akik minden áron védik és többük szerint még a fél milliós céleszközöket is veri a hangjuk. Ezzel nem tudok mit kezdeni, és őszintén már nem is akarok. Ha szeretitek, akkor szeressétek. Engem nem győzött meg annyira a hangjuk, hogy bevállaljam érte az LG pocsék szoftveres támogatását, limitációit és az esetleges bugokat (ez utóbbiról nagyon nem tudok nyilatkozni, G6 alatt volt azért bőven).

Új hozzászólás Aktív témák