- Telenor topik
- [Re:] Samsung Galaxy S10e - esszenciális
- [Re:] Jöhet a kétujjas feloldás
- [Re:] Hívást fogad és zenét játszik a Watch GT 2
- [Re:] Samsung Galaxy Watch - időtálló
- [Re:] Xiaomi Mi 9 SE - csúcsimitátor
- Windows 10 Mobile (Windows Phone) szakmai topik
- [Re:] Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes!
- Telekom mobil szolgáltatások
- [Re:] Máris befutott a Mi Note 10, vele együtt pedig a Note 10 Pro
- [Re:] Elektromos rásegítésű kerékpárok
- [Re:] [Intruder2k5:] Padavan firmware Xiaomi Mi Router 3G és ASUS RT-AC57U routerekhez.
- [Re:] [Sub-ZeRo:] Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- [Re:] [Brogyi:] CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- [Re:] [Ispy:] Beköltöztünk...
Hozzászólok Aktív témák
-
mrThomi
senior tag
a baj az hogy a mostani trendhez képest tűnik annak. én speciel már nem vennék ilyet
Samsung Galaxy S10+ 512GB Ceramic White
-
Kenjék a hajukra, ekkora kerettel
Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue
-
Fred23
veterán
Persze, tényleg lesz néhány előnye, és ha 150-ért megkaphatnám, talán még váltanék is rá, bár a Sirocco szerintem elég jó képeket csinál, és hozza a 2-2,5 napos üzemidőt nálam. Ilyen volt az A3 (2017) is üzemidőben, és van egy olyan érzésem, ha olyan mobilt kéne használnom, ami még 2 napot se bír, nem hiszem, hogy sokáig megtartanám. Nagyon jó érzés, ha egy hétvégét egy töltéssel kibíró mobilja van az embernek!
[ Szerkesztve ]
-
matyiGo
aktív tag
nagyon ígéretes. nagyon régóta várok már egy emberi méretű mobiltelefonra amiben jó az elő és a hátlapi kamera is és van jack. nekem abszolút befutó lesz ez úgy érzem.
a motorola moto x 2 (2014) óta nem volt a kezemben rendes telefon. most egy ilyen bumszli oneplus 6t-t használok de ki nem állhatom a péklapátot.
ráadásul nekem nem jön be az a trend hogy a kijelző a hangszorók mag a jack rovására megy. semmi értelme a fullos kijelzőnek. -
Ebben teljesen igazad van mondjuk, hogy a Nexus/Pixel széria sosem az üzemidejéről volt híres. Remélem ezen is javítottak, mert a Nexus 5x-emnek eléggé gyatra az üzemideje.
Amúgy szerintem is teljesen jó képeket csinál a Sirocco, a tesztje alatt meg is jegyeztem.
[ Szerkesztve ]
Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955
-
ghiottone
veterán
Mindegyik Pixelnél volt valami gebasz - az 1. geneseknél a remekül integrált audio chip, ami sok esetben behalt egy idő után (Amerikában "pertársaság" is alakult ezért), a 2. generációs Xl verzióknál a pár hét alatt beégő LG amoled panel, legutóbb pedig a memória gondok. Azon kívül, hogy a frissítések terén élen járnak és jó a kameraszoftver semmi különöst nem tudtak felmutatni.
OnePlus 7T | Eladó Samsung Galaxy S10: https://bit.ly/2P188Qk | OnePlus kód: https://bit.ly/2qt2EFW
-
matyiGo
aktív tag
hát csak egy európai dizájt. És végülis ez az android telefonja. Azaz a telefon amire fejlesztik a szoftvert és minden más gyártó cég erre a telefonra épít. vannak hibái de ez a készülék európai embereknek készül. nincs széttolva beauty effektekkel az arc, nincsenek benne idióta előretelepített marhaságok és frissül rendesen. (btw a pixel 3 xl elképeszően ronda lett.. ezt elismerem. az tévút volt.)
-
Fred23
veterán
Az alaplap meghibásodásokat kihagytad!
Szép oldal ez is Pixel fanatikusoknak. -
matyiGo
aktív tag
Nem teljesen logikus amit írsz de értem mire gondolsz.
Hogy mit jelent egy átlag felhasználó számára a hasznos kijelző terület az elég szubjektív. Az biztos hogy nagyon fenszin néz ki amikor gyakorlatilag nincs káva, de szerintem az hogy a készülék alsó csücskét kell húzogatni a kezeléshez az nem túl felhasználóbarát.
Szóval kényelmes maximum a szemnek lehet amikor kicsit nagyobb területen youtubezhatunk. De itt vége is az előnyöknek. Ugyanakkor nem jut rendes hely a hangszóróknak és a nagyobb kijelző jobban húzza az aksit is.
feltehetően azért nincs is a piacon 5 col körüli káva nélküli telefon mert műszakilag nem megoldható. Azt gondolom hogy a kicsi pixelek ennek az áldozatai. Cserébe viszont kapunk hangszorót amit én üdvözlök.azt gondolom hogy a gyártók nem merik bevállalni a kicsi készülék házakat mert akkor nem lehetnek "trendik" és az nem jó az eladásnak. de szerencsére a goognél emberek is dolgoznak nemcsak piaci robotok. Szerintem kapós telefon lesz ez a pici pixel.
-
Insult
senior tag
A nagyobb kijelző valóban többet fogyaszt, viszont nagyobb készülékházba nagyobb akku is fér. Nézd csak meg, hogy a nagyobb méretű készülékekben van nagyobb aksi. Amoled kijelzőnél pedig bőven lehet spórolni sötét témával.
Az Iphone-ok is egész kompaktak. Most jött ki a Galaxy S10e, ami szintén egész kompakt méretű és nincs nagy káva rajta. Nem műszakilag megoldhatatlan, szimplán csak a trendeket nézik, mivel a gyártók abból élnek, hogy eladják a terméküket. Ha a piac azt mutatja, hogy a nagy kijelzős telefonokra van igény, akkor azokat fogják gyártani.
Én is OP6T-t használok, egész könnyen megszoktam a méreteit, de azért én is remélem, hogy az S10e megjelenése és sikere buzdítja majd a többi gyártót is kompaktabb mobilok piacra dobására. :) -
Fred23
veterán
Pixel 3a - 3000 mAh akku, 4 GB RAM, 64 GB tárhely.
Kíváncsi leszek a hazai árazásra, meg hogy ezzel a pici akkuval meddig bírja majd?!
-
ghiottone
veterán
Ha energiatakarékos a proci és jól optimalizált a szoftver akkor nem lesz gond. Nálam 2700-as aksi + sd835 tudott ilyet is és 2 napot az én használati szokásaimmal kibír.
OnePlus 7T | Eladó Samsung Galaxy S10: https://bit.ly/2P188Qk | OnePlus kód: https://bit.ly/2qt2EFW
Hozzászólok Aktív témák
ma A középkategóriás Google Pixel már nem lesz nagy meglepetés, de néhány dolgot azért elárulnak a tokok is.