Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz renee7 #13 üzenetére

    Android:Ha csak annyi bug lenne az érintős symbian-ba mint az android-ban akkor lehet hogy nem is lenne szükség maemo-ra.Arról nem is beszélve hogy nagy esélye lemossa az android a maemo-t is ugyanis majd mindegyik gyártó dobálja ki az androidos telefonokat és akárhonnan nézzük az android sokkalta előre mutatóbb mint az érintős symbian.

    iPhone: Attól hogy te elfogult vagy mint a maemo-ba mint az android-ba sőt még a wm7-ben is benne lesz a multitouch.Miért? Mert rengeteg dolgot meg könnyít és leegyszerűsít.A capacitive kijelző pedig lassacskán általános lesz,az érintő kijelző legyen érintő kijelző ne nyomni keljen hogy jól összekarcoljam a kijelzőt.Sokkalta felhasználóbarátabb mint a resistive. Még a wm is erre fog átállni... Az meg tényleg a legnagyobb hülyeség hogy te megállapítod hogy az alkalmazások 70%-a hülyeség.Ha nekem lézerkard programra van szükségem akkor legyen,hagy döntsem el én hogy mi kell és mi nem és a programokról akkor beszélj ilyen badarságokat ha a nokia ovija felfejlődik az appstore+cydia egyetemes szintjére.De szerintem az android market-hez képest is kutya ütök.

    Egyébként annak idején rengeteg symbianos telefonom volt.6600,N70,N93i,n73 de ami igaz az igaz...

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák