Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz Fred23 #12 üzenetére

    Miért is.Nem muszáj egyiket sem előretelepíteni,csak akkor nincs Play áruház sem.Van jópár kínai belpiacos telefon,amin nincs Google alkalmazás,vegyél olyat... ;] Az beleillik a minimalista világodba...
    Nem értem a hisztit.A táblagépemen 2 böngésző van alapból,a Google-s és a Samsungos.Mindkettőnél 4 mozdulat a keresőmotor átváltása.A telefonomban szintén 2 böngésző van,Chrome és a Xiaomi sajátja.Ott is mindkettőnél 4 mozdulot a váltás.Én a rendszer által biztosítotg alkalmazások közül a böngészőt és az SMS alkalmazást használom,minden másnál külső appot teszek fel.Mégsem zavar,hogy van rajta gyári zenelejátszó,filmnéző,naptár,fájlkezelő,notesz,telefonkönyv,időjárás,számológép,galéria,irodai csomag,fotó-alkalmazás...stb.Feltelepítem amit szeretnék használni,legfeljebb lesz a zenelejátszóból 2 is.Na és?Ha netán valamiért elromlik az egyik(pl hibás frissítés)akkor sincs gond,amíg ki nem javítják használom a gyárit...

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

  • punky10

    addikt

    válasz pudliszan #33 üzenetére

    Te örülnél neki,ha nem lenne eløretelepítve,más nem.Szerintem valószínűleg a másik oldal van többségben,nem Te,így el kell fogadnod,hogy a Google őket szolgálja ki.Akinek nincsennek extra igényei,az rendesen kihasználja a Google-rendszert:a telefon első bekapcsolásánál megadja a Google egyik appjában regisztrált adatait,és onnastól a telefon tudja kezelni az összes telefonszámot,minden fontos adattal együtt,egy másik Google alkalmazásban benne van az összes könyvjelzője...stb.Neked ez nyűg,másnak nem...

    [ Szerkesztve ]

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

  • punky10

    addikt

    válasz pudliszan #42 üzenetére

    De miért nincs választási lehetőséged?Feltelepíted és használod,ami tetszik...A felhasználók nagyobb része nincs benne a "mobiltelefóniában"egyszerűen csak használja azt.Első bekapcsoláskor előjönne egy ablak:válasszon böngészőt,szerinted mit csinálna a többség?Rábökne az elsőre,és lépne tovább.Ugyanez a keresőmotorral.Hányan tudják,hogy mi az?Kiválasztaná az elsőt,és lépne tovább.Ha a lista ABC sorrendben lenne,akkor pedig menne a rinyálás,hogy milyen szar,hogy elromlott..stb.Az elemzők meg csodálkoznának,és nem értenék,hogyan indulhatot be ilyen gyors ütemben a Bing népszerűsége... ;]
    Aki mást használ,az már egy kicsit ért a telefonhoz.Fel tudja telepíteni a neki tetsző böngészőt,és tudja használni.Az pedig,hogy megmarad a Chrome...A rendszer része,de nem kötelező használni!Ha pedig annyira idegesít az az ikon,akkor is tudsz tenni ellene,mert le lehet szedni.Tudod is,hogyan kell,akkor mi a probléma?

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Új hozzászólás Aktív témák