Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #30 üzenetére

    "ha azt "erőszakkal" meg akarod bontani, akkor annak vállalnod kell a következményeit."

    Ha az általam módosított szoftver a telóm téglásításával járna, legyen az enyém a felelősség, ezt nem vitatom. A baj az, hogy nem csak annak a következményeit kell vállalnom, amiről én tehetek, hanem például egy rossz ragasztás miatti leváló kijelzőt vagy digitizer hibát is az én nyakamba varrnak, amennyiben törlöm a garis telómról a böngészőjüket. Szerinted ez így oké?

    Win10-en is így szoktam meg, az Edge is rendszeresen megy a levesbe. Most már kíváncsivá tettél: vajon egy előre telepített Win10-es notiról ha törlöm a MS böngészőjét, ugrik a noti garija, vagy sem? Windows esetén nem tudok ilyen garivesztésről, de már nem zárnám ki. :F Mondjuk ellenőrizni nem fogja senki, de elméleti kérdésként akkor is érdekel, kíváncsi lettem, mit gondol erről a MS! Szerintem ők engedékenyebbek.

    [ Szerkesztve ]

  • vicze

    félisten

    válasz MaCS_70 #30 üzenetére

    :K

    A legnagyobb probléma a gyakorlattal, hogy egyrészt e mocsok lassú bürokratikus folyamat, ami olyan sokáig tart, hogy mire érdemi ítélet születik, addigra a piaci helyzet 2x megváltozhat, mert a tech már csak ilyen.
    A másik dolog pedig az, hogy gátolja a versenyt azzal, hogy nyomás alá helyezi az okkal piacvezető gyártót. Egy ingyenes termék mint pl. a böngésző esetén különösen felháborító, hisz direkt nyereség még csak nincs is rajta.
    Igenis az a megfelelő út, hogy az EU 100 millát Mozillának, hogy fejlesszen egy értelmes böngészőt, ne pedig egy Trabantot.

    (#31) Fred23: Azt továbbra se értem, hogy a te pszichés problémádat miért kéne figyelembe venni. A kellékekben megbújó másik kék parancsikon nem zavar? Az már

    A telefon megvételekor elfogadnod a felhasználó feltételeket ami tartalmazza a garanciára vonatkozó feltételeket is, így megint csak a te döntésed, hogy milyen feltételekkel veszel. Te fogadod el a feltételeket a termék megvásárlásával.

    Mellesleg ha Opera felhasználó lennél, akkor Viváldit használnál nem a Google bérenc banda kreálmányát. ;] ;] ;]

Új hozzászólás Aktív témák