Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz tibaimp #53 üzenetére

    A K900 nagyon szép volt ,talán egyszer volt a kezemben, de ordas nagy melléfogás volt az a SoC.

    A K910-es annyira nem jött át, utána viszont a Z2 Pro kiváló lett, nagy hiba, hogy nem folytatták a jó irányt.

    Volt egy jó Vibe szériájuk, ami karakteres lehetett volna a piacon, de későn jöttek, pedig akkor még nem a tepsik uralták a mezőnyt, simán lehetett volna helyük a piacon.

    Én sokáig Lenovos voltam ,de annyira elcseszték, hogy kihátráltam a "rajongásból" , mert nem igazán tudtam a megmaradt értékrendekkel azonosulni...

    A motok meg nem vonzottak. Jött 2 év tétovázás, és ott ment el igazából minden, hogy döntésképtelenek voltak... Top 5-ből lecsúsztak teljesen.

    Pedig rengeteg jó Lenovo készülék volt, kellemes hardverrel, jó üzemidővel, és ne feledjük a P780-ast, amely szinte először volt nagy aksival felszerelve... Itthon hasonló kultusz övezte, mint az A820-asokat.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Piftuka

    veterán

    válasz tibaimp #53 üzenetére

    "A Lenovo számomra a K900 jelentette utoljára[..]"

    Ez nagyon szép telefon. :R Én is az ilyen konzervatív megjelenésű, letisztult eszközöket kedvelem. Egy ilyen készüléket szívesen elfogadnék!

    (És, ha a gyártók nem nyugdíjazták volna a technológiát, akkor a mai napig egy ilyen stílusú, exkluzív, nyomógombos telefont használnék.Sajnos a NOKIA 515 volt az utolsó ilyen! Azóta már nem lehet kapni még csak hasonlót sem... :( )

    "de azóta valahogy elment mellettük a piac..."

    Én nem ismerem nagyon a modern mobiltelefonok világát, mert egyáltalán nem érdekel az "okos" technológia; a készüléket csak telefonálásra, és "minden szökőévben" egy SMS elküldésére használom.

    Ám 2 hónapja, valamelyik készlet kipörgető akciójukban, a helyi Media Markt áruházban vásároltam egy LENOVO K5 Vibe készüléket.

    Ezüst színű, fém házas, és még az aksija is cserélhető... Egyébként ahogyan én használom, elegendő 5 naponta töltenem.

    Mindezt 21.000 forintért. Nem kérdés, hogy nagyon jól jártam vele. :K

    Amire nekem kell, arra ez bőven tökéletes, és ami a lényeg, hogy tényleg egy letisztult, elegáns készülék.

    Ha ilyeneket képesek gyártani, akkor tőlük szívesen vásárolok a jövőben is.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák