Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #27070592 #19 üzenetére

    " ... elmúltak azok az idők amikor beléptél egy autószalonba és a "jónapot kívánok" máris 10% discount ... "
    Ezt miért írod nekem? :F Nem rémlik, hogy az ellenkezőjét állítottam volna.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #27070592 #25 üzenetére

    "No offense."
    No problem :R , csak nem értettem, hogy miért pont ezt és miért nekem emelted ki. Egyébként szvsz. k. jó az a videó. Mondjuk ezt részben azon elfogultság okán mondom, hogy 100%-ban egyetértek az ott elhangzottakkal (autó árak / villanyautó téma / mit kellene tenni, ha tényleg meg akarnánk menteni a földet)

    #31 vzsryl
    Csomagtartó: lassan kb. erre is annyira lehet támaszkodni, mint a WLTP-re. Ma nagy divat az ilyen mindenféle bisz-basz rekesz kialakítása. 1/2 L-es tejből így lehet kijön mondjuk a megadott 500L, de mai autók 500L-es csomagtartójába - jó eséllyel - nem fogod ugyanazokat a csomagokat betenni, mint egy 10-15 évvel ezelőttibe. Én nem engedném, hogy az ilyen rekeszek beszámítsanak a csomagtartó űrméretébe.

    #43 Füleske
    "Valósan senki sem használja WLTP szerint az autóját. Arra jó, hogy össze lehessen kb. hasonlítani az autókat."
    Sajnos arra se. Nemrég a Villanypápa (HAndrás) tett fel egy videót arról, hogy a norvégok összekóstoltak egy rakás villanyautót, és azt nézték melyik, hogy teljesít a WLTP-hez képest. Jöttek ki érdekes adatok ...

    #47 ultrasound
    Hidd el tőlünk nyugatra sem sz@rják (már elnézést) a pénzt. A különbség annyi, hogy ott több a tehetős ember, így azok mondjuk megveszik második autónak. Első autónak viszont - főleg aki nem csak a városban / agglomerációban rohangál - ilyet jó eséllyel nem fognak venni.
    Én változatlanul úgy érzem, hogy az lenne a "tuti", hogy a villanyautó a kis benzines / dízel autókat váltanák ki, míg az "utazóautó" - egy ideig legalábbis - megmaradna a belsőégésű / hibrid.

    #49 Hallosz
    " ... a tenyérnyi kis kijelzővel a kormány mögött ... "
    Az én is viccnek tartom.

Új hozzászólás Aktív témák