Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OhYeah

    kezdő

    válasz vinczetibor #1950 üzenetére

    Én is azt gondolnám hogy az eSIM nem tudja mire töltik fel, és pont ezért feszegettem az 1706-os hozzászólásban a következőket :

    "Egyébként van itt valaki aki fizikailag/való életben is kipróbálta már a Vodafone pre-paid eSiM-et órára rakni ?
    Egyelőre annyit láttam itt hogy "Vodafone mondta/ Vodafone-nal beszéltem" aki tippre egy eladó/telefonos operátor akik meg annyira nincsenek képben, ezért kérdem.

    Vodafone TUTI pre paid oldalon ezt írják:
    "A TUTI+ tarifacsomagok kizárólag a lakossági felhasználás szabályainak betartása mellett, természetes személy felhasználók személyes hírközlési igényeinek kielégítésére használhatóak (személyi használat), melybe nem értendő bele például, ha a SIM kártyát nem mobiltelefon-készülékben használják; hívások automatizált indítása; telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység stb. "

    Ez lenne az alapja, hogy nem lehet órában használni, mert csak mobiltelefon-készülék van említve ? És mi van Laptoppal, otthoni telefonképes riasztóval, telefonképes gépjárművel, ilyen alapon abban sem lehet? Hogy veszik észre ha nem mobilban van ?
    tényleg érdekelne hogy lett-e fizikailag le próbálva bárki által?"

    De erre nem jött válasz - és ez még mindig CSAK eSIM nem multisim, akkor is ha esetleg működőképes :F

Új hozzászólás Aktív témák