Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#102) thebear007 válasza ollie (#100) üzenetére

thebear007
(fanatikus tag)

Na igen, a kamera.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#103) enginev3.0 válasza staker (#92) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

De, sajnos (?)

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#104) thebear007 válasza seger (#97) üzenetére

thebear007
(fanatikus tag)

Ugyanannyiba kerül. Akkor semmivel?:)

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#105) seger válasza thebear007 (#104) üzenetére

seger
(őstag)

Hát nem tudom te melyik világban élsz, de pl MM 275 vs 335...
Emag 270 n8
Tényleg ugyan annyi...

(#106) judas13 válasza hito (#94) üzenetére

judas13
(őstag)

Mindenki szabin van/lehet nagyvonalakban - szerintem csak akkor lehetséges ez, de nem tolerálható természetesen még így sem..mentségnek is kevés lenne...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#107) bok92 válasza seger (#105) üzenetére

bok92
(PH! addikt)

De ez akciós ár... :)) Anno ugyanennyivel nyitott a note8...

(#108) LosBlancosrm válasza bok92 (#107) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

305 az akciós ár.

(#109) Bog válasza hito (#94) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Szia,

1. Betettem a cikkbe 2 db Full HD videót
2. A kamera bitre ugyanaz, mint az S9+ esetében. Ott pedig elég részletes a dolog.
3. Most készül a kamera-összehasonlító gigateszt. Abban lesz minden.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#110) Gergőke88 válasza Bog (#109) üzenetére

Gergőke88
(PH! addikt)

3.: Mikor lesz kint a cikk?
Köszi
Gergő

(#111) Bog válasza Gergőke88 (#110) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Irgalmatlan meló nyolc telefonnal, gondolhatod. Ráadásul first time in our history, videós összevetés is lesz. Az meg megint tök más apparátus, konkrétan kellett hozzá gyártani egy eszközt, mutatom:

Szóval mindenképpen csak a jövő héten lesz belőle anyag.

(#112) Plazmacucci válasza Bog (#111) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

aztaq :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#113) smc válasza Bog (#111) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Gyártani? Azt hittem innen van: [link] ;]

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#114) ghiottone válasza Bog (#111) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Röpke 1.5 kg teló :DDD - ez a tartó nagyon király.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#115) Bog

Bog
(HÁZIGAZDA)

Na, elvittem a témát OFF-ba, amit nekem aztán tényleg nem illik, back2Note9, a kameratesztben lesz dögivel fotó és videó, nappal, este, előlapival, hátlapival, 4K-ban, RAW-ban, makró, meg minden. És majd írunk hozzá egy blogot, hogy hogyan készült, mert az legalább olyan szórakoztató lesz.

(#116) Gergőke88 válasza Bog (#115) üzenetére

Gergőke88
(PH! addikt)

Szuper város nagyon! Meg annyi off belefér, hogy mely 8 készülék lesz benne?

(#117) viera válasza Bog (#115) üzenetére

viera
(őstag)

Na,ezt én is kíváncsian várom. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#118) staker válasza enginev3.0 (#103) üzenetére

staker
(PH! addikt)

Csak olvastam valahol, de ha azota is azt hasznalod, gondolom elegedett vagy vele. Off vege.

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#119) Ste

Ste
(PH! kedvence)

Zack szerint a Stylusban nem akku van hanem kondi, azért töltődik fel olyan gyorsan, s merül le 30p alatt.
A másik cikkben linkelt videóban ketté is töri, s látható is, hogy nincs benne akku.
Ezt is, s a megmaradt pár typeo-t is célszerű lenne javítani

(#120) DamianB

DamianB
(senior tag)

Na ez komoly lesz Bog várjuk .

Oliie témához annyiban szolnék hozzá hogy én a OP3 topik óta ismerem neki is volt ha jól tudom . Teljesen objektíven beszélt amikor pl S7 és a OP3 hasonlította össze és mint látjátok OP telefonom van .

Bocs az offert de ezt le akartam írni.

OnePlus 3T Zero Lemon 7500 mah tok eladó!

(#121) thebear007 válasza seger (#105) üzenetére

thebear007
(fanatikus tag)

Nyitóárakat hasonlíts.

(#122) seger válasza thebear007 (#121) üzenetére

seger
(őstag)

Mihez hasonlítanék? Most veszem....

(#123) S e t h

S e t h
(PH! kedvence)

Nem tudom, hogy két egymást követő Note generáció között volt-e valaha ennél kevesebb fejlődés, de külsőségekben ennyire megnyilvánuló biztosan nem, és ekkor még nem is boncolgattuk a belsőt.

És hogy ez tudatos-e, hát persze, egyrészt nagyon lelassult a fejlődés, nem nagyon látunk más gyártónál sem kézcsettintésre okot adó fejlesztést, másrészt a gyártók sem hülyék, óvatosan csepegtetik a változásokat, mert a következő évre nem marad semmi, vagy éppen marad a csikicsuki, pl. elvesszük a memkarit, majd 1 év múlva újra megkapjátok, hurrá, fejlődtünk.

Ez a telefon egy S9 ceruzával, vagy éppen nagyobb tárhellyel plusz 2 gigával, amit az elvakultak még észre is vesznek használat közben.

Akik régen cseréltek készüléket azoknak tökéletes választás, mondhatni a legjobb a piacon, bár a fotóival még most sem vagyok elégedett, mert úgy érzem a samu igazán odatehetné magát ennyi pénzért, főleg akkor ha más korábbi telefonok megelőzik képalkotás terén.

Az évenkénti piacra dobás a fejlesztések hiánya miatt kizárólag a profit hajhászattal igazolhatóak és kb. annyira alátámaszthatóak mint az évenkénti android verziók, ami miatt a fragmentáltság a kitűzött célok ellenére sem csökken.

Szóval a Note ismét jött, látott, győzött, de már nem akkora előnnyel és oka sincs hátradőlni, mert az inkább Note 8 és S9 klónként funkcionáló készüléknek hamarosan a Mate 20 Proval - mint az egyik legnagyobb riválissal - kell megküzdenie és a Huawei évről-évre bizonyítja, hogy egyre bátrabban nyúlnak a fejlesztésekhez, a Note 10 vagy X (?)-hez ilyen nyúlfarknyi fejlesztések nem lesznek elegek a piacon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124) seger válasza S e t h (#123) üzenetére

seger
(őstag)

Valószínű a note 10-re tartogatnak minden nagy fejlesztést

(#125) LosBlancosrm válasza seger (#124) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Utána meg majd 11 lesz szidva, hogy semmi fejlődés... Vannak emberek akiknek semmi se jó, de ha megkérdezed, hogy mit szeretnének, akkor nem tudják.

(#126) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Köszönöm a tesztet, erre vártam!
Előrendeltem, remélem pénteken jön. Kékbe jobban tetszett, de a toll színe nem épp nekem való. :D
Note 8-at váltja. Külön öröm, hogy kicsit szélesebb, nekem a vékony dizájn nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#127) gyuri81 válasza S e t h (#123) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Seth nagyon nagy +1, nekem is ez az álláspontom, csak hülyének es naivnak nézik az embert, ha leirja valaki.

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#128) LosBlancosrm válasza gyuri81 (#127) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Mert minek nézzünk? Elkönyvelitek, hogy mindenki Note8ról, S9+-ról vált... Am meg mindenki el tudja dönteni, hogy kell e neki.

[ Szerkesztve ]

(#129) S e t h válasza gyuri81 (#127) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Trollokkal nem érdemes foglalkozni, akik minden témában ezt csinálják ahol feltűnnek.

(#130) seger válasza gyuri81 (#127) üzenetére

seger
(őstag)

Ahogy előttem szóló is írja... elkönyvelitek mindenki n8 vagy s9-ről jön. Nem csak most van két készülék között ilyen változás. Más tipusnál és más márkánál is van hogy nem éri meg váltani.....
Ezt kell elfogadni!!!

(#131) leslien válasza S e t h (#123) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

bár a fotóival még most sem vagyok elégedett,

pénteken kiderül mert csinálok majd egy gyors tesztet a Pixel 2 XL vs Note 9... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#132) viera válasza LosBlancosrm (#128) üzenetére

viera
(őstag)

Én még nem döntöttem el,de ha váltok akkor S9+ -ról.Csak még nem tudom,hogy Note9 vagy megvárjam az S10-et.Ha viszont Note9 lesz akkor legközelebb csak Note10.Nekem megéri a különbség,viszont élőben annyira nem tetszett a kék.Ma néztem meg a Telekomnál,de mintha nem ugyanaz a kék lenne mint S9-nél.Vagy csak a fények miatt volt,nem tudom. :F Az S-Pen viszont tényleg jobb lett,pedig volt Note8-am. :K

[ Szerkesztve ]

(#133) S e t h válasza leslien (#131) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Dobd fel majd a mobilfotósba is, köszi! :)

(#134) viera válasza leslien (#131) üzenetére

viera
(őstag)

Kíváncsian várjuk. ;)

(#136) Blizzardking válasza bigrock (#85) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Tök igazad van. Az általad készült kimutatás reciproka, hogy a felhasználó ismerősei hányszor néznek a hátlapra és a kijelzőre a készülék életciklusában. :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#137) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Telekomnal mar nem lehet a fekete 128-as verziot elorendelni. Valszeg elfogyott a keszlet... Meg sem merem mondani, hogy mennyit kapott a Telekom az elorendeleshez.