Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz tecsu #39 üzenetére

    Azt IS. Amúgy nem fogok 300e forintot adni a másikért, ezt már megtanultam, figyelni kell rá, hogy vigyemmagammal, legyen töltve, stb. Emiatt halnak ki a kompakt fényképezők és sok minden más is a mobilok mellett. Mobil + óra, ez tökéletes lenne és mivel elmúltam 45, az EKG sem jön rosszul, ki tudja. Persze az is kérdés, hogy mondjuk mérsz egy rossz értéket és aztán hogyan tovább, gondolom ettől nem egyszerűbb bejutni sehova, a mentő nem fog komolyabban venni, mintha azt mondod, hogy mellkasi panaszod van (bár ugye silent ischaemia, stb, de ebe ne menjünk bele) és így tovább. Azt gondoltam, hogy az EKG jel levétele és a feldolgozása is az órában (esetleg a telefonban) történik, elvileg a kettőnek a számítási teljesítménye elég lenne hozzá, de ezek szerint csak leveszi a jelet és aztán azt beküldi elemzésre valahova. Ez már okozhat adatgyűjtési problémákat (pl. GDPR, ugye, ami miatt amúgy is vannak olyan tengeren túli társaságok, amik nem szolgáltatnak ide), plusz ugye jelentősen nagyobb felhasználói réteget. Ettől függetlenül lehet, hogy később az EU-val és/vagy a tagországokkal dülőre jutnak, bár addigra meg lehet, hogy mi már újra az orosz föderációhoz fogunk tartozni.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Boss81

    senior tag

    válasz tecsu #70 üzenetére

    Nekem ma hozta a futár az órát , 44mm-es változat , de kegyetlen jó . Kiváncsi leszek pár nap múlva mikor már beállítottam mindent amit akartam mennyit fog bírni az aksi :C

Új hozzászólás Aktív témák