- Apple Watch
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- iPhone topik
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
judas13
veterán
Én a társadalmi elvárásokat pont leszarom. Magamnak megfelelek, az pont elég
nemhogy még f.szoskodj a Jóskás hülyegyerekeknekNEm ülök fel a hülyeségvonatra
Az meg megintcsak magyar mentalitás, hogy a névválasztáson ennyire rugózni kell..Amit sajnálok: Hogy téged nem ilyennek ismertelek meg a fórumon. De ez már csak ilyen...
Őszintén : A Xiaomi neve hamarabb ébresztett kétséget szerintem, max ajánlások révén volt ismertebb.. A Huawei is így volt anno.
Na már most, egy Pocophone by Xiaomi nem egy elb.szott ötlet szerintem.. Ja, majd a számok megmutatják.
Az biztos, hogy az itteni fórumra már nem lehet alapozni, pár éve teljesen jó szakmai közösség volt, ma már olyan hígfos, hogy hihetetlen...
Sokat gondolkoztam, hogysmint fogok kikopni a fórumról, de úgy, hogy megutálom a "közösséget", annak hiányát.
Sajnalom ha csalodast okoztam,de tenyleg

Amugy mint nem egyszer mondtam mar pld HTC ugyben is es itt is most en a Xiaomiert harangszom- mint Xiaomi tulaj mellesleg- es nem ellene!
Ha majd tobben is ugy gondolkodnak mint te, ha majd leszarjak a debil tarsadalmi elvarasokat es szakitani fognak a torz"hagyomanyokkal", akkor ott nem lesz mar tema a "Pocophone" jelenseg, mivel eleve nem lesz olyan.
Mindegy ki milyen teloval erkezik, mindegy kinek mennyibe is fajt, nem lesz kerdes. Ez meg vizio, de remelem oda tartunk.valaholKerdes csak az, mikor erunk majd oda? Mikor most a jelenben csaladtagom munkahelyen kotelezoen ajanlott lett mindenkinek a ceges iPhone, o pedig egy Honor 10-et szeretne, (most is Honorja van), mert nem jon be neki eleve maga az IOS, nem jon be neki az alma vilaga stb.De mivel ez nem kivansag musor. Tudom mindenkinek ez legyen a legnagyobb gondja, de ez az oldal eppen errol szol....szoval ha majd mindenhol szabadabban ertelmezzuk es jeloljuk ki a hatarokat, elnezobbek, toleransabbak leszunk egymas irant mindenben - na arra mondom majd azt, hogy Megerkeztunk.
50 ev es ott leszunk😐Valtoznak az idok, az emberek, jonnek az uj generaciok mennek a regiek.... Nehany oskovulet marad mutatoban. Nem konnyu de el kell fogadni a rohadt ido mulasat es a valtozast, meg ha nem is mindig pozitiv, sot...
Amig kicsit is inspiral, kikapcsol stb azert nem kene talan itthagyni
....
pusszycat
+1
😉 -
pusszycat
nagyúr
Tűzbe merném tenni a mancsom,h van köztetek vagy 10 év kor különbség,ezért látjátok másképpen a dolgokat. Az ember változik és mindig más a fontos. Én sem nézek már mesét, pedig régebben szerettem...

-
Graphics
Jómunkásember
Egeszsegedre majd hozza!!😁
Itt mi talan jobban is tudjuk,latjuk,h Mo-on milyen tarsadalmi elvarasok, jo vagy rossz beidegzodesek vannak tetszik,nem tetszik- egyes statuszba emelt markaknak, muszaki termekeknek. Ne is menjunk mashova csak a sajat hazunk elott soprogessunk. Egyaltalan nem mondom, hogy ez jo - sot nyilvan nem az.
De jelenleg ez van.
Jelenleg a nevetseg, a lesajnalas, a kozonyosseg, az ertetlenseg targya lenne (a megfelelo szo alahuzando v meg kiegeszitendo) egy ilyen pokofon storyval bejelentkezni barhol is.(kikeve a Te ismerettsegi korodet).Nem tartunk meg ott a fejlodesben, hogy teljesen erdektelen legyen kinek milyen kutyuje van, ki mennyire (nem) arcoskodik vele. Nyilvan inkabb a fiatalabb generaciokra ervenyes inkabb ez, de ha mar a " japanoknak teljesen mindegy, hogy milyen telefonjuk van csak egy a lenyeg, hogy az iPhone legyen"(ideztem egy Japanba szakadt magyar vloger nyilvan sarkitott meglatasat a temaban), akkor meg van idonk felnoni a pokofonokhoz es tarsaikhoz egyarant.
Ja, es em leszunk egy tarsasagban tuti igy meg ha akarnalak sem rohognelek ki-meg amugy sem

A nev valasztas meg amugyis hamar kiderul majd,hogy mennyire is volt jo.A szamok magukert fognak beszelni pro es kontra egyarant...
Én a társadalmi elvárásokat pont leszarom. Magamnak megfelelek, az pont elég
nemhogy még f.szoskodj a Jóskás hülyegyerekeknekNEm ülök fel a hülyeségvonatra
Az meg megintcsak magyar mentalitás, hogy a névválasztáson ennyire rugózni kell..Amit sajnálok: Hogy téged nem ilyennek ismertelek meg a fórumon. De ez már csak ilyen...
Őszintén : A Xiaomi neve hamarabb ébresztett kétséget szerintem, max ajánlások révén volt ismertebb.. A Huawei is így volt anno.
Na már most, egy Pocophone by Xiaomi nem egy elb.szott ötlet szerintem.. Ja, majd a számok megmutatják.
Az biztos, hogy az itteni fórumra már nem lehet alapozni, pár éve teljesen jó szakmai közösség volt, ma már olyan hígfos, hogy hihetetlen...
Sokat gondolkoztam, hogysmint fogok kikopni a fórumról, de úgy, hogy megutálom a "közösséget", annak hiányát.
-
judas13
veterán
Erre szoktam mondani, ha valakinek olyan társasága van, ahol a telefon neve a "menő"... Az szarja össze magát.
Nagy lehet a baj, ahol ez társadalmi prioritást élvez, hogy mi egy termék neve.. Nagy a baj. Szelektálj
Hát előbb akkor még egy önálló tudatra ébredés ráfér arra az emberre, aki ez alapján választ....
Én venni fogok egy ilyet, viszont ha véletlenül kiröhögsz, mert milyen a telefonom, lehet hogy én is hasonlóképp fogok rá reagálni... Mert pont lesz.rom

Ez egy Xiaomi készülék , és jónapot... A név pont mindegy. Nekem, neked meg nem, HA-HA. Lehet kicsit túl van misztifikálva ez a név dolog, nem gondoltad még?
Egeszsegedre majd hozza!!😁
Itt mi talan jobban is tudjuk,latjuk,h Mo-on milyen tarsadalmi elvarasok, jo vagy rossz beidegzodesek vannak tetszik,nem tetszik- egyes statuszba emelt markaknak, muszaki termekeknek. Ne is menjunk mashova csak a sajat hazunk elott soprogessunk. Egyaltalan nem mondom, hogy ez jo - sot nyilvan nem az.
De jelenleg ez van.
Jelenleg a nevetseg, a lesajnalas, a kozonyosseg, az ertetlenseg targya lenne (a megfelelo szo alahuzando v meg kiegeszitendo) egy ilyen pokofon storyval bejelentkezni barhol is.(kikeve a Te ismerettsegi korodet).Nem tartunk meg ott a fejlodesben, hogy teljesen erdektelen legyen kinek milyen kutyuje van, ki mennyire (nem) arcoskodik vele. Nyilvan inkabb a fiatalabb generaciokra ervenyes inkabb ez, de ha mar a " japanoknak teljesen mindegy, hogy milyen telefonjuk van csak egy a lenyeg, hogy az iPhone legyen"(ideztem egy Japanba szakadt magyar vloger nyilvan sarkitott meglatasat a temaban), akkor meg van idonk felnoni a pokofonokhoz es tarsaikhoz egyarant.
Ja, es em leszunk egy tarsasagban tuti igy meg ha akarnalak sem rohognelek ki-meg amugy sem

A nev valasztas meg amugyis hamar kiderul majd,hogy mennyire is volt jo.A szamok magukert fognak beszelni pro es kontra egyarant...
-
Graphics
Jómunkásember
Teljesen 1etertek!
Mar csak ezert a kinos nevvalasztas miatt sem vennek ilyen telefont,legyen az barmilyen csucs HW meg egyebek.
Egyszeruen kinos!
Nem tudom az itt mellette kiallo kevesek mikor majd beszerzik a telefonjukat teszem azt es egy tarsasagban majd batran fennhangon bekiabaljak, hogy nekem pocophoneom van skacok, vagjatok?! - akkor utana milyen korberohogesekre lehet majd biztos szamitani a nem kicsit gaz, lesajnalo kategoriaban, vagy csak siman leultetik majd egy sarokba az arcot es toltenek majd neki meg egy szanalom koktelt de csak a rend kedveert, hogy megis jobban teljen az est.....Mondom aki ezt bevallalja, lelke rajta...En ezt a kalandot azert kihagyom. Ahogy sokan majd masok is ....
Erre szoktam mondani, ha valakinek olyan társasága van, ahol a telefon neve a "menő"... Az szarja össze magát.
Nagy lehet a baj, ahol ez társadalmi prioritást élvez, hogy mi egy termék neve.. Nagy a baj. Szelektálj
Hát előbb akkor még egy önálló tudatra ébredés ráfér arra az emberre, aki ez alapján választ....
Én venni fogok egy ilyet, viszont ha véletlenül kiröhögsz, mert milyen a telefonom, lehet hogy én is hasonlóképp fogok rá reagálni... Mert pont lesz.rom

Ez egy Xiaomi készülék , és jónapot... A név pont mindegy. Nekem, neked meg nem, HA-HA. Lehet kicsit túl van misztifikálva ez a név dolog, nem gondoltad még?
-
joey04
titán
Sziasztok! Off topic leszek mert nem találok megfelelő helyet az általános jellegű kérdésemnek. Elég régóta win10 phone használó vagyok és egyre jobban bosszant hogy applikációk terén egy nagy 0. Lecserélném androidos telóra, de nem szeretnék csak úgy vaktában venni valamit. Van most esetleg valami olcsóbb "best buy" androidos teló nagyon max 50e forintig (kártyafüggetlen)? Az igények nem nagyok, ha már többet tud mint egy lumia 650 akkor boldog leszek. Előre is köszönöm a segítő szándékú hsz-eket.

ez a te topikod, bár én picit hozzátennék, és 65-ért note 5 4/64-et vennék. az most best buy ebben az árkategóriában szerintem.
-
Ricco_hun
senior tag
Sziasztok! Off topic leszek mert nem találok megfelelő helyet az általános jellegű kérdésemnek. Elég régóta win10 phone használó vagyok és egyre jobban bosszant hogy applikációk terén egy nagy 0. Lecserélném androidos telóra, de nem szeretnék csak úgy vaktában venni valamit. Van most esetleg valami olcsóbb "best buy" androidos teló nagyon max 50e forintig (kártyafüggetlen)? Az igények nem nagyok, ha már többet tud mint egy lumia 650 akkor boldog leszek. Előre is köszönöm a segítő szándékú hsz-eket.

-
judas13
veterán
De érted a Xiaomi egy jól bejáratott márkanév. A szó emiatt már teljes mértékben elhagyta nyelvtani valóját és egészen mást jelent az ember fejében. Viszont ez a Pocophone tipikusan gagyi átgondolatlan kínai önmagát lekicsinylő marketinghúzás. Nekik tetszik, viszont a nyugati mentalitás tekintetében rémgagyinak hangzik. Olyasmit kellett volna mintapéldaként venniük mint a Verizon, Sysco. Ezek amerikainak hangzanak, erre egy valószínűsíthetően indián elnevezésű hegységet választanak Pennsylvaniaból.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Teljesen 1etertek!
Mar csak ezert a kinos nevvalasztas miatt sem vennek ilyen telefont,legyen az barmilyen csucs HW meg egyebek.
Egyszeruen kinos!
Nem tudom az itt mellette kiallo kevesek mikor majd beszerzik a telefonjukat teszem azt es egy tarsasagban majd batran fennhangon bekiabaljak, hogy nekem pocophoneom van skacok, vagjatok?! - akkor utana milyen korberohogesekre lehet majd biztos szamitani a nem kicsit gaz, lesajnalo kategoriaban, vagy csak siman leultetik majd egy sarokba az arcot es toltenek majd neki meg egy szanalom koktelt de csak a rend kedveert, hogy megis jobban teljen az est.....Mondom aki ezt bevallalja, lelke rajta...En ezt a kalandot azert kihagyom. Ahogy sokan majd masok is ....
-
Graphics
Jómunkásember
-
pusszycat
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
-
pusszycat
nagyúr
Tipikus nyugati gondolkodásmód, nem elég drága ahhoz,h jó legyen.

-
fuze
őstag
Részletkérdés minek nevezzük, a hangsúly inkább a mondandóm többi részén volt. Egyébként amikor kint voltam az 50 éves séf még a Huawei márkára is csak hülyén nézett, hogy miféle dzsunka szar az. Neki Samsung galaxy s8-a volt

-
Graphics
Jómunkásember
De érted a Xiaomi egy jól bejáratott márkanév. A szó emiatt már teljes mértékben elhagyta nyelvtani valóját és egészen mást jelent az ember fejében. Viszont ez a Pocophone tipikusan gagyi átgondolatlan kínai önmagát lekicsinylő marketinghúzás. Nekik tetszik, viszont a nyugati mentalitás tekintetében rémgagyinak hangzik. Olyasmit kellett volna mintapéldaként venniük mint a Verizon, Sysco. Ezek amerikainak hangzanak, erre egy valószínűsíthetően indián elnevezésű hegységet választanak Pennsylvaniaból.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Bejáratott márkanév, a rajongók körében ismert.
Más ismeri-e? Nem... Samsung , az bejáratott, ha mondom faternak ő is tudja...
Azért tegyük helyére ezt, mert a Xiaomi ismert, de nem bejáratott...
-
fuze
őstag
De érted a Xiaomi egy jól bejáratott márkanév. A szó emiatt már teljes mértékben elhagyta nyelvtani valóját és egészen mást jelent az ember fejében. Viszont ez a Pocophone tipikusan gagyi átgondolatlan kínai önmagát lekicsinylő marketinghúzás. Nekik tetszik, viszont a nyugati mentalitás tekintetében rémgagyinak hangzik. Olyasmit kellett volna mintapéldaként venniük mint a Verizon, Sysco. Ezek amerikainak hangzanak, erre egy valószínűsíthetően indián elnevezésű hegységet választanak Pennsylvaniaból.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Graphics
Jómunkásember
Hát a Xiaomi pedig elég kínaiul hangzik...

Viszont az biztos, hogy ha az eddigi infók valósak, és már néhol a 4000-es aksi is, akkor erre mindenképp beruházok.
-
fuze
őstag
Esküszöm a Xiaomi kevésbé hangzik kínainak mint ez. Nagyon gáz.. gondolom a pennsylvaniai Pocono hegységről nevezték el, hát nem sok sikerrel...
-
Fitzgerald
veterán
Terjedt az mindenfelé, egyszerű Goggle keresés dob Quora-tól kezdve Reddit-ig mindenfélét kicsi rizs-el Xiaomira. A lépegetőnek semmi köze a Xiaomi-hoz ahogy írtam. Amúgy tőlem jelenthet hupikék kutyakakit is, a lényeg az volt, hogy még mindig jobban hangzik az hogy Xiaomi, mint az hogy Blueboo, meg Vernee, meg Dogee, meg Pocophone (jajám!!4), meg a többi hasonló chinglish brand amit felálmodnak a kínaiak az Oxford Alumnus-okat megszégyenítő angolsásukkal.
-
pusszycat
nagyúr
Jelent az "kicsi rizs"-t is (xiao=kicsi, mi=rizs) meg "köles technológiát" is netes források szerint, szóval még mindig nincs meg az igazság. A lépegető lófasz meg Orosz László referencia volt (igazából lépegető kutyafasza volt).

A "kicsi rizs" itt a Mobilarenan terjedt, a rókás meg a wikin a lépegető micsodát meg tőled hallhattuk...

-
Fitzgerald
veterán
Jelent az "kicsi rizs"-t is (xiao=kicsi, mi=rizs) meg "köles technológiát" is netes források szerint, szóval még mindig nincs meg az igazság. A lépegető lófasz meg Orosz László referencia volt (igazából lépegető kutyafasza volt).

-
Solten
őstag
Lehet a Huvely peldajabol kiindulva azt gondoltak hogy tul kinaiul hangzik a Xiaomi (szvsz egyaltalan nem). Amugy meg a jenki tojik ra hogy hangzik, csomo amerikai veszi a kinai webshopokbol, ok se hulyek, tudjak hogy jo termek jo aron.
-
Donki Hóte
veterán
Érdekes ez a nagy csinnadrattával beharangozott amerikai piacralépés, ezzel a névvel. Akkor már vettek volna meg az elfekvőből valami régi patinás márkanevet.
Nem kellene a Xiaominak még egy méretes bukta a nem túl jól sikerült tőzsdei színrelépés mellett

-
Gerasz
aktív tag
A hír és az alcím is az, hogy a Xiaomi Pocophone néven jelenik meg az amerikai piacon. Ez a téma.
-
judas13
veterán
Pokemon phone!
-
.Szaki.
addikt
Hígulni hígul, de ha egy szakmai oldal szakmai írása egy új márkáról szól, akkor a szakmai hsz-ek többsége is erről fog szólni. Más nem is érdekes ebben a cikkben, mert szerintem az elég egyértelmű, hogy a Xiaomi specifikációk terén nem szokott sz*rt kiadni, szóval ilyen szempontból teljesen érdektelen a cikk.
Az új nevet (ami most teljesen mindegy, hogy micsoda) viszont még senki sem indokolta meg, hogy mi értelme? Ahogy írtam már amint megjelenik az új márka az amerikai piacon, rögtön le fogják hozni, hogy kínai, és azt is, hogy a Xiaomi érdekeltségébe tartozik.
-
Graphics
Jómunkásember
Nem vagyok fanboy. És rendben van mások véleménye is, de ha nem gond én nem értek egyet...
Plusz a másik, hogy 50 hozzászólás a témához ? Na az nem sikerült... Bosszantó egy szakmai oldalon ez a szakmai minőség... Higul ez az.
Szerencsére erre is van megoldás. oFF vége. Hali
-
Gerasz
aktív tag
Xiaomi fanboyként is elismerhetnéd, hogy ez a debil név a célpiacon a legtöbbekben visszatetszést kelthet. Ez sajnos még nem Kína, hogy egy ilyen hírre csak éltetni lehessen a névválasztást és a Pártot.
-
The.Biker
veterán
Amiben benne van, hogy Phone, az jó nem lehet...
ElePhone, UleFone, iPhone![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Honnan tudnád Te,hogy mi a jó?
Pfff....
-
judas13
veterán
Amiben benne van, hogy Phone, az jó nem lehet...
ElePhone, UleFone, iPhone![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Qmobile, Icemobile,Maxwest,INQ,Chea márkákat se felejtsük ki! -
Hopkins95
addikt
Írják a cikkben
Valóban, ezt benéztem.

Mindenesetre szerintem rettentő béna a névválasztás, nekem mindjárt a popcorn jut eszembe.

-
enginev3.0
félisten
-
Hopkins95
addikt
Amúgy miért szükséges új név a Xiaomi helyett, ha már évek óta Xiaomi néven fut a telefon az európai piacon is és jól fogynak a mobiljaik?

-
pusszycat
nagyúr
-
TA68
őstag
-
judas13
veterán
Legalább a nagyobb kínai gyártók alkalmazhatnának nyugati marketing szakembereket ahelyett, hogy idióta chinglish brand neveket találnak ki. Pocophone...mondjuk ez még mindig jobb mint a Bluboo, meg a Dugi, meg a Verné-e, meg a többi.
Végül is a Xiaomi is valami lépegető lófaszt jelent, csak azt a legtöbben nem tudják, aztán tök jól van ez így. Köles technológia lol.
A Huawei bele se merek gondolni mit jelent.Szerk. Virágot, megtaláltam.

Azt hittem hogy lópapírguriga alakú örvös mitymulmákot, vagy valami ilyesmit.„rókafarkú köles” = xiaomi
Soha de soha nem tippeltem volna ezt meg ha 1000 évig élek akkor sem

...
pusszycatLépegetésben be előztél pár perccel basszus

-
pusszycat
nagyúr
Legalább a nagyobb kínai gyártók alkalmazhatnának nyugati marketing szakembereket ahelyett, hogy idióta chinglish brand neveket találnak ki. Pocophone...mondjuk ez még mindig jobb mint a Bluboo, meg a Dugi, meg a Verné-e, meg a többi.
Végül is a Xiaomi is valami lépegető lófaszt jelent, csak azt a legtöbben nem tudják, aztán tök jól van ez így. Köles technológia lol.
A Huawei bele se merek gondolni mit jelent.Szerk. Virágot, megtaláltam.

Azt hittem hogy lópapírguriga alakú örvös mitymulmákot, vagy valami ilyesmit.Nevének jelentése szó szerint „rókafarkú köles” - hol lépeget ez?

-
TA68
őstag
Mondjuk a Popóphone sem hangzik rosszabbul, mint a Hüvely. Ezek a huncut kínaiak.....

-
Fitzgerald
veterán
Legalább a nagyobb kínai gyártók alkalmazhatnának nyugati marketing szakembereket ahelyett, hogy idióta chinglish brand neveket találnak ki. Pocophone...mondjuk ez még mindig jobb mint a Bluboo, meg a Dugi, meg a Verné-e, meg a többi.
Végül is a Xiaomi is valami lépegető lófaszt jelent, csak azt a legtöbben nem tudják, aztán tök jól van ez így. Köles technológia lol.
A Huawei bele se merek gondolni mit jelent.Szerk. Virágot, megtaláltam.

Azt hittem hogy lópapírguriga alakú örvös mitymulmákot, vagy valami ilyesmit. -
exedoc
senior tag
Aztamindenit ez aztán a névválasztás. Akkomá mérnem Imoaix.
Van olyan banális.. -
Aprósólyom
addikt
Jöttem virtuálisan kuncogni.
Pocophone?! Ha ezzel angol nyelterületen sikeresek lesznek, akkor az egyik baseball sapkámra ráharapok... ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
fornettisuti
veterán
Kiváncsi lennék, mik voltak még az alternatívák brand név választáskor.
Ha nem tudnám hova tenni az anya céget, a pocót egy kalapba raknám az iLike, Ulephone és társaikkal.
Bár így sem jobb a helyzet a szememben ezzel a névvel.
Mi lesz a logo? -
moma
őstag
Egyébként egy ismerősömnek is van és azt hittem, hogy Mi a márkája, mert az van a hátulján

-
gingerbalm
aktív tag
-
Bailey
senior tag
Kíváncsi leszek mennyire lesznek sikeresek. A Huawei sem ért el túl sokat ott, és most úgy néz ki nem is fog egy ideig. Honorból ha jól emlékszem a 8 és a 6X került ott piacra. A Honor 8 sem lett túl sikeres, a 9 már piacra sem került. Ha az EMUI nem tetszett az amerikaiaknak, szerintem a MIUI még kevésbé fog nekik tetszeni. A legtöbb ottani tesztelő elmondja egy Huawei, vagy Xiaomi tesztelésekor, hogy jó hardver, de a felhasználói felület nem jön be. Én a Xiaomi helyében egy Android One csúcsmodellel próbálkoznék az ottani piacon. A Oneplus népszerű ott is pedig az is kínai.
-
.Szaki.
addikt
A telefon specifikációjával semmi gond, biztos jó mobil lesz, én csak azt nem értem, hogy +1 márka mennyiben fogja megváltoztatni az amerikaiak álláspontját a kínai termékekről?
Az első adandó alkalommal ki fog derülni, hogy kínai és az is, hogy Xiaomi, nem értem mit nyernek ezen. A Pocophone névről nekem a popcorn jutott eszembe, nem tudom mennyire fog sikert aratni egy új név.
-
Solten
őstag
A marketingesek sokat vitazhattak azon ki jon elo hulyebb nevvel.
-
joey04
titán
Hogy milyen gagyi az új név, az egy dolog. De eldobni Amerikában a Xiaomi nevet szerintem hülyeség.
-
noPublicFG
senior tag
Ráfordul a Xiaomi az amerikai piacra is
Majd jól lepattannak róla...
-
AxBattler
félisten
Pocófón? Ez hatalmas, kell!

-
pusszycat
nagyúr
Az utolsó mondatod ellen nehezen tudnék érvelni...
mod. - mármint,h jobb mint a Nefoss"Egy csajnak is azt nézzük mi a neve?" csak ne legyen Orália.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
GoldhandRent
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
Nekem ? Tök mindegy.
Ha egy korrekt készülék , akkor nem látok kivetnivalót a Pocophone-ban... Jobb mint a Neffos..
Egy csajnak is azt nézzük mi a neve? Ha jók az adottságok, akkor szerintem nyerő a szitu...Fura
És leragad itt a szakmai topic... Hogy mi a neve. Ez gáz viszont.
-
judas13
veterán
Ha Pocahontas a kis hugi akkor már mindent értek...és támogatom!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
pusszycat
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
A név magyar jelentése, kb. bites telefon,kisbites telefon, kicsi telefon. Poco latin-spanyol Phone angol szó. Hidd el ez a márkanév angol és spanyol anyanyelvi környezetben is nagyon hülyén hangzik. A Xiaomi-t legalább a tartozékai révén már megismerték az USA-ban. Ez szerintem eléggé Balga lépés a részükről
Egy informatikahoz jobban kapcsolódó nevet adtak neki.
Ez miért gond?
-
judas13
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
Korrekt cucc lesz ez is, már amit hallani felőle innen onnan. Árban mélyre fog menni.
A legolcsóbb Snap845 lesz a piacon.
A név meg ennyire lényeges egyeseknek....
fain ,bíztam a fórumozókban, de kár volt... Mindig a fanyalgás -
totgab02
tag
Huaweit azer piszkáljak a honort meg nem mert ott a huawei is jelen van es az tor az amcsi csucsok baberjaira minek piszkalnak a honort. Emitt viszont akkor ezt sörhasphone-t fogjak bizergalni mert nincs mas
-
#08205312
törölt tag
-
Ashitaka
tag
Ez csak nálunk hangzik hülyén
A név magyar jelentése, kb. bites telefon,kisbites telefon, kicsi telefon. Poco latin-spanyol Phone angol szó. Hidd el ez a márkanév angol és spanyol anyanyelvi környezetben is nagyon hülyén hangzik. A Xiaomi-t legalább a tartozékai révén már megismerték az USA-ban. Ez szerintem eléggé Balga lépés a részükről
-
Crafter32
őstag
Hókuszpók macskája most kitalált egy még rosszabb nevet

-
judas13
veterán
Pocophone - kettő lett, maradhat?
-
Matada2.3
veterán
Érthető, de mégis fura ez a névváltás. A mobilokkal foglalkozók Amerikában is jól ismerik a Xiaomi-t, könnyebb lenne 0-ról felépíteni egy brand-et?
-
DaveJr
őstag
-
pusszycat
nagyúr
-
T. I.
senior tag
Vato loco, adjmá egy taco-t, ja nem, poco-t.
Biztos hogy USA a cél? Nem inca-bb Közép-Amerika? -
Fred23
nagyúr
Ki választotta ezt a nevet?
-
enginev3.0
félisten
-
pusszycat
nagyúr
Pocok phone te jó ég. Gratula a kreativitásért. A Xiaomit ismerik Amerikában is,de mire mennek evvel a...

-
doooo
veterán
Pocophone néven úgysem fognak kapadozni utánuk...
-
enginev3.0
félisten
Azt tudják hogy ott nem nagyon "masolhatjak" az apple kinézetét?
Illetve hogy akarnak világuralomra törni, ha euban sem kapható a hónapok óta megjelent telefonjuk?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Gyúrósok ide!
- Apple Watch
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Béta iOS-t használók topikja
- Tőzsde és gazdaság
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Új HP 15 Victus FHD IPS 144Hz Intel Core5 210H 4.8Ghz 16GB 512GB Nvidia RTX 5050 8GB Win11 Garancia
- AKCIÓ! Intel Core i9 11900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- DDR3 4GB - 2 GB Kiárusítás
- Akció! Értékcsökkentett gamer alaplapok /ASUS/MSI/AM5/Számlával/
- 287 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
nemhogy még f.szoskodj a Jóskás hülyegyerekeknek


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







Pocophone?! Ha ezzel angol nyelterületen sikeresek lesznek, akkor az egyik baseball sapkámra ráharapok...



