- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Garmin topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
PerczelZita
tag
Már 40000 alatt van a készülék, ha tavaszra 35 alá megy, akkor lehet, hogy ez lesz a nyerő.
A cikk szerint RDS funkció van benne, a felhasználói kézikönyv és a leírások viszont sehol nem említik az RDS-t. Pedig jó volna.http://tablet-pc.arukereso.hu/prestigio/multipad-4-ultra-quad-8-0-3g-pmt72873g-p236593515/#
http://tablet-pc.arukereso.hu/prestigio/multipad-4-ultra-quad-8-0-3g-pmp7280c3g-quad-p211003392/#termek-leirashttp://www.prestigio.hu/catalogue/MultiPads/MultiPad_4_ULTRA_QUAD_8.0_3G/PMT7287C3G_QUAD_WH#/product-support/manual
-
Finkoo1980
csendes tag
A 7" Wayteq-hez hasonlítani eléggé almát a körtéhez hasonlat. Lehet, de nem érdemes.
7,85-8" kategóriában csak sokkal komolyabb versenytársak vannak, sokkal drágábban.Plusz a szokásos "apró" különbségek: 2 vs. 4 mag, 4GB vs. 8GB tárhely, kb dupla kapacítású akku, 1 év vs. 2 év háztól-házig garancia, "okos" védőtok...stb. Nem kevés pénz az 57eFt érte, de akinek elég a 7" is, az Prestigion belül is talál olcsóbb alternatívát.
Jah, és a Prestigio továbbra se kínai cég
Csak ott bérgyártat, mint kb. mindenki más.Btw az Intel is összeállt a Rockchip-pel! :-)
WayteQ xTab-79qci eléggé elveri mindenhol... és nem csoda... ja, hogy még jóval olcsóbb is...

-
#89313280
törölt tag
Üdv Mindenkinek!
Csináltam egy olyat,hogy a factory resetben(?)sikerült elállítanom valamilyen távol-keleti nyelvre az angolt.
Van valakinek valamilyen ötlete,hogy mit nyomjak meg rajta?
Eddig a kérdéses képen levő menüben, (factory mode)ha az legutolsó sorra viszem,lenyomva,szerencsémre újraindul a gép a megszokott beállításokkal.
Van valakinek valamilyen ötlete?
Köszönettel!Ezeket a gombokat nyomtam meg:
power+down,majd amikor kijött a Prestigio embléma akkor már csak a down gombot nyomtam... -
#89313280
törölt tag
Üdv Mindenkinek!
Csináltam egy olyat,hogy a factory resetben(?)sikerült elállítanom valamilyen távol-keleti nyelvre az angolt.
Van valakinek valamilyen ötlete,hogy mit nyomjak meg rajta?
Eddig a kérdéses képen levő menüben, (factory mode)ha az legutolsó sorra viszem,lenyomva,szerencsémre újraindul a gép a megszokott beállításokkal.
Van valakinek valamilyen ötlete?
Köszönettel! -
#89313280
törölt tag
Igen, igazad lehet.
Sony Tablet, jó kamerával.
(szarkazmus off)
10"es kategóriát hoztál fel. A 7-8"os kategóriában azért már kezd jellemző lenni, hogy a hosszabbik él vékonyabb, mint a rövidebbé.
10"es kategóriában azért ez nem ennyire jellemző, lévén nehezebbek is, így stabilabb kétkezes fogást igényelnek mind álló, mind fekvő tájolásban.
Ennek modellnek a kétmagos testvérét már nem volt épp jó egy kézzel tartani, mert fájt...
Részemről a vita lezárva,és azért köszönöm a válaszodat.
-
mrlujoak
veterán
Igen, igazad lehet.
Sony Tablet, jó kamerával.
(szarkazmus off)
10"es kategóriát hoztál fel. A 7-8"os kategóriában azért már kezd jellemző lenni, hogy a hosszabbik él vékonyabb, mint a rövidebbé.
10"es kategóriában azért ez nem ennyire jellemző, lévén nehezebbek is, így stabilabb kétkezes fogást igényelnek mind álló, mind fekvő tájolásban.
Ennek modellnek a kétmagos testvérét már nem volt épp jó egy kézzel tartani, mert fájt...
-
#89313280
törölt tag
-
#89313280
törölt tag
-
#89313280
törölt tag
Üdv Mindenkinek!!!
Megtudja valaki mondani,hogy hogyan tudom kikapcsolni a bekapcsolásnál,illetve a kikapcsolásnál a hangot.
Magyarul,hogy ne adjon hangot amikor ki-be kapcsolom a masinát.
Eddig nem jöttem rá.
Illetve az is érdekelne,hogy kitől kell kérni egy topik törlését? (én nyitottam,és semmi szükség nincs rá,mert ez a topik jobban pörög és én is szívesebben írok ide.)
Kösz.a kérdéses probléma megoldva...
-
#89313280
törölt tag
Üdv Mindenkinek!!!
Megtudja valaki mondani,hogy hogyan tudom kikapcsolni a bekapcsolásnál,illetve a kikapcsolásnál a hangot.
Magyarul,hogy ne adjon hangot amikor ki-be kapcsolom a masinát.
Eddig nem jöttem rá.
Illetve az is érdekelne,hogy kitől kell kérni egy topik törlését? (én nyitottam,és semmi szükség nincs rá,mert ez a topik jobban pörög és én is szívesebben írok ide.)
Kösz. -
halkow
őstag
-
halkow
őstag
úgy vettem észre hogy az olcsóbb gépeknél egyre vastagabb a káva ....
-
vimes
senior tag
Unalmas mar ez a nyavajgas a tabletes kamerák miatt

-
Graphics
Jómunkásember
Nem, bocsi , nem ide akartam. amit kitöröltem

Viszont azért visszatérve, erősen függ a dolog attól, hogy ki a beszállító, mert nem hiszem, hogy itt is egy lenne...
Lehet az általad használt modell még jóval az előző gyártótól jött, a másik pedig egész máshonnan.
@djvoyager: van az a pénz , úgy néz ki... Erre se gondoltam volna
-
djvoyager
tag
A 7" Wayteq-hez hasonlítani eléggé almát a körtéhez hasonlat. Lehet, de nem érdemes.
7,85-8" kategóriában csak sokkal komolyabb versenytársak vannak, sokkal drágábban.Plusz a szokásos "apró" különbségek: 2 vs. 4 mag, 4GB vs. 8GB tárhely, kb dupla kapacítású akku, 1 év vs. 2 év háztól-házig garancia, "okos" védőtok...stb. Nem kevés pénz az 57eFt érte, de akinek elég a 7" is, az Prestigion belül is talál olcsóbb alternatívát.
Jah, és a Prestigio továbbra se kínai cég
Csak ott bérgyártat, mint kb. mindenki más.Btw az Intel is összeállt a Rockchip-pel! :-)
-
sunone
aktív tag
FM Rádió tabletben, micsoda ördögi idea!
-
foxymaci
senior tag
Ez aztán egy digitális képkeret

Érdekes hogy a T felvette szerintem vannak jobbak ennyiért ..... -
mrlujoak
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
Nem, nem és nem.
Ennek a kétmagos nem 3G-s változatával már volt szerencsém együtt élni, nagyon hamar szakítás lett a vége.
Ha ebbe is olyan színtelen, ramaty IPS került, mint a kétmagos tesójába, akkor inkább egy jó minőségű TFT LCD...Az a micro USB csatlakozó meg rémálom. Kialakítása miatt a többség nem passzol bele, mert a fémbe alakított foglalat felütközik a kábelek műanyag tokozásán. Szörnyű.
Ami miatt végül megváltam a kütyütől, az a szoftver.
Egy összetákolt szutyok futott rajta. Mihelyt nethez jut, azonnal, mindent egyszerre frissít le, és ilyenkor használhatatlan. Nem kamuzok, percekre meghal a készülék.Wifi vevője is problémás volt, sokszor ki-be kellett a wifit kapcsolnom, hogy észrevegye a készülék, felébresztettem, és neteznék...
Ha ezek egy része (főképp a szoftveres) javításra került, akkor is fenntartással kezelném a modellt.
Én nem javaslom.Nem ide...
-
Touch-ko
őstag
Nem ertem miert gyartanak ilyen kategorias sz.rokat.. Ha nem gyartanak ezt a "csudajo" masinat, akkor kevesebb karos anyag lenne a levegoben es a kornyezetet sem szennyezne a gyarto, hogy ilyen vackok gyartasara fordit energiat..
-
mrlujoak
veterán
Nem, nem és nem.
Ennek a kétmagos nem 3G-s változatával már volt szerencsém együtt élni, nagyon hamar szakítás lett a vége.
Ha ebbe is olyan színtelen, ramaty IPS került, mint a kétmagos tesójába, akkor inkább egy jó minőségű TFT LCD...Az a micro USB csatlakozó meg rémálom. Kialakítása miatt a többség nem passzol bele, mert a fémbe alakított foglalat felütközik a kábelek műanyag tokozásán. Szörnyű.
Ami miatt végül megváltam a kütyütől, az a szoftver.
Egy összetákolt szutyok futott rajta. Mihelyt nethez jut, azonnal, mindent egyszerre frissít le, és ilyenkor használhatatlan. Nem kamuzok, percekre meghal a készülék.Wifi vevője is problémás volt, sokszor ki-be kellett a wifit kapcsolnom, hogy észrevegye a készülék, felébresztettem, és neteznék...
Ha ezek egy része (főképp a szoftveres) javításra került, akkor is fenntartással kezelném a modellt.
Én nem javaslom. -
dsg012
csendes tag
ez egy vicc ugye?
-
janos1988
addikt
Az utolsó oldalon a specnél "Nincs" szerepel az FM-rádiónál.
Viszont, ha bele pakoltak volna 2 GB memóriát de faszányos lehetne.
Illetve milyen zenék mennek a videó alatt?
-
Graphics
Jómunkásember
"A gyártó már a termék nevével is fémjelezte, hogy értékelhető hardvert tettek a motorháztető alá. Ettől még a tabletben található, 28 nanométeres csíkszélességű MediaTek MT8389 lapkakészlet kevesek számára lesz ismerős, elég csekély mennyiségű eszközt szereltek fel ilyen lapkakészlettel (a Lenovo S5000-ben dübörög még ez)."
Nemcsak ezekben van ilyen processzor, hanem a pár Goclever termékben is:
Goclever Aries 70
http://www.goclever.com/uk/products,c1/tablet,c5/aries-70,a148.htmlvagy Goclever Aries 785
http://www.goclever.com/uk/products,c1/tablet,c5/aries-785,a149.html#specificationAzok aztan rettento ismertek idehaza...

Lenovot lehet kapni
azert lett emlitve -
Alert89
tag
"A gyártó már a termék nevével is fémjelezte, hogy értékelhető hardvert tettek a motorháztető alá. Ettől még a tabletben található, 28 nanométeres csíkszélességű MediaTek MT8389 lapkakészlet kevesek számára lesz ismerős, elég csekély mennyiségű eszközt szereltek fel ilyen lapkakészlettel (a Lenovo S5000-ben dübörög még ez)."
Nemcsak ezekben van ilyen processzor, hanem a pár Goclever termékben is:
Goclever Aries 70
http://www.goclever.com/uk/products,c1/tablet,c5/aries-70,a148.htmlvagy Goclever Aries 785
http://www.goclever.com/uk/products,c1/tablet,c5/aries-785,a149.html#specification -
Legendd
senior tag
". Ha a független piacot nézzük, akkor a hasonló méretkategóriába tartozó WayteQ xTAB 7x könnyen leveri, de nem szabad elfeledkezni a már említett szolgáltatói kínálatba vételről, amivel máris fordulhat a kocka. Ebben az esetben ugyanis már 45 ezer forintért elvihető a Multipad 4, nem beszélve arról, hogy kamatmentes részletre is megvásárolható. "
Az xTAB 7x 29.900 Ft. Milyen kocka fordulhat itt, Legendd?

9990 Ft a kezdőrészlet

-
zozzo72
aktív tag
Gondolom egy év múlva kiadják majd hd kijelzövel...
Haladni kell a korral...
-
laci0530
senior tag
A szép az az iPad mellette.
Nekünk van itthon elfekvőben egy Prestigio Multipad 2 Pro Duo Hd 7.0 (vagy mi is a teljes neve), az akcióban 26 ezrest megért. 35-nél ezért sem adnék többet, a kamera benne (mindkettő) jelzésértékű, annyival olcsóbb is lehetett volna a termék, ha kihagyják (vagy a káva keskenyítésére fordítják). -
Donkeysaurus
csendes tag
Mi az a káva te jó ég! A kijelzőjére meg nincs szó! IPS ide vagy oda,160 PPI igenis már szúrja a szemet (legalábbis nekem).
-
bollokcs80
Korrektor
". Ha a független piacot nézzük, akkor a hasonló méretkategóriába tartozó WayteQ xTAB 7x könnyen leveri, de nem szabad elfeledkezni a már említett szolgáltatói kínálatba vételről, amivel máris fordulhat a kocka. Ebben az esetben ugyanis már 45 ezer forintért elvihető a Multipad 4, nem beszélve arról, hogy kamatmentes részletre is megvásárolható. "
Az xTAB 7x 29.900 Ft. Milyen kocka fordulhat itt, Legendd?

-
Genova1983
tag
Ezzel a széles kávával engem inkább valami digitális képkeretre emlékeztet.Nem nagyon jön be külsőre ez a tablet.
Pl. nekem a Wayteq xtab 7x sokkal jobban tetszik,ha már 3g-s olcsóbb tabletet kéne választanom. -
hardline
senior tag
-
Csapoati
nagyúr
A tok nagyon franko, viszont ezen kivul tucataru, behemot kulsovel (mi az a kava a szeleken, de tenyleg?), szokasosan tre kameraval. Egyedul a 3G miatt erheti meg ezt megvenni, mert bizony 35-ert lehet kapni ugyanilyen felszereltsegu tablat, nem is csak egyfelet.
-
vittorio7
őstag
Vegyes érzéseket vált ki a cucc bennem.

-
helixP
nagyúr
-
tomab04a
aktív tag
-
helixP
nagyúr
Nem egy extrán vonzó ajánlat, de aranypontokért, hűségért, céges csomagban, stb. sikeres lehet.
-
tjb007
nagyúr
-
fateless
veterán
Csak én nem figyeltem rendesen ,vagy nincs leírva, hogy melyik szolgáltató árulja?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- Szép állapotú Apple iPad Mini 6 64GB, 87% akkumulátor, WI-FI, 12 hónap garanciával!
- HIBÁTLAN! Apple iPad Air 5. gen (M1), 64GB, WIFI + CELLULAR/5G, KÉK
- Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 128GB
- Lenovo Miix 2 11 tablet - Áfás számlával
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad 9th Gen 64GB Wifi 64GB tablet garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Csak ott bérgyártat, mint kb. mindenki más.






