Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mickey73

    csendes tag

    válasz Richard #8 üzenetére

    Tud ilyet is igen.

    Örülök, hogy van már róla magyar teszt is. Én november vége óta használok egyet. Egy pár szerintem fontos dolog, ami kiemeli ezt az órát a többi ilyen árú óra közül:

    - úszással semmi gond nincs, hiszen úszásprofilt is beálllíthatunk, a szívritmus jeladó is vizálló (véletlenül egyszer ki is mostam a jeladót mosógépben, mert bennemaradt a zsebemben, de szerencsére nem lett baja).
    - edzésterveket, útvonalakat kreálhatunk és ezeket rátölthetjük az órára. Az edzéstervek lehetnek összetettek is, intervallum edzések is, a különböző szakaszokhoz különböző szívzónákkal vagy ütem zónákkal
    - a naptárban ezért nemcsak a múlt béli eseményeket látni, hanem a rátöltött jövőbeni edzéseket is
    - az óra vissza tud navigálni a kiinduló pontra is (persze csak egyszerűen nyilakkal jelezve az irányt, térkép nincs rajta)
    - saját magam tudom az óra képernyőjét előre programozni, hogy edzés közben milyen adatok jelenjenek meg. Több képernyőt is be tudok állítani.
    - sok sport profilt tud kezelni az óra (úszás, futás, kerékpár kültéren beltéren és ezekhez külön be tudod állítani, hogy milyen képernyőket akarsz látni, beltéren pl nem kell működni a gps-nek)
    - ezaz aktivitás mérő eléggé motiváló tud lenni, ülő munkát végzek, de felkelek a székből egy rövid sétára, ha jelez, hogy ideje már megmozdulni.
    -egy hónapig elmegy gps nélkül, 8 órát gps-el.
    - fél percen belül eddig mindenhol minden időben, napszakban megtalálta a gps jelet és pontosan vette is azt
    - orvosdiagnosztikai eszközként vásároltam egézségpénztári kártyával

    A felhasználók száma szerintem egy fő. A polar oldalán regelni kell egy fiókot, ide töltődnek fel az adataid, a beállításokat is innem tudod szinkronizálni. Ide kell regisztrálni az eszközödet is. Ha többen használják az órát, akkor összekeverednek az adatok, mindenkinél mindenki edzései láthatóak lennének és az aktivitási adatok is több emberé lennének.

    Ha valakit jobban érdekel, akkor van magyar pdf-je is.

    Én úgy tudom van android app is, nemrég jelent meg, csak én nem használom. WP-s vagyok.
    Ezt a telefonos értesítések megjelenítését nem értem. Minek ez? Sose viszek telefont magammal futni meg úszni. Szerintem ezzel a funkcióval nem is menne egy hónapig az akkuja.

Új hozzászólás Aktív témák