- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kovy79
őstag
Tisztában vagyok vele, mit jelent. Annak a fórum számára hozzáadott szakmai értéke nincs, ha egyetértesz valaki mással. Saját, önálló gondolatnak van hozzáadott értéke. 1000 másik ember is egyetért a leírtakkal, akik csak olvassák a fórumot. Ha mindenki leírja, hogy +1, akkor átláthatatlan lesz a fórum.
Tehát te minden egyes kommenteddel hozzáadott szakmai értékkel gyarapítod a fórumot?
Csak mert ezt tenmagad cáfoltad meg a saját véleményed leírásával...
Tehát szerinted egy komment csak alternatívát/más nézőpontot fogalmazhat meg (esetleg ugye hozzáadott szakmai értéket), vagy meg se szülessen, lévén az egyetértés lényegtelen (mivel ugye az már le lett írva)?
Nem lennének hosszú topikok... -
persil
nagyúr
Tisztában vagyok vele, mit jelent. Annak a fórum számára hozzáadott szakmai értéke nincs, ha egyetértesz valaki mással. Saját, önálló gondolatnak van hozzáadott értéke. 1000 másik ember is egyetért a leírtakkal, akik csak olvassák a fórumot. Ha mindenki leírja, hogy +1, akkor átláthatatlan lesz a fórum.
Ettol fuggetlenul, ha neki csak egy +1 a velemenye es ezt meg is osztja velunk, ahhoz nekunk tobbieknek semmi kozunk. 🤷
Foleg off-ba teve, hogy meg a "szamolt" kommentjei szamat sem tudja vele gyarapitani.
Sokkal szivesebben atlapozok nehany +1-et, mint nemelyik olvashatatlan, nyelvtani zsakutcat, amitol tenyleg csak a forum szinvonala csokken.(Meg nem is erteni sok esetben.)
-
Neck
veterán
Azért nem értek veled egyet, mert ez a mai, divatos (tehát kirekesztő vagy, ha nem fogadod el...) rövidítések egyike, nem pedig "fahumor".
A hangulatot kifejező fejecskék (smiley-k, amit ugye te is használtál) hasonló célra vannak.
Röviden kifejeznek valamit.
Ha esetlegesen nem értenéd (amit kétlek, de ma már ezt sem lehet tudni): +1 = egyetértek...
Tisztában vagyok vele, mit jelent. Annak a fórum számára hozzáadott szakmai értéke nincs, ha egyetértesz valaki mással. Saját, önálló gondolatnak van hozzáadott értéke. 1000 másik ember is egyetért a leírtakkal, akik csak olvassák a fórumot. Ha mindenki leírja, hogy +1, akkor átláthatatlan lesz a fórum.
-
kovy79
őstag
Azért nem értek veled egyet, mert ez a mai, divatos (tehát kirekesztő vagy, ha nem fogadod el...) rövidítések egyike, nem pedig "fahumor".
A hangulatot kifejező fejecskék (smiley-k, amit ugye te is használtál) hasonló célra vannak.
Röviden kifejeznek valamit.
Ha esetlegesen nem értenéd (amit kétlek, de ma már ezt sem lehet tudni): +1 = egyetértek...
-
Neck
veterán
-
Acula M.D.
tag
Köszönöm.
A vicc szubjektív műfaj. -
Mr.Silkó
veterán
Van mind a 4, cikk végén felsorolt eszközöm (iPhone, iPad, AirPods, Watch), problémás is sokszor a párhuzamos töltésük – főleg a tekeredő, vonagló AW gyári töltőt rühellem –, igyekeztem is az utóbbi időben alternatívát találni erre, de egyelőre mind elvérzett, akár gyakorlatban, akár csak elméletben. Utóbbira példa a tesztelt eszköz, akármilyen hasznos, irgalmatlanul ronda szerintem, plusz féltégla és drága is. Kár.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Valaki fel tudna világosítani, honnan jön ez egyáltalán? Körülbelül az utóbbi 1 évben vettem észre hogy egyre terjed (“mindent is”), már kezd zavaróvá válni.
-
Acula M.D.
tag
-
tothbe
addikt
pedig egyszerű. a sima omniban alapból benne van az apple watch töltő. Ez pedig azért Lite verzió, mert az óra töltőfejet neked kell beleraknod. Cserébe viszont, ahogy Bocha is írta, ez tud akár Samu órát is tölteni, ha annak a fejét teszed bele.
-
tothbe
addikt
Ez egy jó kis cucc. Nekem még a kickstarter-ről van a fullos modell, amibe be van építve az Apple Watch töltő, de más különbség nincs köztük. Viszont tényleg nagyon jól használható.
Illetve van itthon egy előd, az Air Quad is, amin nincsenek oldalt USB slotok meg kis fiók, de azok nem is hiányoznak róla igazán.Viszont az USB-C/Lightning kijövő csati az Omni-ban lényegesen jobb lett, mert a Quad-ban még nem lehetett teljesen visszahúzni a házba (Illetve ott csak az egyik volt(úgy kellett rendelni, amelyiket akarod), itt meg lehet váltani köztük).
Az alsó műanyag meg abszolút nem fog zavarni senkit később, mert kb sosem látod. Nekem a Quad az éjjeliszekrényen van folyamatosan az Omni meg főleg a tokban mert azt utazáskor viszem magammal (illetve vinném, ha lehetne utazni, de majd nemsokára megint...).
-
kovy79
őstag
-
mbotnd
tag
A design lehetne szebb, de amúgy elég vonzónak tűnik.
-
parkr
őstag
-
Noukoum
veterán
-
parkr
őstag
-
Noukoum
veterán
Prémium termék prémium áron. Amilyen árban mennek a pitaka cuccok, ez nem is drága. Az almás árazáshoz képest meg kifejezetten olcsó.
-
totopad
senior tag
Egyszer fejleszthetne valaki egy olyan terméket, ami a bankszámlámat is feltölti villámgyorsan...
-
persil
nagyúr
"Omni lite".
Remelem hamarosan jonnek a mega tiny, full empty es a maxi mini termekek is.
Csak, hogy meg kevesbe lehessen a nevezektan alapjan beloni a kategoriakat. -
janeszgol
félisten
Tetszik, hasznosnak találom. Az ára sem vészes, viszont a minősége? Mert mikor Bog mutogatta a videóban, hát kicsit az 1990-es évek jutottak az eszembe. Kattogó műanyag batár cucc. Akkor voltak ilyen magnók, meg tárolók például.
-
bollokcs80
Korrektor
-
joey04
titán
-
nord_
veterán
Tudom, hogy a szépség szubjektív, de azért lenyúlhatnák pl. a Belkin vagy a Mophie dizájnerét, mert ez úgy néz ki, mintha műszaki tesztelést végeznének egy olyan eszközön, ahol a külcsín még fejlesztés alatt áll...
-
bollokcs80
Korrektor
Láttam már róla korábban videós tesztet, ügyes kütyü - bár nem olcsó.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- 500GB, 320GB, 250GB notebook 2,5" HDD-k. Több db. (100/100%)
- Töltő Bazár! kb. 1000-1500Ft/10W, Rengeteg féle, SZÁMLÁVAL, GARANCIÁVAL
- iPhone 15 Plus 256GB 100% (1év Garancia) - ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR
- Microsoft Surface Pro 6 i7-8650U 16GB 512 1év garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



