Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    Meg kell néznem otthon, a neten lévő dobozokon nem ilyen, de szerintem az enyémre már nyomtak egy matricát, amin hasonló szerepel. Ez viszont megint csak tájékoztató jellegű dolog, mert ez az értelmezést azt mondaná, hogy max. eddig boostol, közben meg az új béta biossal, van akinek feljebb.

  • Chaser

    titán

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    nézd, nem vagy hülye gyerek, számítási szempontból valószínűleg semmi nem változott, de így teljesítették amit ígértek, nem lehet megkérdőjelezni
    sokkal kisebb cégnél is ez a _minimum_, ekkora cégnél ez nem kérdés, ha ilyen volumenű céget vinnék az a dolgozó pont addig lenne munkatárs míg ilyen dolognál visszakérdez
    ez pont olan ha valami meghirdet a multi 9999ft-ért és 10e-t kell kereken fizetni, akkor 1ft-ról beszélünk, legyen limitált vásárlás, egy vevő max egy termék, tehát 1ft-ot nyerhet, azt is csak akkor nyilván ha bankkártyával fizet, nem oszt-nem szoroz, de a 10e az nem 9999ft, és ha szóvá teszem igen sűrű bocsánatkérések közepette ki fogják javítani a hibát - akkor is ha hülyének néz az ügyfeles, h 1ft-ért görcsölök -, csak hogy példa is legyen

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • J.J. András

    őstag

    válasz Abu85 #31 üzenetére

    Abu85,..... kérlek, téged még a régi PH-s motorosok közt tartalak számon, de Kopi-nak, Foglaltnév-nek és Chaser-nek van igaza itt.

    engedd el már ! Szakmailag, igen, semmit nem jelent, én magam most váltok R5 3600-asra az Intel hardveres sebezhetősége miatt, mert még a Sky Lake-ben sem csináltak meg mindent szerintem rendeseen, de a lényeg amit a srácok többször (innét onnét leírtak) leírtak neked:

    a userek, akik mi is netán, teszteljük, olvasgatjuk a fórumokat, és ha ComputerBase is csinál a fórumozók között egy eléggé reprezentatívnak mondható felmérést, ahol 45÷54%-ban nem éri az AMD által meghirdetett MAX. BOOST órajelet a tesztprogiban, akkor nincs mese... hibázott az AMD, marketinges részlege, a döntéshozók, a mérnökei, .... tök mindegy, nem éri el egy pillanatra sem a hőn áhított X.XX GHz-et. Nem éri el, azaz a termék cserére szorul, mert nem specifikáció szerinti... (szerinted az lenne jobb, ha mindenki megalapozottan cserélgetné a prociját, mert nem éri el a gyári értékeketr ..... ??? valakinek meg túl is szárnyalja a max. boost-ot, de az a sokkal kisebb hányad, tehát a többi proci akkor selejtes ??? )

    SZERINTED AZ AMD MIÉRT KERESTE ERRE MEG kb. 3 HÉTEN BELÜL A MEGOLDÁST ? (ca. 3 hét alatt kitesztelték, megírták ezt a AGESE vagy ABBA vagy pöcsöm tudja milyen BIOS-t) MERT ŐK IS TUDTÁK, HOGY EZ A MEGOLDÁS, ÉS HELYT AKARTAK ÁLLNI A "USEREIKÉRT" ÉS A SPECIFIKÁCIÓT ŐK ADTÁK MEG, ÉS AZT KÖTELESSÉGÜK TELJESÍTENI ... és nekem ez nagyon szimpatikus, nem hazudozott mint az Intel, elismerte, és javította ! Kész, az AMD magatartása és reakciója a srácok érvelését igazolja, ezt fogadd el. (Te mint AMD-fan.... én még emlékszem az első talán ATi Radeon 8500-as, vagy 9500-as írásodra, mert kb. akkor kezdted, nem értem most miért ez az AMD elleni enyhe megvetés)

    [ Szerkesztve ]

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák