Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tigerclaw
nagyúr
Valószínűleg ezzel is azt akarják jelezni, hogy ingyen ennyi jár, így inkább fizess elő és használd a rendes officet a saját gépeden.
-
nobela
senior tag
Ha viccnek szántad jelzem nem vicces, ha meg komolyan gondoltad az még rosszabb.
Egy 3,2 GHz C2D-n 4G RAM-mal W7x64-en illene használhatónak lennie.
De véleményem szerint nem az.Persze ha te 3 soros Excel táblákkal dolgozol akkor arra persze jó lehet.
De arra kb bármi is jó. -
alevan
őstag
-
Crafter32
őstag
Kis apró?
Mikor azért panaszkodik valaki, mert fizetős egy a spotify vagy az xbox music vagy csal akár egy app akkor jönnek a vérpistik, ha volt ennyi pénzed akkor ne hogy már erre ne legyen.
Akkor erre csak annyit. Megveszi az ember magát az iPad-ot nem kevés pénzért egy összegben vagy részletben, esetleg még mobilnetez is tol rá akkor annak is van havidíja, esetleg még valami zenei app-ra is előfizet, stb. stb.
És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már. Erre nem gondolsz ugye?
Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók.Én is így gondolom. Mindig van egy határ, de mindenkinél más.
-
nobela
senior tag
"kicsit lassúcska"
Ez azért költői túlzás.
Kb majdnem használhatatlanul lassú...
-
legiaap
félisten
"És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már."
ize, ne vegyen ipad-et. lehet, hogy ha nem a legdragabb tabot venne, akkor nem lenne a hataron, nem? meg azert nezzuk mar meg, hogy az adott havidijert mit kap cserebe.

"Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók."
nem, ez meg mindig a mese habbal kategoria. atlegfelhasznalasra lehet, hogy jo, de aki tobbet akar csinalni, mint oneletrajzot, meg bevasarlolistat irni, az hamar rajon, hogy az ilyen iworks, meg openoffice, meg hasonlo zsenialis programok nem alternativak.
szerk.: jah, es persze tovabbra sem kotelezo elofizetni, ha valakinek megfelelnek az "alternativak".
szerk.: jah, es persze tovabbra sem kotelezo elofizetni, ha valakinek megfelelnek az "alternativak".
Vagy akinek nagyon kell az office használja az online felületet ami ingyenes. Igaz kicsit lassúcska, de használható.
-
Kasya
nagyúr
Remelem akkor most a szamok lattan a csapat visszamegy foltozni es ujitani a WP Office-t.
-
alevan
őstag
Kis apró?
Mikor azért panaszkodik valaki, mert fizetős egy a spotify vagy az xbox music vagy csal akár egy app akkor jönnek a vérpistik, ha volt ennyi pénzed akkor ne hogy már erre ne legyen.
Akkor erre csak annyit. Megveszi az ember magát az iPad-ot nem kevés pénzért egy összegben vagy részletben, esetleg még mobilnetez is tol rá akkor annak is van havidíja, esetleg még valami zenei app-ra is előfizet, stb. stb.
És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már. Erre nem gondolsz ugye?
Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók.Figyu, vegyük példám. Nincs nagy fizum 180€, viszont nem egyedül élek.
Havonta elmegy:
-5€ telefon feltöltésre (1GB net+1000 perc hálózaton belül+végtelen SMS hálózaton belül).
-4€ Deezer előfizetés
-6,5€ Office 365+járulékosan kb. 5.5€ a net amit én fizetek.
Összesen 21€ havonta.
Cserébe kapok: gyors net, amibe bőven beleférek még ritka netmegosztással is (de valszeg idén váltok szolgáltatót). Jó zeneszolgáltatás (az általam hallgatott előadók mind megtalálhatóak rajta). Office notin (és kollégám iPadján, de mondjuk ebből semmi előnyöm
). 60 perc Skype (ami le van beszélve havonta....már amikor nem fagyik le WPn a Skype....).Nekem megéri.
-
Luser2000
addikt
Nekem fent van az Air-en. Azért nem használom, mert csak a Májkroszoft saját felhő szolgáltatásával működik együtt, én meg mást használok 100 éve.
-
catroot
veterán
Minek jonne androidra? Ami van azt lehackelitek, nyilvan nem fogja kiadni az MS. Gondolom az in-app purchase hack is menne siman.
Masreszt, ez az office ingyenes ipadre, lofaszt sem szamit mennyien toltottek le. Elofizeto szeritnem nincsen 1 millio sem, foleg hogy ott van a rendes iWork csomag, ami minden uj iDevicehoz jár. (es sokkal atlathatobb is)
Ugyesen altalanositasz, gratula.
-
Tigerclaw
nagyúr
"És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már."
ize, ne vegyen ipad-et. lehet, hogy ha nem a legdragabb tabot venne, akkor nem lenne a hataron, nem? meg azert nezzuk mar meg, hogy az adott havidijert mit kap cserebe.

"Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók."
nem, ez meg mindig a mese habbal kategoria. atlegfelhasznalasra lehet, hogy jo, de aki tobbet akar csinalni, mint oneletrajzot, meg bevasarlolistat irni, az hamar rajon, hogy az ilyen iworks, meg openoffice, meg hasonlo zsenialis programok nem alternativak.
szerk.: jah, es persze tovabbra sem kotelezo elofizetni, ha valakinek megfelelnek az "alternativak".
Az iWorks-ben csak a táblázatkezelő gyenge, a másik kettő kifejezetten használható lehetne komolyabb munkára is, ha nem lenne kvázi szabvány a word és a ppt. Ha nem kell a kompatibilitásért aggódni, akkor teljesen vállalhatóak. Persze ettől függetlenül szerintem is gyalázatos, hogy mennyire elhanyagolja az Apple ezeket a szoftvereket és mennyire le vannak maradva az Office tudásához képest. A szerencse az, hogy az átlagembernek egyáltalán nincs szüksége az Office tudására.
-
Воланд
titán
Kis apró?
Mikor azért panaszkodik valaki, mert fizetős egy a spotify vagy az xbox music vagy csal akár egy app akkor jönnek a vérpistik, ha volt ennyi pénzed akkor ne hogy már erre ne legyen.
Akkor erre csak annyit. Megveszi az ember magát az iPad-ot nem kevés pénzért egy összegben vagy részletben, esetleg még mobilnetez is tol rá akkor annak is van havidíja, esetleg még valami zenei app-ra is előfizet, stb. stb.
És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már. Erre nem gondolsz ugye?
Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók."És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már."
ize, ne vegyen ipad-et. lehet, hogy ha nem a legdragabb tabot venne, akkor nem lenne a hataron, nem? meg azert nezzuk mar meg, hogy az adott havidijert mit kap cserebe.

"Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók."
nem, ez meg mindig a mese habbal kategoria. atlegfelhasznalasra lehet, hogy jo, de aki tobbet akar csinalni, mint oneletrajzot, meg bevasarlolistat irni, az hamar rajon, hogy az ilyen iworks, meg openoffice, meg hasonlo zsenialis programok nem alternativak.
szerk.: jah, es persze tovabbra sem kotelezo elofizetni, ha valakinek megfelelnek az "alternativak".
-
Tigerclaw
nagyúr
Hát igen, egy ingyenes appnál nem sokat számít, hogy hányan telepítik, ennél a féloldalas office-nál meg tényleg semmi infót nem hordoz ez a szám.
-
Totheground
addikt
Pedig igaza van, egy "freemium" app esetében baromira nem mérvadó a szimpla letöltések száma. Ugyanez a helyzet a BBM-el iPhone/Androidra. Egy rakat ember leszedte, hogy kipróbálja, de azóta aktívan szerintem annak 2-3%-a használja max.
-
legiaap
félisten
Kis apró?
Mikor azért panaszkodik valaki, mert fizetős egy a spotify vagy az xbox music vagy csal akár egy app akkor jönnek a vérpistik, ha volt ennyi pénzed akkor ne hogy már erre ne legyen.
Akkor erre csak annyit. Megveszi az ember magát az iPad-ot nem kevés pénzért egy összegben vagy részletben, esetleg még mobilnetez is tol rá akkor annak is van havidíja, esetleg még valami zenei app-ra is előfizet, stb. stb.
És lehet hogy pont ez lenne valakinek a határ már. Erre nem gondolsz ugye?
Amúgy meg minek fizessen mikor az apple saját cuccait amik nem rosszak ingyenesek, meg van még más alternatíva amik szintén jók. -
Tikakukac
titán
Minek jonne androidra? Ami van azt lehackelitek, nyilvan nem fogja kiadni az MS. Gondolom az in-app purchase hack is menne siman.
Masreszt, ez az office ingyenes ipadre, lofaszt sem szamit mennyien toltottek le. Elofizeto szeritnem nincsen 1 millio sem, foleg hogy ott van a rendes iWork csomag, ami minden uj iDevicehoz jár. (es sokkal atlathatobb is)
Na ez igen, így kell rendben tartani egy felhasználói csoport renoméját.
Látod, ezért van hányingerem magamtól, mióta iPhone-t vettem...
-
mazsi1911
aktív tag
Minek jonne androidra? Ami van azt lehackelitek, nyilvan nem fogja kiadni az MS. Gondolom az in-app purchase hack is menne siman.
Masreszt, ez az office ingyenes ipadre, lofaszt sem szamit mennyien toltottek le. Elofizeto szeritnem nincsen 1 millio sem, foleg hogy ott van a rendes iWork csomag, ami minden uj iDevicehoz jár. (es sokkal atlathatobb is)
-
emvy
félisten
[Moderálva]
A hivatalos O365 szamokat majd kozli valamikor a Microsoft. Januarban mar 1M SOHO verzional jartak, es valszeg ennel joval tobb cegesnel, majd meglatjuk, hogy az iPad-verziok mit tesznek ehhez hozza.
Ja, most nezem, marcius kozepen jartak 3.5 millio Home Premium elofizetonel.
A személyeskedő részeket mellőzzük!
[ Módosította: Barthezz2 ] -
azopi74
addikt
Az minek tölti le, aki le akarja törölni? Eléggé hangosan és egyértelműen volt kommunikálva, hogy a "full-feature " verzióhoz Office 365 előfizetés kell.
Egyébként arra nincs adat, hogy mennyien használják Office 365-el?
-
Ádám16
addikt
-
univerzita
addikt
-
azopi74
addikt
Próbáld ki és megtudod. Persze még ez sem egy teljes értékű asztali irodai programcsomag, de már sokkal közelebb áll ahhoz, mint minden más eddigi próbálkozás (Office RT-t persze nem számítva, mert az külön történet, mivel eleve desktop környezeten fut) és ráadásul amit tud, azt elég kényelmes, érintőképernyős kezelésre optimalizált módon teszi, ami szintén nem mondható el más hasonló kaliberű versenytársakról.
-
azopi74
addikt
Tudom ez egy kollátozot verzio. A valódiert éves díjat kell fizetni.
A droidos és iphone-os verzióból akkor sem lesz "valódi", ha Office 365 előfizető vagy.
-
legiaap
félisten
Ez jól hangzik, de aztán a többség le is törli, mert előfizetéshez kötött.
Szóval hajukra kenhetik ezt a számot. -
D80
tag
Ez a "vállalati kollaborációs funkciók"-on kívül mivel tud többet, mint az eddig ismert office-ok?
-
univerzita
addikt
-
azopi74
addikt
IPhonra már letöltheted a neve Microsoft Office Mobile.
Azt letöltheted Androidra is. De az azért elég messze van az Office for iPad-től.
-
univerzita
addikt
-
milanmylo
aktív tag
Droidra várható egyszer hivatalos office?
-
C$abi
aktív tag
Droidra meg iPhone-ra is jöhetne...
-
Totheground
addikt
Új cuccokhoz ingyen jár az iWorks meg az iLife már jó ideje.
-
halkow
őstag
Hopp egy fél ms office
ios-nál is úgy van hogy ha megveszed akkor útána nem szabad frissíteni mert akkor elúszik?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- újszerű iPad Pro 13" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- AKCIÓ! Apple iPad Air 4th Gen. 256GB Wifi + Cellular tablet extrával garanciával hibátlan működéssel
- Ipari Tablet/ Vonalkód olvasós Zebra ET50PE Tablet Scanner - Ütésálló Androidos - Több db -
- iPad 11 128GB Wifi Újszerű/2027.03.15.Apple Gar./Akku 100%/p4908
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Zalman S2 TG FSP 650W
- AKCIÓ! Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 4TB WD RED WD40EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 290 - Lenovo Legion 9 (18IAX10) - Intel Core U9 275HX, RTX 5090
- 27% - GIGABYTE B760 GAMING X AX Alaplap
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

). 60 perc Skype (ami le van beszélve havonta....már amikor nem fagyik le WPn a Skype....).
ios-nál is úgy van hogy ha megveszed akkor útána nem szabad frissíteni mert akkor elúszik?

