Hirdetés
- Jövő héten indul a Xiaomi kameraforradalma
- Csonkítás áldozata lett a nemzetközi Redmi Note 15 Pro+
- Nem rejtegetik tovább a Redmi Note 15 Pro és 15 Pro 5G globális verzióját sem
- Akciófigyelő: December 24-ig tart az Ulefone karácsonyi leárazása
- Bemutatta a Xiaomi a Redmi Note 15 és Note 15 5G globális változatát
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fél perc csend, majd világra jön egy Magic8 Pro
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- Google Pixel topik
- iOS alkalmazások
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ed3r_X_
nagyúr
válasz
Firestormhun
#22
üzenetére
És milyen jók is lettek a rá épült játékok. Mai napig csodálom, mit ki nem lehet hozni az UE3-ból. FB más tészta, szép is, de nagyon hardverigényes. Remélem az UE4 rendesen lesz optimalizálva.
-
Firestormhun
senior tag
Hat igen, nagyon nem nepszeru az UE 3-hoz kepest, de meg a Frostbite is lenyomta. Biztos valami licenszelesi moka miatt nem megy a dolog ,akarcsak a CryEngine-nel.
Talán mert nincsen kész még? UE 3-mat is 2004-ben demózták először és csak 2007-ben kezdtek el szállingózni az azt használó játékok. -
Prof
addikt
válasz
#32839680
#20
üzenetére
Ahogy az Android reszesedes is beka segge volt nemreg es a Nokia volt a csaszar.
A linux reszesedese is nagyon alacsony az atlagusereknel, megis pl. a Valve arra epit egy ujnak reklamozott platformot.
pl. Nemreg mutatta be a Lenovo 28"-os, 4k-s androidos monitorat.Ahogy latjak a gyartok, hogy az emberek tobbsegenek nincs szuksege klasszikus PC-re, mert eleg nekik egy ARM-os kutyu amire hasznaljak a gepet (net,fosbook,zene,filmek,casual jatek) egyre tobb eszkozbe kerul bele. (bizonyitja a tablak, okostelefonok rohamos terjedese)
Mar jopar eve tulleptek a PC-k azt a teljeseitmenyt amire az atlagusernek szuksege van, ezert is van ugymond "valsagban" a PC ipar. Nem lehet tobbe a +X% extra teljesitmennyel az embereket vasarlasra biztatni.
A funkcionalitas, mobilitas, meret, divat fontosabb szempontok.Par eve meg elkepzelhetetlennek tunt az ami ma mar lassan valosag, ARM-os Microszervereket jelentett be sorba egymas utan szinte minden gyarto.
Szepen terjednek az ARM-os vekonykliensek is, az X86, meg akarhogy kapalodzik is az Intel a sok penzevel bizony visszaszorul. (vagy legalabbis megy majd a Bay Trail fele) -
Prof
addikt
Hat igen, nagyon nem nepszeru az UE 3-hoz kepest, de meg a Frostbite is lenyomta. Biztos valami licenszelesi moka miatt nem megy a dolog ,akarcsak a CryEngine-nel.
Amugy jol csinalja az NV a folyamatosan novekedo mobil piacra helyezi a hangsulyt, plusz mellette a profi Tesla kartyakat is nyomatva oriasi profittal. A sima desktop PC kartyak meg lassan mind lebutitott Tesla-k lesznek.
Ha igy haladnak tobb Tegra-s laptop lesz majd, mint AMD APU-s, x86 ide vagy oda.
-
Ed3r_X_
nagyúr
Azért elég masszív grafika látható a videóba, de látom futószalagon önnek a Tegra chipek is már..
-
válasz
lacuspapus
#14
üzenetére
És téli kézmelegítõnek se lesz rossz

-
lacuspapus
tag
Durva dolgokra lehet képes egy ilyen socra épített tablet. Csak győzzük megfizetni

-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
[Prolixus]
#12
üzenetére
Elvileg 5W-os fogyasztásuk lesz.
-
[Prolixus]
addikt
Valóban, közben utánaolvastam jobban a dolognak. Érdekes módon a fogyasztásáról hallgat az nVidia.
Hát nagyon kíváncsi leszek, mennyire lesz életképes egy ilyen köré épített tablet, mint mobil eszköz...Az autóipari felhasználása viszont elég érdekes dolgokat szülhet. Csak győzzük megfizetni.

-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
[Prolixus]
#10
üzenetére
Nem fog telefonokban kerülni a cucc,tabletekbe tv-kbe, autókba szánják.
-
[Prolixus]
addikt
Szép-szép, de fogjuk is érdemben használni? Úgy értem vajon milyen akksit kellene pakolni egy ilyen SoC-os telefonba, hogy akár a mai telefonok egyébként is kínosan harmatos teljesítményét képes legyen hozni üzemidő szempontjából?
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Darth_Revan
#6
üzenetére
Tegra 4-ben gyenge volt IGP szempontjából.
-
Na ezért nem lesz nagy siker a Tegra. Itt a Tegra 4, normális játék sincs még rá, erre meg már jön a Tegra K1 és a 4 már el is lesz felejtve. Ugyanezt játszák el évek óta.
Tegra 4-ben is 72 feldolgozó mag van, több, mint egy 5-6 évvel ezelőtti gamer laptop videókártyájában, jöhetnének rá Unreal 3 motorral (az asztali verzióval) készült játékok portjai, Gears of War, Brothers in Arms Hell's Highway, Bioshock 1-2, Medal of Honor: Airborne, stb. és akkor meg is nőne az érdeklődés a chipset iránt.
De úgy tűnik olcsóbb volt nekik egy teljesen új konzolt megtervezni, letesztelni és legyártani, mint azt a pénzt inkább licencre költötték volna, hogy minőségi exkluzív Tegra játékok lehessenek ...
Meg a másik, hogy mi értelme van annak, hogy most ezen fut az Unreal 4 Engine? Még a demó is lagolt, jó ha ellenség nélkül üres pálya 15-20 FPS-el ment...
-
-
Findzs
addikt
szép és jó de hol vannak az un4 engines játékok?
pláne hol vannak azok amik maximálisan ki is használják azt?
sehol
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT 12GB / 32GB RGB DDR4 / 1TB SSD
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Magyar Logitech G915 Billentyűzet lehet +33.000.- Ft ból
- Steelseries Arctis Nova pro vezeték nélküli gamer fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi






