Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz Hopkins95 #46 üzenetére

    Nem káprázik jobb is az XZ3 , de hát eleve nem egy ligában fociznak a srácok. Míg a 10 egy felső közép kategória lenne, (ha lenne), addig az XZ3 egy flagship. Ennek az Xperia 1 lenne / lesz :U :F az utódja... habár kitudja kiadja -e már a Sony. Korábban én is szkeptikus voltam velük szemben. Az utóbbi években (4-5) :DDD nem is volt tőlük semmim, aztán párszor a Telekom üzletben nyomkodtam az XZ3 at és végül megvettem. Megtetszett. Kamera tekintetében szép képeket készít, főkén nappal. Este, vagy rosszabb látási körülmények között már vannak bajok. Egy P30 vagy egy S10 azért jobban érti a dolgát e téren. De közel 3 havi használat után megvagyok vele elégedve. Isten igazából nem tudok rá panaszkodni. Kijelző ámulatba ejtően szép, hangok jók, kamera szép de van nála jobb ez nem vitás, a rendszer fluid, frissítések folyamatosan jönnek, a rendszer naprakész 9.0 szóval így jó az összkép. :K

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák