Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Az eredeti Sirocco-t imádtam. Ez is elég jónak tűnik, az acél kialakítás óriási piros pont a szememben. A 5 MP-es előlapi kamera karcsú, a hátlapi kitüremkedés sem tetszik, bár nem tragédia. A hardver decens, a vízállóság is alap ebben a kategóriában. A lekerekített kijelzőt és a nagy méretet már az S7 Edge-emben is utálom.
    Az ára nem vészes, teljesen fogyasztható. A cikket olvasva elgondolkoztam rajta, hogy ez legyen a következő telóm, aztán jött az utolsó pár sor. No 3,5 Jack.
    Dealbraker. Majd olyat veszek, amin lesz 3,5-es. Köszi.
    :(

    https://www.oldtech.hu/

  • troviko

    senior tag

    Nem értem, hogy az árazása miért üti ki a biztosítékot, S7 Edgem 280 rugóról indult, ez kb ugyan az a teló, csak több RAM-mal, ROM-mal, meg erősebb procival. Sokkal jobb anyaghasználattal (ACÉL, jeeeeeeeeee).
    Majd idővel lejjebb megy az ára.
    Engem tényleg a kamera dudor zavar, de ha nagyon jó képet csinál, megbocsájtom.
    Amit nem bocsájtok meg, az a Jack. Bár a városban én magam is BT-s fülest használok, mert kényelmesebb a vezeték nélküliség, itthon azért csak megy a telóra a 20 rugós Sennheiser, ég és föld a különbség.
    És ne kelljen már átalakítózni, mint 10 éve.

    Anno pont az volt az okostelók legnagyobb vívmánya, hogy egységesítették a tölt/adatkábeleket, plusz minden telón lett Jack.
    A mai napig jól tud jönni. Lehet, hogy ritkán, de akkor NAGYON jól tud jönni.

    Az Apple-nél még megértem a Jack elhagyását, milliárdokat keresnek a Lightning licenceken, de az androidos gyártók semmit nem nyernek ezzel. Az USB nem fial nekik licencdíjat, sőt, amit megspórolna a 3,5-es porton, azt elbukják a teló mellé adott átalakítón (mert szinte mindenki ad hozz).
    Tehát míg az Applnél ez a döntés milliárd dolláros extra profit (és az iSheepek meg is érdemlik, hogy lehúzzák őket) addig droidos fronton a felhasználó a semmiért cserébe van szétszivatva.

    Szerk: annak viszont kifejezetten örülök, hogy maradt a klasszikus kijelzőarány, az új, nyúlánk kijelzők nagyon nem tetszenek. Annál jobban már csak azt utálom jobban, mikor bele is vágnak.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák