- Apple iPhone 13 - hízott, de jól áll neki!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Integrálja a Honor saját asszisztensébe a DeepSeeket
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Milyen okostelefont vegyek?
- Huawei P9 Lite (2017) - nevezzük nevén
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
Új hozzászólás Aktív témák
-
quailstorm
nagyúr
válasz
Graphics #205 üzenetére
2013 MWC-n a 105 az még Infineon alapú volt, valószínűleg a 100 is korábban.
108 biztosan MTK ahogy mondod. Mondjuk 108 szintjén nem is lehet mellélőni vele, de a 225 az sokkoló volt a 206 után. Sokkolóan gagyi.
Amilyen egyszerű felépítésű volt egy alap Nokia, nem hiszem hogy a gyártósor külön MTK-sítva lett volna előre. A tervezés az nyilván korábban megkezdődött, de 2013 már vastagon a Lumiáról szólt, bejelentés előtt de már nem ősNokia megbízásból készülhetett inkább.
Én elfogadom az érvelésed abból a szempontból, hogy nem most kezdődött az S30+ és hosszú a fejlesztési folyamat. Az üres lufi viszont attól még üres lufi marad, és teljesen kiakadtam mikor megláttam videón a mai 3310-et, hogy ez volt a nagy durranás.
Valamint ideológia ide vagy oda, az S30+ is gagyi marad.Erre már könnyű ráhúzni a nem etikus hullarablást...
Az Oriont is pont ezért mondtam, azt is eladták. Mivel nem volt már belőle semmi, utoljára pénz csinált a magyaroknak. Aztán jött vissza kínából a csomag, apám is vett belőle, meg még sokan, fórumon is volt cikk, de nem tudtam neki örülni. Apám azért vette meg mert rá volt írva hogy Orion.
S30+ készüléket nagyon sokat azért vettek mert olcsón szerette volna a megszokott tudást és minőséget.Aztán mikor el kellett mondanom hogy se suite se Bluetooth kihangosító se karakterlimitmentes névjegyzék nevek, akkor joggal voltak dühösek a vásárlók.
Ehhez képest a 3310-zel eljátsszák ugyanezt. Na neeee, menjenek már a fenébe. Csináljanak valami működőt és próbálják újra. Legfinomabban ennyit tudok rá mondani.Én viszont fekszek, téma is kb elfogyott, MTK váltást nem hiszem hogy ki tudnánk elemezni forrás hiányában.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
ma Természetesen voltak okostelefonok is, de a legnagyobb ovációt a mobilipar talán legnagyobb poénja kapta: visszatért a 3310-es. SMS-t is lehet vele küldeni, meg minden.
- Apple iPhone 13 - hízott, de jól áll neki!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Rendszergazda topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen asztali médialejátszót?
- BestBuy topik
- Milyen videókártyát?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest