Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bejmuller

    aktív tag

    válasz yoman1 #9 üzenetére

    Szép dolog, hogy hű vagy a Motorolához, én is bírom őket.
    De azt viszont nem értem, hogy miért fikázod a Nokiát és a Samsungot, mikor jóval modernebb telefonokat gyártanak már most, mint a cikkben említett készülék. És ezt csak most mutatják be, és ahogy írtad, még nem lehet kapni. Ez egyáltalán nem ad okot a büszkélkedésre, ahogy te azt tetted.

    röviden: Még most sem lehet kapni ezt a telót, pedig kb. egy éve már jelentek meg ennél jobb telefonok, az általad említett "sz*rszungnál és h*kiánál" (és legfőképp a HTCnél)

    [ Szerkesztve ]

    Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

  • #16820480

    törölt tag

    válasz yoman1 #9 üzenetére

    Hong Kongban például január 21 óta kapható, saját szememmel láttam. de ha nem hiszed el, akkor itt egy link: [link]
    mondjuk az itteni ár (3380hkd ~ 106ezer huf) elég drága érte szerintem.

    egyébként én is szeretem a Motorolát, volt egy E2-esem, azóta is az az egyik kedvencem, csak apukám elkunyerálta. de az a helyzet, hogy paraméterekre sajnos el van maradva a Moto mostnaában. egy-két telefont kivéve még mindig alig van okostelefonjuk, és azokban is rendre hiányzik a wifi vagy a 3G, vagy mindkettő. az a linuxos rendszer, amit az A szérián használtak több modellben, az fantasztikus, ha fejlesztették volna, akkor simán konkurálhattak volna a wimo-val. de az a helyzet, hogy évek alatt (kb az A780-tól kezdve) semmit nem tettek hozzá, pedig azóta hány év eltelt...

    és a legszomorúbb, hogy nem kéne a szomszédba menni jó ötletekért: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák