- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Magisk
- Samsung Galaxy Buds3 - vissza a kályhaezüsthöz
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Egyedülálló akkumérettel futott be a OnePlus Nord CE5
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Android szakmai topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Bocs, pontatlan voltam.
A motorra, dx12 teljesítményre vonatkozó kérdésem - offtopic módon - single kártyára értettem.Tehát itt van a dx12-höz tervezett motor, de nem látom, hogy a GCN jobban gyorsulna dx11-ről mint az nv. Elég erős a 980 is a tesztben. Korábban mintha olvastam volna tőled, hgoy fokozatosan kerülnek a motorba a dx12 comupte és egyéb cuccok amivel nőni fog a GCN-ek előnye (ill kevésbé esnek vissza). Erre akartam rákérdezni, hogy ezek milyen stádiumban vannak. Mert a "kibelezett" Maxwell jelen tesztek szerint nem nagyon akar visszaesni még.
A multiadapter rész elég korrektül működik, oda nem volt kérdésem. Az okát nem tudtam, de gyanítottam, hogy a vezérlés jobb ennyivel és kész.
-
-
Csak egy teljesen laikus kérdés: az IGP-k esetében mi a helyzet ilyen DMA-k terén illetve vezérlőkártyának használható-e egyáltalán? Oké, jelenleg nem támogatja a Nitrous, ha jól tudom, de arról volt szó, hogy majd megkapja az is a támogatást.
A kérdés arra vonatkozna, hogy van-e értelme IGP-t vezérlőkártyának használni, illetve adott esetben így nyújthat-e előnyt például a Skylake (ie.: jobb ötlet-e Skylake-t használni vezérlőkártyának, mint dGPU-t). Az integrált Radeon-ok ilyen szempontból hogy állnak?
Előfordulhat, hogy lenne értelme megtartani a régebbi (Dx12 kompatibilis) kártyákat, és azokat beolvasztani multiadapter rendszerbe ilyen módon?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AliExpress tapasztalatok
- Diablo IV
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Magisk
- Háztartási gépek
- Dune: Awakening
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- NJOY Aster 3K 3000VA/2700W Rack Szünetmentes Táp
- Bomba ár! HP ProBook 450 G6 - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! ÚJ 27% 3 év AMD RX 7900 XT / 7900 XTX készletről KAMATMENTESEN!
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest