Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nem vagyok jogász de ez a törvény vállalkozásokról beszél. A sztori nekem meg inkább ilyen használt autó eladásos sztorinak tűnik.
    Amúgy meg ha egy cég bemondásra visszavesz egy autót átvizsgálás nélkül így járt... De amúgy meg a leírt csalás se nagy üzlet mert volt adásvételi ergo minden személyes adata megvan a csalóknak.

    Magánemberként meg ne adj el tesóknak semmit. Nem vagyok rasszista, de személyesen ismerek olyat aki amúgy közel hibátlan autót adott el, de másnap jöttek vissza, hogy ez egy szar és márpedig akkor most visszaad 50%-ot vagy nagy baj lesz.... Innentől kezdve én inkább nem kockáztatok amúgy se szoktak jó árat ajánlani.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Carlytoo #22 üzenetére

    Szerintem ez marhára az adott csoporttól függ. Pl nálunk a városban csak pár roma család van, de ezek normálisak. Hangosak meg minden, igazi élő sztereotípiák, de mivel amúgy jó pénzük van full legális üzletekből (1 "kínai" bolt meg 2 büfé-bódé) ezért velük lehet normálisan üzletelni.
    Ellenben a két szomszéd városban lévő romák... Hát... Nekik még köszönni sem érdemes. Egyszerűen azért mert te hiába kezeled őket normálisan, gyakorlatilag a szemedbe mondják, hogy te büdös magyar vagy, tehát a probléma gyökere hogy ők néznek le téged és csak egy idióta lehúznivaló pancsernek tekintenek. Nah ezek azok az arcok aki visszamennek 1 hét múlva hogy szar a kocsi, meg nem tisztelnek semmi megállapodást vagy jogot...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák