Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianiac

    aktív tag

    Már vagy egy órája zotykolodok, de meg egy óra és ott vagyok én is. :DD

    Lumia 520

  • Brianiac

    aktív tag

    Na egy ideje már én is itthon vagyok, bár meetingről már 5-kor haza kellett jönnöm sajnos:( pedig még szívesen maradtam volna.:)

    Összességében nagyon tetszett a rendezvény, csak az idő telt el piszok gyorsan, pedig az előadások közül is csak a Sonyt és az LG-t hallgattam meg. A standok pedig tényleg nagyon fullon voltak, de az LG-nél és a HTC-nél sikerült jól elidőznöm, az Optimus 2x, a 3D, meg az Optimus pad nagyon bejövősek voltak, de HTC táblája is tetszett.:) A sony-nál nem sokat voltam a nagy tömeg miatt meg mert már ment Bog nyitó beszéde, így épp csak megnyomkodtam az Arc-ot, meg hoztam tőlük egy dummy-t és egy xl-s polót (kérdés jó lesz e :D), az xperia play-hez nem fértem oda sajnos, utána már pedig időm nem volt. A végén pedig odanéztem a Nokiához is, kicsit játszottam az N8-al, de ott egyik készülék sem fogott meg, bár nem is vagyok nagy nokiás, mondjuk az E7-nek a külseje meg az összeszerelése nagyon tetszett. Azt pedig csak most látom a kommentekből hogy az alcatel mivel készült, így már sajnálom hogy hozzájuk nem jutottam el és hogy az előadásukat sem láttam, de nem futotta az időmből.

    Szóval tényleg jó volt, a hostessek csinik voltak, a pogácsa is finom volt és az SE-s ajándékok is tetszenek. :DD Egyedül a sorban állás volt kicsit hosszú, először alig hittem el h mindenki odavár.:) Ha tudok megyek jövőre is.:) Bár mire felvonatoztam meg odataláltam a lurdy házhoz a telefonom majdnem lemerült, de bent szerencsére már nem a sajátomat merítettem. :DD A srácoknak pedig gratula hogy egy ilyet összehoztak. :C

    Ha valaki esetleg látott én voltam a fekete pulcsis, fekete háti tatyós egyén :D

    Lumia 520

Új hozzászólás Aktív témák