Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz bolvar #10 üzenetére

    Mi el tudjuk verni a programozót a HW alkatrészekkel, de egy digitális kóddal nehéz verekedni :D Többször mondtam már: "Agyonbszlak NYÁKlappal!!!" :D :D


    Teljesen mindegy milyen területen dolgozol, az informatika egyetlen szegmense sem létezik a másik szegmens nélkül. És ha nem fejleszted magad, megrekedsz egy bizonyos szinten, akkor úgy jársz mint... mint... mint én :D Majd' egy évtized esett ki, most pedig izzadok, hogy pótoljam vagy újratanuljam amit 10 éve még tudtam. Pedig "csak" hardweres rendszergazda vagyok. Csak épp ma már nem kell fejből tudni az UTP kábel bekötését, ha hirtelen kell, meglesem a telón.
    Egy asztali gépet pedig lehetetlen szarul összerakni. Oké, lehet, de akkor nagyon erős vagy :D
    Vannak tudások amik elérnek, ahogy egyre hülyebiztosabb lesz a rendszer. Míg (az orvosos példát nézve) az emberi test nem változik az évek során számottevően.

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák