Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz LamerGyuri #7 üzenetére

    Erre röviden reagálok. Bocha kicsit össze is veszett a sajtótájékoztatón a fővezér csávóval, ennyit a promo szagról. Utána viszont leültünk egy két órás beszélgetésre, ezért van ennyi információ a cikkben. Mi kérdeztünk, ők válaszoltak, minden aspektusból igyekeztünk megnézni, hogy jó-e ez az egész.

    A tarifa az valamilyen. Azt bárki csinál, nem nagy kunszt. Nem is ez a dologban az érdekes, hanem a mögétett CSR program. Ilyesmi még nem volt. Ezt társadalmi felelősségvállalásnak fordítják, a nagy multik csinálnak ilyet, mondok példákat: Vodafone Alapítvány, Aviva díj, stb. Mi úgy látjuk, hogy ez a része a storynak előremutató és kimondottan hasznos. Serkentheti a fiatalokat, hogy ne csak a bulizásos életmód legyen kifizetődő, hanem pontok járnak a tanulásra, a múzeumi látogatásokra, a kultúrára. És ez üdvözölendő, mondhatni szimpatikus. Azt hiszem, hogy ez azon kevés CSR tevékenységek egyike, ami tényleg arról szól, amiről kell.

    Ez a cikk leginkább erről szeretne tájékoztatni.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • PazsitZ

    addikt

    válasz LamerGyuri #95 üzenetére

    Mire jó ez a myVIP

    Feltételezem arrra, hogy elég nagy a fiatal célközösség ezen a magyar közösségi oldalon.

    - http://pazsitz.hu -

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz LamerGyuri #7 üzenetére

    A cikk gyakorlatilag az én véleményemet tükrözi. A fogyasztóvédemi cikkeim kapcsán talán te is tudhatod, hogy a multik visszaéléseinél, mellébeszélésénél kevés dolgot utálok jobban, teszek is ellenük. Itt is látok pár ferdítést, ezek miatt fel is szólaltam a sajtótájékoztatón, pedig nem szokásom ilyet csinálni. Viszont vannak dolgok, amik nagyon tetszenek: a corporate social responsibility, ami hiányzik Magyarországról, viszont itt látom, és ez nem csak a pénzről szól. Az új mentalitás mindig jó, kell a frissítés egy ilyen beragadt piacnak, ha félresiklik, akkor félresiklik, de legalább megpróbálta valaki. Ugyanakkor mondom: vannak ferdítések, ezekre ki is térek a cikkben. A djuice mellényét is kicsit nagynak találom, ez marketing, de én nem ebben látom a dolog lényegét. Ha a srácok tartják magukat ahhoz, amit megígértek, akkor én örülni fogok, ennyi.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • benc3000

    csendes tag

    válasz LamerGyuri #95 üzenetére

    továbbra is fel nem foghatom hogy miért flotta ajánlatokhoz hasonlítjátok őket. ezek egyéni és nem céges ajánlatok, én sem feltétlenül szeretnék flottához tartozni, ráadásul nem is tudnék hisz tanulok nem dolgozom nincs munkahely flottám, és flottás mobilt sem kap mindenki a legtöbb cégnél. ti csak egy réteg vagytok a mobil használók közül és ez az ajánlat most pont nem a te rétegedet célozta meg.
    Viszont azzal hogy komolyabb készülékek kellenek abszolút egyet értek és én sem értem hogy egy ebben az FB uralta világban miért a myvipet kell erőltetni az a része a dolognak tényleg érdektelen

  • Kleroo

    veterán

    válasz LamerGyuri #95 üzenetére

    Flotta-dolognak semmi köze ehhez. hogy jön ide? ennyi erővel én családi csomagban vagyok,és a páromnak is adtam egy számot,és 0 ft-ért telefonálok.
    Ki a fene mondta,hogy a djuicehoz mobilt is kell venni? bemész,veszel sim kártyát oszt csókolom.A készülék kínálat 1nappal a bejelentés után még nem teljes. szerintem is eláshatják magukat..(1-2 telefon bombasztikus áron van).
    mobilnetet lehet használni(500FT-os opcióban van amit ingyen választhatsz)
    és ráadásul 100mb-t. 3hete ez nekem még csak 20mb volt ugyanennyi pénzért. 100mb mire nem elég?én a 20ból is csak 15használtam el.
    Ha használnád az agyad,a myvip fizethet a djuicenak,hogy azt "reklámozzák" és így mindenki jól jár.
    tudsz a springfieldben 20%al olcsóbban vásárolni? :P
    De nem szeretem az ilyen megnyilvánulásokat. Elnézést,ez kikívánkozott :)

    Sztem remek ötlet ez az egész.

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák