- LTE frekvenciák
- Huawei Watch GT 2 Pro - egyszerűen gyönyörű
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Csúcstámadó és kompakt tablet is érkezett a Xiaomitól
- iGO Primo
- iPhone topik
- Mobil flották
- Galaxy Buds Core nevű fülesen dolgozik a Samsung
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
Új hozzászólás Aktív témák
-
Assimilator
őstag
válasz
Dilikutya #28 üzenetére
Szerintem abból a szempontból lényegtelen, hogy gyakorlatilag nulla marketinggel is képes volt ilyen számot elérni.
Ami szerintem azt is mutatja, hogy keresik a hasonló témájú modernebb játékokat. Mint én.
Egy CoD: United Offensive Multiplayer turbózott változatért ölni tudnék. -
cskamacska
addikt
válasz
Dilikutya #24 üzenetére
Keress rá a Steam keresőjében, a benne lévő tartalom külön-külön ingyen DLC-re van szedve, kapott a multi, a pályaszerkesztő, és a hadjáratok is külön kategóriát.
De látványosan pitiánerek, eddig minden megjelent GEM motoros játék úgy került kiadásra, hogy pályaszerkesztőben elérhetőek voltak a játékban elérhető küldetések, és ott melegében le is lehetett őket játszani akármilyen módosítással, pl adtál magadnak 5 új tankot, végtelenné tetted a behívható tüzérségi csapást, esetleg megdupláztad az ellenség létszámát(ruszki játékosok nagy kedvence
). Kezdő modderek így rájöhettek hogy működik a pályák felépítése majd szkriptelése, illetve nagy rakás szépen kidolgozott térképet adott a kezükbe, hogy csináljanak rajta új küldetéseket a közösségnek. Na ezt a gyakorlatot ez a bagázs nem tűrhette, letiltottak minden hivatalos anyagot a szerkesztőből, és csak most kiadás után mellékeltek pár béna példa anyagot a játék mellé. Tapasztaltabb MoW modderek persze ezt pillanat alatt kijátszhatják, de minek, az átlag mod színvonalat éppen alulról súroló pályáikon és szkriptjeiken nem tudom mit tudnának lelopkodni, csak a vevőiket és rajongóikat szivatják a GEM Editor zárásával.
-
Csapoati
nagyúr
Az I. vh-ban biztos nem kerültek a front mögé csak úgy emberkék, legalábbis a nyugati fronton nem. Verdun/Somme ugyanaz amit leírtam: holdbéli kopár tájon egyik lövészárokból a másikba. A harckocis rész meg annyi lenne, hogy 150m után bedöglik a vas.
Szerintem nem lenne izgalmas, vagy ha igen, akkor meg nem lenne kicsit sem hű a történelemhez. De ha lesz ilyen, biztos ki fogom próbálni, mert maga a kor és fegyverzete is érdekel.
Esetleg a keleti fronton lehetne valamit alkotni (az olaszon se nagyon, mert ott meg hegyi hadviselés folyt), de az meg nem sok embert érdekelne sajnos.
-
Csapoati
nagyúr
Multiban jó, de milyen lenne egy single küldetés? Rohamozd meg a szemközti lövészárkot. Ha nem sikerül és lekaszált a Maxim géppuska, akkor restart level, ha meg igen, akkor mehetsz a következő lövészároknak.
Ilyen szempontból egy realisztikus játékot nem lenne értelme csinálni, unalmas és monoton lenne. Mondom ezt úgy, hogy az I. vh a kedvenc történelmi témám.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Komplett PC - Intel Core i7-9700K, 32GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER
- Eladó Toshiba 65" 4k HDR ANDROID smart tv.
- Gamer Félgép - MSI Z370-A PRO + Intel I7 8700K + Kingston HyperX 2x8GB 2666MHz CL13
- ASRock Z690 PG Riptide + Intel I7 12700 ES + Netac 2x16GB DDR4 3200MHz CL16
- Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB Megkímélt,Kétkártyás,Tartozékaival. 1 év Garanciával!
- Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730,
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
- 100 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IRP8) - Intel Core i9-13905H, RTX 4070 (ELKELT)
- AKCIÓ! AMD Ryzen 9 3900X 12 mag 24 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest