- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
totron
addikt
En laptopon is elhagytam az ekezeteket amiota csak USA kiosztasuakat hasznalok.
Telefonon is csak akkor hasznalok ekezetet, ha a swipe-olt szora rarakja, vagy az ajanlas a kovetkezo szora olyat dob fel.S akkor ékezetes is a mondókád, meg nem is? Na olyat ne csináljál. Egy konstansul ékezetmentes szöveg rendben van, nem az az igénytelenség. Az igénytelenség a központozás hiánya vagy annak nem érzése/túlzásba vitele, egyéb írásjelek elhagyása, szóközzel tologatása vagy szintén túlzásba vitele, balra dőlő ékezetek, egyeztetésre nem figyelés, elküldés előtt át nem olvasás, s az abból adódó, rendszerint érzelemirányított katyvasz megalkotása ösztönből - ezekkel kezdődik.
Nincs köze egy értelmes, de ékezettelen közlendőhöz. -
Jaksee
csendes tag
-
Morgenstern
tag
-
Gubu0101
veterán
Nagyon elkezdték szórni a bétákat. A szoftver az új telefonokkal együtt szokott debütálni vagy megkapjuk előbb?
Szerintem akkor,vagy is ugy remlik az ios 14 is kb akkor erkezett mikor az uj szeria.Asszem szeptember 19 korul lesz a bemutato 🤔
-
Morgenstern
tag
-
Morgenstern
tag
Lassan beindul ez, várós a végleges
-
Gubu0101
veterán
Tegnap lefrissitettem beta 2-re,az elobb jott frissites a raiffeisen appra es mar mukdoik is
Szeremcsere nem kellett megvarni a vegleges verziot.
Eddig nem tudom volt e lehetoseg,de most az app felajanlotta,hogy hozza adhatom az apple pay-hez (tarcahoz) a bankartyam. -
Gubu0101
veterán
-
Bence937
csendes tag
-
Dr. Oid
senior tag
-
nozs23
addikt
Portré módban készített képpel is megy az óra átfedés.
Bármilyen fotóval megy, amit jól feldolgoz az AI, nem kell portréfotónak lennie, de igen, elég lutri, hogy jól belövi-e vagy sem.
-
kakuk.tamas
addikt
Felraktam, de minek...
Külső billentyűzetnek minden alkalommal engedélyezni kell a beillesztést.
Zárolt képernyőn bugos a zenelejátszó
Főképernyőn halál komolyan odaraktak egy keresés "gombot", ami amúgy lefele gesztussal is megy.
Külön lezárt, főképernyőn hátteret állítani macerás, hirtelen azt hittem, nem is lehet.
Lezárt képernyőn az időjárás widget vicces, a figyelmeztetés szövegének csak a 3/4-e hiányzik, nem is méretezhető.
Lezárt képernyőn az óra átfedése gyári képekkel megy, azokból meg alig van. Persze az egyik pride.Remélem érdemi újítás is jön, mert ez eddig lepkefing.
Portré módban készített képpel is megy az óra átfedés.
-
kakuk.tamas
addikt
-
joey04
titán
Felraktam, de minek...
Külső billentyűzetnek minden alkalommal engedélyezni kell a beillesztést.
Zárolt képernyőn bugos a zenelejátszó
Főképernyőn halál komolyan odaraktak egy keresés "gombot", ami amúgy lefele gesztussal is megy.
Külön lezárt, főképernyőn hátteret állítani macerás, hirtelen azt hittem, nem is lehet.
Lezárt képernyőn az időjárás widget vicces, a figyelmeztetés szövegének csak a 3/4-e hiányzik, nem is méretezhető.
Lezárt képernyőn az óra átfedése gyári képekkel megy, azokból meg alig van. Persze az egyik pride.Remélem érdemi újítás is jön, mert ez eddig lepkefing.
hát nem egy android sajnos.

-
zsolidodd
senior tag
-
Felesbandi
senior tag
Miota erintokepernyos telefon van,azota ekezet nelkul irok
Mar ugy hozza szoktam,hogy neha elfelejtem a laptopon is hasznalni,mikor irok.
Engem most az zavar,hogy az ertesitesek a zarolt kepernyon annyira lent vannak aod-nal (ha szabad igy hivnom),hogy alig veszem eszre,vagy ha erkezik egy ertesites,en ott szoktam nemitani 1 napra,de olyan gyorsan kitorlodik balra huzasnal,hogy nincs idom a beallitasra nyomni
En laptopon is elhagytam az ekezeteket amiota csak USA kiosztasuakat hasznalok.
Telefonon is csak akkor hasznalok ekezetet, ha a swipe-olt szora rarakja, vagy az ajanlas a kovetkezo szora olyat dob fel. -
Gubu0101
veterán
Szerintem irtó gagyi. Főleg, hogy a helyadatokat használja azért, hogy odarakhasson egy zöld pöttyöt.
Elsőre azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Xiaomi megoldása, de csak egy statikus sz*r.Nem tudom milyen a xiaominak.Csak azert raktam azt ki,mert maga a fold,mint hatterkep megtetszett.Van meg masik lehetosegnek a hold,meg egyeni.Egyenlore betaban jovanazugy
-
Gubu0101
veterán
Elsőnek megelégednék egy normális billentyűzettel.
Szerintem nem nagy kérés, hogy gondoljanak az igényesebb felhasználókra is, akik megtisztelnék annyival a másikat, hogy ékezettel írnak. Helyette elkezdenek kicseszni a külsős billentyűzetekkel.
Miota erintokepernyos telefon van,azota ekezet nelkul irok
Mar ugy hozza szoktam,hogy neha elfelejtem a laptopon is hasznalni,mikor irok.
Engem most az zavar,hogy az ertesitesek a zarolt kepernyon annyira lent vannak aod-nal (ha szabad igy hivnom),hogy alig veszem eszre,vagy ha erkezik egy ertesites,en ott szoktam nemitani 1 napra,de olyan gyorsan kitorlodik balra huzasnal,hogy nincs idom a beallitasra nyomni
-
LosBlancosRM
őstag
Elsőnek megelégednék egy normális billentyűzettel.
Szerintem nem nagy kérés, hogy gondoljanak az igényesebb felhasználókra is, akik megtisztelnék annyival a másikat, hogy ékezettel írnak. Helyette elkezdenek kicseszni a külsős billentyűzetekkel.
-
Felesbandi
senior tag
Az, hogy lehet?
Eddig nem volt fluid? Vagy most már szuper fluid?
Hihetetlen, hogy mindig tud folyamatosabb lenni a folyamatos animáció. Nagyon tudnak valami almáék.Nekem nem Pro modellem van es nem tettem fel a betat se, igy csak latatlanban tudok hitetlenkedni ezzel kapcsolatban.
Hacsak nem placebo hatas miatt tunhet gyorsabbnak, azt tudnam elkepzelni, hogy a kijelzo esetleg gyakrabban tartja magasan a kepfrissitesi frekvenciat.
Ezt leszamitva szkeptikus vagyok en is ezzel kapcsolatban, de remelem, hogy tevesnek bizonyulok.
-
nozs23
addikt
Felraktam, de minek...
Külső billentyűzetnek minden alkalommal engedélyezni kell a beillesztést.
Zárolt képernyőn bugos a zenelejátszó
Főképernyőn halál komolyan odaraktak egy keresés "gombot", ami amúgy lefele gesztussal is megy.
Külön lezárt, főképernyőn hátteret állítani macerás, hirtelen azt hittem, nem is lehet.
Lezárt képernyőn az időjárás widget vicces, a figyelmeztetés szövegének csak a 3/4-e hiányzik, nem is méretezhető.
Lezárt képernyőn az óra átfedése gyári képekkel megy, azokból meg alig van. Persze az egyik pride.Remélem érdemi újítás is jön, mert ez eddig lepkefing.
Milyen erdemi ujitasra gondolsz? Gondolod bejelentenek uj featueket a hivatalos indulasig?
Ez az iOS 16. A hibak ki lesznek javitva launchra es kesz. -
LosBlancosRM
őstag
Még csak pár perce tettem fel a 13PM-re, de szerintem folyamatosabbak az animációk, kissé fluidabb az egész.
Az, hogy lehet?
Eddig nem volt fluid? Vagy most már szuper fluid?
Hihetetlen, hogy mindig tud folyamatosabb lenni a folyamatos animáció. Nagyon tudnak valami almáék. -
LosBlancosRM
őstag
Szerintem irtó gagyi. Főleg, hogy a helyadatokat használja azért, hogy odarakhasson egy zöld pöttyöt.
Elsőre azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Xiaomi megoldása, de csak egy statikus sz*r. -
LosBlancosRM
őstag
Felraktam, de minek...
Külső billentyűzetnek minden alkalommal engedélyezni kell a beillesztést.
Zárolt képernyőn bugos a zenelejátszó
Főképernyőn halál komolyan odaraktak egy keresés "gombot", ami amúgy lefele gesztussal is megy.
Külön lezárt, főképernyőn hátteret állítani macerás, hirtelen azt hittem, nem is lehet.
Lezárt képernyőn az időjárás widget vicces, a figyelmeztetés szövegének csak a 3/4-e hiányzik, nem is méretezhető.
Lezárt képernyőn az óra átfedése gyári képekkel megy, azokból meg alig van. Persze az egyik pride.Remélem érdemi újítás is jön, mert ez eddig lepkefing.
-
nozs23
addikt
-
Skynet258
veterán
CIB app is megy, bár elég lassú, de legalább működik.
-
Dr. Oid
senior tag
Ugye 15 alatt készített iCloud mentést vissza tudok rakni, ha 16 bétáról 15-re mennék vissza?
-
Gubu0101
veterán
Az OTP szerencsére működik.
Nekem mindig ezzel az egy appal van bajom,bezzeg a tiktok az megy
Általában az első app frissítés helyre szokta hozni. -
Morgenstern
tag
Ez a zárolóképernyő nekem nagyon adja
Kíváncsian várom a régebbi telefonokon hogy fog muzsikálni. Már csak pár hónap... -
ForRedGlory
félisten
-
Gubu0101
veterán
-
Noukoum
veterán
Én is gondolkodom a felrakáson,de azt nem írják sehol,hogy ha felrakja valaki,akkor a gari megmarad?
Megmarad.
-
Bathorypeter
tag
-
ForRedGlory
félisten
-
Dr. Oid
senior tag
-
Oldman2
nagyúr
Ma feltettem egy iPhone 13-ra...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- További aktív témák...
- újszerű Apple Pencil Pro
- Szinte új Samsung Tab S10 Ultra 12/512Gb eladó
- Ipari Tablet/ Vonalkód olvasós Zebra ET50PE Tablet Scanner - Ütésálló Androidos - Több db -
- AKCIÓ! Apple iPad Air 4th Gen. 256GB Wifi + Cellular tablet extrával garanciával hibátlan működéssel
- újszerű iPad Pro 13" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- Bomba áron eladó Asus Vivobook S433EA /i7-1165G7/16GB/512 GB SSD/FHD/IPS
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX v2 Alaplap
- Samsung Odyssey G7 S28AG700NU IPS Monitor! 3840x2160 / 1ms / 144Hz / FreeSync / G-Sync
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nincs köze egy értelmes, de ékezettelen közlendőhöz.
Elsőre azt hittem, hogy olyan lesz, mint a Xiaomi megoldása, de csak egy statikus sz*r.
Eddig nem volt fluid? Vagy most már szuper fluid?


