Hirdetés
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
jézusom
addikt
Sziasztok!
Remélem még jár erre valaki...
Most lett új telóm (honor magic6pro) egy régebbi helyett, és sajnos azt vettem észre, hogy az nfc fizetés sokkal körülményesebb lett.Az Ön biztonsága érdekében az érintkezés nélküli fizetés elött igazolnia kell személyazonosságát
Ezt a wallet írja, és nem tudok mit kezdeni vele. A legnagyobb probléma, hogy ha fizetni akarok (feloldott teloval), akkor megnyitja a telo az appot ugyan, de nem fizet mert beolvassa az arcom, le kell okézni, aztán megint érinteni.
Nem lehet ezt valahogy beállítani, hogy a kártyám hitelesítve maradjon?
-
poli27
veterán
Van 3 kártyám digitalizálva benne, és az egyiket nem tudom törölni nem engedi.... ugye rányomok a kártyára akkor bekéne jönnie a tevékenység előzményeknek, és a 3 pöttyre kattintva tudnám törölni... de ide nem jut el, rányomok a kártyára és csak forog körbe a kerek vacak, nem tölti be az adatokat... Ilyenkor mi a picsa van? Webes felületen töröltem a kártyát, újratelepítettem a walletet de semmi nem történik,,,
-
natë
nagyúr
Sziasztok, miért van az, hogy egy Xiaomi 13T Pro-n gond nélkül hozzá tudtam adni az OTP-s kártyám, Honor-on pedig állandóan sikertelen?


Mitől függ? -
pilóta
nagyúr
Sziasztok!
Van egy fura dolog, ami a Xaomi 10T-vel soha nem jött elő, de most váltottam 13Tpro-ra és folyton bosszant vele.
Van egy SumUp kártyaterminál, ami a telefonnal bluetoothon keresztül kommunikál.
Elindítom az appot a telefonon, beírom az összeget, és amikor az ügyfél érinti a kártyáját a terminálhoz, folyton átvált az ablak, hogy adjam hozzá a googlewallet-hez az új kártyát. Értelemszerűen nem akarom hozzáadni, de akkorra már leállítja a sumup, hogy sikertelen a fizetés.
Ha nincs is fenn a wallet, akkor is állandóan feljön.
Ha feltelepítem, és minden jogosultságot megvonok tőle, még a net elérést is, akkor is feljön az ablak, hogy adjam hozzá a kártyát a wallethez.Hogy tudom az irmagját is kitörölni, hogy soha többé ne jöjjön elő?
-
Skod
senior tag
Sziasztok! Valaki találkozott azzal a hibával a Walletnél, hogy nem indul el a következő hibával:
"Az aktív fiók beállítása során hiba történt"Töröltem a gyorsítótárat, újra telepítettem. Ki majd be jelentkeztem a Google fiókomba(a Walleten keresztül jelentkeztem vissza), Play szolgáltatásokat újra telepítettem stb., Minden más G szolgáltatás működik.
Előre is köszönöm! -
zizidor
őstag
-
róland
veterán
-
zizidor
őstag
-
róland
veterán
MIÉRT? MIÉRT?? MIÉRT???
Terveim szerint itt most egy durvább káromkodás lenne, csak moderáltam magam.
Ebben a hónapban kétszer játszotta el velem a Google, hogy ebből a szép, új Walletből egyszerűen törlődött minden regisztrált kártya. Bankkártyák és hűségkártyák is.
Nagyon gáz, amikor ott állok a pénztárnál, tolom oda a mobilt a terminálhoz, de nem csinál semmit. Még egy üzenet sem jelenik meg, hogy haver, nincs regisztrált bankkártyád! Ezzel csak akkor szembesülök, amikor elindítom a Walletet, és olyan üdvözléssel fogad, mintha most találkoznánk először, aztán meg akar tanítani rá, hogyan kell használni.Nem tudom miért törölték az összes kártyát, de basszus, legalább egy nyamvadt üzenetet vagy értesítést küldhettek volna róla!!!
Ez a Wallet eddig egy k**** nagy csalódás. Eddig csak hátrányai voltak.
Igazából nem a Wallettel van a gond, hanem a Play Áruházas frissítésekkel. Nekem egész más alkalmazásokból léptetett ki és indultak azok úgy mintha most találkoznánk először.
-
zizidor
őstag
MIÉRT? MIÉRT?? MIÉRT???
Terveim szerint itt most egy durvább káromkodás lenne, csak moderáltam magam.
Ebben a hónapban kétszer játszotta el velem a Google, hogy ebből a szép, új Walletből egyszerűen törlődött minden regisztrált kártya. Bankkártyák és hűségkártyák is.
Nagyon gáz, amikor ott állok a pénztárnál, tolom oda a mobilt a terminálhoz, de nem csinál semmit. Még egy üzenet sem jelenik meg, hogy haver, nincs regisztrált bankkártyád! Ezzel csak akkor szembesülök, amikor elindítom a Walletet, és olyan üdvözléssel fogad, mintha most találkoznánk először, aztán meg akar tanítani rá, hogyan kell használni.Nem tudom miért törölték az összes kártyát, de basszus, legalább egy nyamvadt üzenetet vagy értesítést küldhettek volna róla!!!
Ez a Wallet eddig egy k**** nagy csalódás. Eddig csak hátrányai voltak.
-
zizidor
őstag
Biztos hogy a custom rom miatt van, annak a fórumán kéne utánajárni mi a jó megoldás. Általában a Magisk-kel szoktak trükközni. A YASNAC appal meg tesztelheted, hogy átmegy-e a mobil a SafetyNet teszten.
Esetleg megpróbálhatod regisztrálni ezen az oldalon.
(Nekem nem segített, de egy próbát esetleg megér.) -
szabo.csabi
tag
-
Sun777
tag
-
MrPetya19
addikt
Órán továbbra is külön lesz az app és külön kell hozzáadni a kártyát?
-
pusszycat
nagyúr
Nah nekem frissült, benne van a kártyám, még ki kell próbáljam.
-
pusszycat
nagyúr
-
antim
tag
Szánalmas ez a sok változtatás. mint a cset programoknál...
A Google Pay logót már elég sok helyre bevezették, erre a Google Pay progit átnevezik. Nooooormális? -
sfefe
addikt
Majd ha nem állami monopólium lesz az is
Hú bazz....
-
vicze
félisten
-
róland
veterán
Majd ha nem állami monopólium lesz az is
Nem feltétlenül. Mivel itt a GWallet (Google/Alphabet) csak közvetítő szolgáltató. Olyan meg most is van vagy fél tucat (pl. OTP Simple, telekom cégek, Parkl, stb.) itthon.
-
Timer
veterán
Szerintem el kell fogadják. Drónos tevékenységhez le kell szedni egy GoodID nevű appot, és abba regisztrálni a személyit. Elvileg ezzel authentikálod magad felfelé, hogy te vagy az, aki mondjuk repül épp egy regisztrált légtérben. Ezt a yardnak is el kell fogadnia a logika alapján.
-
zizidor
őstag
-
pusszycat
nagyúr
Apropó, elfogadják a személyit ha a telefonomban van? Vagy csak odaát.
-
janeszgol
félisten
Mennyire biztonságos ez a Wallet? Minden egy helyen, stb.. jó ez így? Jó oké, pin kód, meg képernyőzár, stb... meg gondolom itt is van egy sec-layer de akkoris
Annyira, mint a Curve és társai.
-
AD4MINATOR
nagyúr
Mennyire biztonságos ez a Wallet? Minden egy helyen, stb.. jó ez így? Jó oké, pin kód, meg képernyőzár, stb... meg gondolom itt is van egy sec-layer de akkoris
-
zizidor
őstag
Lassan azért kezd elegem lenni abból, hogy a Google sem tudja hogy mit akar. Ide-oda nevezgetik az alkalmazásokat, párhuzamosan újabbakat hoznak létre ugyanarra a célra, aztán visszavonják vagy épp teljesen kinyírják, de átneveznek helyette egy másikat. Káosz.
Vegyenek már fel valakit, aki tud koncepciókban gondolkodni, nem csak ötletelget.
-
instantwater
addikt
-
thboxx
aktív tag
A parkolás fizetése a Gmappel karöltve vajon mikor lesz elérhető?
-
Zoolee19
senior tag
-
pusszycat
nagyúr
Most rakhatom újra a kártyáimat vagy elintézi a frissítés?
-
jacis
nagyúr
Miben lesz ez más mint az eddig használ GPay?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Intel Core i5-2320 Processor
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- Silent Night PC - Corsair, B250, i7-7700, 16Gb, GTX 1660 6Gb, 1,25Gb Tárhely - Windows 10
- BESZÁMÍTÁS! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey OLED G8 G85SU monitor garanciával hibátlan működéssel
- GIGA AKCIÓ! Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 512GB FHD+ TouchScreen ProPlus gar: 2028.10.07
- Lenovo Yoga C740 - 15.6"FHD IPS Érintő - i7-10710U - 16GB - 128GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- Honor Magic4 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LENOVO ThinkPad T14s Gen 2 touchscreen - i7-1185G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


