- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen okostelefont vegyek?
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- iPhone topik
- Akciófigyelő: Elindult az Ulefone nyári promóciója
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fiery
veterán
En is ertem a problemat, de pont ezert is hangsulyozom, mennyire ertelmetlen oprendszer alapjan szelektalni a tabletek kozott. Ez egy kicsit olyan lenne, mint ha azzal probalna az ember az iPadek arat megmagyarazni, hogy iOS van rajta, ami "premiumabb" OS, mint az Android. A vasarlot (mar) nem erdekli az oprendszer, azt ingyen kell hogy adja a keszitoje, ez az elvaras 2015-ben. Ergo nem lehet azzal magyarazni egy termek arazasat, relativ dragasagat vagy olcsosagat, mert egy adott oprendszer fut rajta.
Megint mas kerdes persze az, ha valaki eldonti, hogy neki x86 Windows tabletre van szuksege, mondjuk 10 colosra, es azon a kategorian belul vizsgalja az arakat, teljes egeszeben zarojelbe teve a piac tobbi szereplojet. Ezzel sincs semmi baj, csak az a gond, hogy ilyen vasarlokbol marha keves van, ezert nem is igazan relevans, hogy ok fejben hova teszik a Surface 3-at. De ugyanigy, ha egy vasarlo kizarolag Apple vonalon gondolkozik, az o kategorizalasa is mas lesz, de hasonloan kevesbe relevans a piac egeszet nezve.
Az pedig nagyon teves elkepzeles, hogy mondjuk az x86 tamogatas lesz az a plusz feature, ami miatt valaki nem fog iPadet venni. Nyilvan van nehany ember, aki igy all hozza, de a vasarlok tulnyomo tobbseget ez nem erdekli. Ugyanezzel kuzdott anno a Nokia is: azt hittek, a szines-szagos dizajn, az egyedi oprendszer es a nehany extra feature (pl. brutal kamera vagy ingyenes navigacio) majd eladja a Lumiakat. Nem, nem adta el, mert az emberek tobbsege nem ilyen szempontok szerint vasarol, hanem egyszeruen egy jol arazott, jopofa kinezetu keszuleket akarnak, amin mindenfele jopofa/trendi appok futnak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! MSI Suprim X RTX 3080 10GB Videokártya!
- Xiaomi Redmi 13128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max - Graphite - Használt, újszerű
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest