- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- A HMD visszalép az USA piacáról
- Légies iPhone halvány színei
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Yettel topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Új hozzászólás Aktív témák
-
Golyobis
tag
Várok addig amíg eljön az alkalom hogy tehessek is valamit.
Például az hogy itt leírom a véleményem. Lehet hogy nem hangzik soknak, de könnyen lehet hogy többet számít mint amit a négy éves szavazással el lehetne érni.
Az sem mindegy hogy kinek dolgozok, vagy hogy kiket foglalkoztatok, kinek a termékére/szolgáltatására költöm a pénzem, vagyis kiket támogatok. -
bambano
titán
felmerült bennem a kérdés: vegyünk példának két szavazási eredményt:
- 40% részvétel, nulla vagy elhanyagolható érvénytelen szavazás
- 70% részvétel, 30% érvénytelen szavazás.lehet-e a kettőből nagyon különböző értelmezést kiolvasni?
mert ha nem, akkor pont ugyanannyit ér a távolmaradás mint az érvénytelen szavazat. -
Louro
őstag
Szerintem azáltal, hogy sokan direkt elbagatelizálják a szavazást azzal, hogy elrontják, pont azokat támogatják, akiknek a rendszerével nem értenek egyet. Az, hogy nincs tökéletes alternatíva, ... sose lesz.
Én a nagyvezír helyében a sok hulladékszavazatnak csak örülnék, mert őket erősíti. A híveiket megfelelően kioktatták a falugyűléseken, hogy miképp kell és hová jelölni.
-
bambano
titán
több tüntetés, nemzetközi felháborodás, stb. volt a ceu és az mta ügyében is. szerinted mit dekódoltak ki belőle a kormányban? vagy kövér laca pont a napokban nyilatkozta, hogy tojnak rá, mit mond a világ, lesz közigazgatási bíróság.
nagyjából két esetre emlékszem, amikor komoly üzenet volt az elmúlt sok évben: az internet adó és a vasárnapi boltbezárás. emellett fel tudok sorolni egy kilométeres listát, amin "komoly" üzenetek voltak, és semmiféle érdemi hatást nem váltottak ki.
a komoly üzenet elengedhetetlen ismérve, hogy hatást vált ki, ami túlmutat azon, hogy fulladoznak a röhögéstől.
másrészt meg küldjél már komoly üzenetet úgy, hogy Lajosunkat áthajítja a palánkon egy csengeri nő egy piramisjátékkal vagy csalással, amiről megy a médiában a kampány, és utána Lajosunk simán és fölényesen nyeri a körzetét. Ez mondjuk az én személyes tragédiám is, és árnyalhatja a választásról alkotott véleményemet, hogy abban a választókörzetben kell szavaznom, ahol Lajosunk indul, és ahol jól láthatóan a választók lényegesen több, mint a fele idióta, mint egy pár rendőrcsizma.
Menjél már el szavazni úgy, hogy a választék Lajos, egy mszp-s nő meg az lmp és a momentum által támogatott jobbikos. hát nem, ebbe a társaságba nem akarok belekeveredni semmilyen szinten.
-
bambano
titán
"az elég komoly üzenetet küld a mindenkori politikai elitnek": ez csak az ellenzékiek álmodozása. a közelmúlt eseményei azt mutatják, hogy jelenleg nem lehet olyan komoly üzenetet küldeni a politikai elitnek, hogy figyelembe vegyék. tehetsz bármit, az mind komolytalan lesz.
nem tudom, meddig nem feszítjük még szét a moderálási elveket, de itt egy cikk: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Ha a fejlesztőkön múlik, akkor nem tér vissza a GPU-s PhysX
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Azonnali informatikai kérdések órája
- A HMD visszalép az USA piacáról
- További aktív témák...
- Szép Dell Precision 5560 Slim Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 64/1TB RTX A2000 4GB UHD 4K
- Acer Nitro V 16 AI Gamer Laptop! Ryzen 7 260/RTX 5070/32gb DDR5/2TB SSD/2560x1600/180hz/Beszámítok!
- Szép Dell Precision 5560 Slim Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" Xeon W-11955M 64/1TB RTX A2000 4GB FHD+
- AOC CQ27G2S Monitor (2K/VA/165hz)
- Samsung C27F396FHR Monitor
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari!
- Honor 200 , 8/256GB , Kártyafüggetlen
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest