- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Fotók, videók mobillal
- Netfone
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Légies iPhone halvány színei
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Nem sok meglepetést tartogat a Galaxy S25 FE és Tab S11 Ultra külseje
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
Új hozzászólás Aktív témák
-
joey04
titán
ami nem csúcskategória, az laggol, gyenge anyagminőségű (1-2 kivétel van) és a support is szarabb. plusz gyengébb a kijelző, nem csak felbontásban. általában a kamera is, és úgy nagyjából MINDENBEN szarabb. ami meg csúcs, az meg mind tepsi. ez a nem oké. akinek meg feláll a szőr a hátán a zárt rendszertől az b*szhatja az ios-t meg a wp-t. árra meg hülyeség amit felhoztál, az ilyen-olyan mini verziók túlárazott szarok, mert pont a nevet lovagolják meg. pl. ha lenne egy valóban kisebb csúcsmodell azért kérhetnének nyugodtan sokat. mivel sokan éheznek rá, még többet is kérhetnének mint amennyit megérne.
-
tjb007
nagyúr
Hivatalosan is bejelentve: [link]
-
Crytek
nagyúr
Ez nagy baromság. Simán belefér minden 4.5 colba 3500-as aksival (igaz ez az aksi méret se jó semmire mert 1 napot se bír ki egyik sem ,de ez van)
Én már évek óta szajkózom ,hogy nem kell telefonba 126millió megapixel (legyen max 3.2 mp de az fényképezőgép minőség) meg nem kell 128 mag meg 50gb ram hanem legyen benne normális akkumulátor hogy nem kelljen a töltőt mindenhova magunkkal hurcolni mert ha az ember használja nem bír ki egy napot se.
-
azopi74
addikt
"Az a szánalom, hogy nem értitek meg, hogy valakinek kisebb készülékben kéne a nagy erő. "
Nekem is egy ulrabookban kellene egy asztali grafikus munkaállomás ereje. És persze ne is legyen drágább, mint az asztali verzió.
Még ha fizikailag meg is lehetne oldani a dolgot, hogy egy csúcskategóriás phablet hardverét, felbontását, aksiját egy 3,5-4 inches telefonba bezsúfoljuk, akkor sem lenne értelme mérnökórát ölni bele, mert fizetőképes kereslet nem lenne rá, hiszen csak jóvál drágábban tudnák adni ráfizetés mentesen.
Az más kérdés, hogy amúgy sem lenne nagyon értelme, mivel - leszámítva azt az egy-két siránkozót, akik a szokásos tepsizős hsz-t benyögik minden topicba - igény nem nagyon lenne ilyesmire, nem sok hozzáadott értéket nem jelentene egy ilyen méretű telefonban, hogy pl az ebben a méretben szokásos Snapdragon 400 helyett 800 ketyeg benne, vagy 540*960 helyett 1080p a felbontás, különösen, ha összevetjük a brutális plusz költséggel - mert egy ilyen S4 mini pl. a mini 3-szeresébe és a "normál" S4 kétszeresébe kerülne jó esetben is. (De írhattam volna (One/One Mini, Xperia Z/ZR vagy akármelyik más párost),
Így is megy a siránkozás, hogy a minik alig kerülnek kevesebbe a nagytesóknál a gyengébb hardver ellenére, hát kérem a mobilitásnak/ergonómiának ára van.
Ha meg nem csak az e-péniszünket akarjuk méregetni azzal, hogy egy csúcsphablet erejét akarjuk egy maroktelefonba, hanem az a gond, hogy laggol az android a gyengébb vason, akkor meg van alternatíva, lehet választani iphone-t vagy wp-t is.
-
-
válasz
leslie_smith #25 üzenetére
+1
-
HawerKing
őstag
a CloudMobile utodjat is kiadhatnák már
-
jilian
addikt
Az a gáz (szánalom
), hogy eddig ahány embert ( szerk.:jó.. 50%) hasonló méretű telefonnal láttam hadonászni, mindegyik kijelzője el volt fingva...
'miffa a letolt gatyába bele belefér de hogy elérjed mielőtt leülsz... pfff
-
joey04
titán
válasz
#32839680 #35 üzenetére
az szart sem ér.
4.7-ről is váltottam már vissza, ahogy korábban 4-ről is 3.5-re. -
Cyberpunk
félisten
Akkor most várj! Beszólt, hogy milyen sz@r, hogy minden csak péklapát. Én beszóltam neki, hogy ez szánalmas. Te beszóltál nekem, hogy ez szánalmas. Jó kis hármast alkotunk nem?
Pont annyira van közöd az én problémámhoz, mint nekem az övéhez. Éppen ezért nincs értelme ezt a bájcsevejt itt folytatnunk.
-
joey04
titán
válasz
Cyberpunk #29 üzenetére
Az a szánalom, hogy nem értitek meg, hogy valakinek kisebb készülékben kéne a nagy erő. Ne CSAK tepsik legyenek a felsőkategóriában.
31: te is minden esetben válaszolsz. skippeld ha nem tetszik. nagy telefonnál minden esetben téma lesz érthető módon. ahogy egyes márkáknál az ár kerülő elő. máshol az anyagminőség, megint máshol a kijelző. ez van. -
banhammer
veterán
Ha olcsóbban adná az Acer, mint a konkurencia talán lenne értelme, de így ennyi pénzért.
-
Crytek
nagyúr
De miért tégla könyörgöm. Elmehetnek a ........ ........ ......... .......... ......... ....... oda. Jóhogy nem 10 colos telefonokat gyártanak már! SZÁNALOM!
-
Robi BALBOA
őstag
Kínai telóm van és olyan minőség érzetet kelt minden téren, kézbevéve, ránézésre, bárhogyan, hogy ha az itthon forgalmazott gyártók csak fele ilyen minőséget tolnának az arcunkba, akkor mindenki Jóker vigyorral venné a telókat.
Más: Amúgy ez a 16gb hátértár ez valami förtelem ilyen kategóriájú telónál, de ez kb minden gyártóra igaz, ebben a kategóriában 32gb alatt nem szabadna gondolkozni, főleg ha még nem is bővíthető!
Tényleg amúgy bővíthető a teló? -
fojuzer
aktív tag
Nos a "Drága" hazánkban készülékeket tek mind 1 kirakja össze.mely név alatt.Átlag többség /Csóró/ s ezeket nem a Nép fiai veszegeteik napi használatra,ez biz TÉNY! Ha müszakilag fejlett,korszerü s jó az Árazása is kelendö lehet!Márkás nevüek "Szarát?2 gyengébb tudással jobban veszik? Nos mindenki azt-ott veszi mmeg amt szimpatikusnak talál!//Hja s van reá pénze is!//
-
#13110016
törölt tag
válasz
wertigo1984 #13 üzenetére
Lesz-lesz. Csak nem nálunk
-
SkyLine3000
addikt
A képen 2,3ghz szerepel és nem a cikkben leírt 2,1ghz.
-
azopi74
addikt
válasz
#32839680 #17 üzenetére
Nem a gpu-val van a fő probléma. Hanem az lte hiányával, és azzal, hogy nem fejlesztettek saját cpu-t, így az elég kényelmes ARM-tól kénytelenek licenszelni. Nem tudom, feltűnt-e, de nem csak a tegra, hanem a többi felső- és csúcskategóriás ARM CPU-s soc szopóágon van... Cortex A15-öt a jelek szerint nem a ma elérhető gyártástechnológiákra tervezték. Az arm cpu-s socok egyedül az alsóbb kategóriákban mennek (a5, a7, esetleg majd az a12, csak jönne már..)
-
oceanrush
senior tag
585 EUR? ez valami vicc? azert ennyire nem ismert ez a gyarto... legalabbis mobilos korokben.
-
satz18
őstag
Úgy fest, hogy a snapdragon 600 után a 800 még egy fokkal sikeresebb lesz.
-
joey04
titán
Helyes, hajrá qualcomm! tegra max a levesbe mehet!
-
leslie_smith
aktív tag
Egyre több a Snaodragon 800-as teló
Ezek ősszel piacon lesznek
Eddig stim
De nem sokkal utána jön az újabb proci stb stb
Nem lehet dönteni miattuk -
wertigo1984
őstag
Na ez mar meretes darab lesz, viszont nem olcso. Lesz igy piaca?
-
blade zte
őstag
Pedig a kínaiak szoftveres támogatottsága, és néha anyagminösége (samuhoz viszonyítva) még jobb is. Arról ne is beszéljünk, hogy szerintem egyedül az oppo hoz fejlödést más téren is, mint a proci.
A kínai készülékek zöme amúgyis olcsóbb, úhogy ez az egész alaptalan.
Mr silkó: pl. oppo n1: hátsó tapipad, és átlag feletti 16mp-es kamera. Minden más órákon belül a debütáláson kiderül.
-
-
babkukta
senior tag
Persze!! És ennek meg is van az oka
Én szurkolok a Qualcommnak, eddig is jó és erős procikat tett le az asztalra.
Viszont ami az Acert illető, oké, h minden gyártó létrehozza a csúcsmobilját snapi 800al meg 2 giga memó, meg FHD kijelző stb, viszont egyet elfelejtenek... a nevesebb konkurenciákkal egy árban dobják ki ezeket, és ez szerintem nem jó. Adott 180 ezerért Sony, Samsung, HTC. Szerintem ezekkel egy árban nem tud labdába rúgni egy nem oly felkapott gyártó. De ez lehet csak az én véleményem.
Minden esetre ha lenne 10 készülék 1 árban, ebből 6 kínai, a többi meg a már eddig is ismert nagyobb gyártók készülékei, biztos h nem a kínaiból vennék -
Ádám16
addikt
Minden csúcsba megy az s800, ez már igen Qualcomm!
-
Cathulhu
addikt
Az nV iszonyatosan elszamolta magat a tegra4-el. PC-n az egyik technologiai vezeto pozicioban levo ceg nem engedheti meg maganak, hogy osi GPU architekturat toldozzon-foldozzon az aktualis tegraiban. Mar a 3-nal is utaltam, hogy gyakorlatilag csak egy duplazott 2, a 4-nel meg elhiszem, hogy gyorsak akartak lenni, es mivel meg meg nincs kesz az uj ezert inkabb emellett a megoldas mellett dontottek, de na, lathatjak hova vezetett az egesz. Gyakorlatilag elbuktak mindent a piacon, es amit nem latunk, hogy kozben autogyartokat is bukott az nVidia a tegra4 miatt (pl BMW).
Nagyon nagyot kell durrannia, es nagyon gyorsan kell jonnie a tegra5-nek, mert rettenetesen erosodnek a kisebb-nagyobb kinai gyartok, a qualcomm meg lassan azt sem tudja mihez kezdjen a sok penzevel -
Mr.Silkó
veterán
Hát ez se lesz olcsó..
-
blade zte
őstag
Látszik, hogy a qualcomm nem annyira szigorú. Elvégre a tegra mindig nyújt procigyártói extrákat, mint a tegrazone, és jó eséllyel meg kell felelni a minimum specnek, hogy fussanak.
De végre viszonylagos egység lépett fel viszont csúcsmobil téren hardverböl.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Formula-1
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- PR-Telecom
- BestBuy topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Gaming notebook topik
- Escape from Tarkov
- Autós topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16GB) Kingston FURY Beast RGB 6000MHz DDR5 CL30 memória 27% 3 év garancia
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest