- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Kis telefon hatalmas teleppel
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Lendülettel mehet nyaralni a Samsung
- Redmi Note 13 4G
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nem biztos, hogy a legerősebb tabletplatform elverése lesz az elsődleges cél. A Brazos-T továbbra is egy nagy teljesítményű tabletplatform marad, még akkor is ha a Hondo-val a fogyasztása az ARM-hoz közel kerül. 100-150 dolláros gépekben nem fogjuk látni, szemben az ARM-mal, ahol ez a szint opció.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Megteheti az MS a támogatom és majd később leszarom politikát, csak ha kiépül egy komoly ökoszisztéma az FSA-ra, akkor azt nehéz lesz lebontani.
A Linuxban nem látom az áttörés lehetőségét. Kiváló rendszerek épülnek rá, de az 1.0-s userek szemével vizsgálva bonyolult és átláthatatlan az egész. És nem azért mert valóban az (nagyon is átlátható és egyszerű egyébként), hanem azért mert nem szokta meg a felhasználó azt amit egy Linuxban lát. A Windowsnak óriási előnye, hogy az 1.0-s user otthonosan mozog benne. Ez szerintem még évek múlva sem fog megváltozni. Maximum akkor, ha a fiatalabb generáció oktatásánál világszinten ráfekszünk a Linuxra, de ezt az MS nem fogja engedni.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Az a baj, hogy a Windows olyan szintű monopol pozícióban van, hogy az sem rendíti meg ezt, ha egy ténylegesen nyílt megoldás lesz bevezetve a DX helyére. A programok száma óriási, és ezen évekig kell faragni a tényleges trónfosztáshoz.
Én úgy gondolom, hogy az FSA-t az MS azért támogatja, mert az új Xboxba FSA kompatibilis platform kerül, és így muszáj ráfeküdni. Ettől függetlenül előnyt is lehet belőle kovácsolni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AliExpress tapasztalatok
- Napelem
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Medence topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- E-roller topik
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- LEGO klub
- Egyesítené a ChromeOS-t és az Androidot a Google
- További aktív témák...
- AKCIÓ! ASRock H310CM i3 9100F 8GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB AeroCool Strike-X 500W
- Nike Airmax 720 43-as sneaker eladó
- Lenovo magyar laptop billentyűzetre van szükséged? Akármelyik verzióban segítünk!
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Thor II 1200W 80+ Platinum tápegység! Olvass!
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest