- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Xero
nagyúr
Tapegyseg kicserelve. Egy ideig ment, aztan gondoltam megnezem a PS5-el is. Egybol apro pici pottyok jelentek meg. Hirtelen megijedtem, hogy a PS adta be a kulcsot, de kiprobaltam monitoron is es ott semmi baja. Ha levettem a kimenetet 1080p-re egybol nem volt kinja a TV-nek, majd vissza es mar nem csak pottyozott, majd szepen megint ujraindult es megint indithatatlan. Tartok tole, hogy a hetre beutemezett alaplapcsere mar keves lesz.
-
alaves
addikt
Ne várj a számlára, nekem már rég kicserélték a kijelzőt, mire hetek múlva megjött a Vodafone számla, mert kértem a garancia miatt. Bejelented (hátsó címke fotó + hibaleírás) az LG ügyf.szolg.-nak, az adatbázisukból azonosítják, hogy hazai vétel. Pótlólag majd elküldöd a számlát, mint én.
-
Xero
nagyúr
Mostanra jutottunk el oda, hogy mar 5 percenkent ujraindult es neha beragadt annyira, hogy teljes aramtalanitas utan talan elindult. Jelenleg mar el sem indul.
Vodatol vettem, magyar garijegy nulla igy varom, hogy kuldjek majd hivom az LG-t.
Felteszem tap es/vagy alaplap csere, de nem sertodnek meg ha kicserelnek az egeszet a picsaba. Ki tudja mit kapott a panel ezeknel a hirtelen power-off power-onoknal. -
Gorgonka
aktív tag
-
alaves
addikt
Relé kattanás az természetes az LG-nél. Kikapcsolásnál vagy azonnal, vagy 7 perc múlva (ha összegyűlt a következő 4 üzemóra és lefut a kompenzáció). Bekapcsolásnál is ugyan úgy kattan (kivéve ha kompenzáció közben kapcsolod vissza).
Lehet gond a táppal, de egy 2 perces áramtalanítást próbálj, lehet hogy megoldja az újra- indulást.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Végleg lemondott a régi gépekről a Steam
- Iqos cigaretta
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Elemlámpa, zseblámpa
- LEGO klub
- Milyen egeret válasszak?
- Fujifilm X
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B550M R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman Z1 PLUS CM 700W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPad 9 Wi-Fi + Cellular + AJÁNDÉK iPad Pro Leather tok
- Samsung Galaxy Watch FE / 16GB / Bluetooth / Wi-fi / GPS / 1 Hónap garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3610
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


