Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    Nem értem még mindig, hogy mennyivel tud többet mint a G3, vagy a G4!? Két kamera, ok. Az egyik nagy látószögű, ok. De értelmét nem látom. Veszek aliról, vagy ebayről egy optika szettet és kész is van szinte ugyan az.
    Semmi újdonságot nem mutat fel a G5 amire rá lehetne csodálkozni. A modulos felépítés nem újdonság, ezelőtt akadtak már kacatok, kiegészítők telefonokhoz. Csak itt még a készüléket ki is kell ezért kapcsolni. Lsd., Lenovo, kikapcsolás nélkül extrák csatlakoztathatók és az még dizájnos is.

    Mutasson nekem valaki olyan újdonságot a G5-ben ami más készülékekben nincsen? Ami kiemeli a többi készülék közül. :) Max 1 kombója van, a dupla kamerás lézeres kamerarendszer.... De ugye a dupla kamera sem újdonság, lsd HTC.

    Ujjlenyomat olvasóról ne beszélgessük, már a G4-be is bele tehették volna.

    Hajlított kijelző, Samsung már megcsinálta.

    Unibody felépítés, 4 éves Sony-nak alu háza volt...

    Nem tudok felsorolni pluszt, amit ez a készülék tud! Még csak vízálló sem lett! De legalább a G3, G4 tulajok biztosan nem váltanak... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz leslien #13 üzenetére

    Nem azokra gondolok amikben jobb lett a készülék. Hanem amikben újat mutatott. A G4 bőr hátlapja volt újdonság. De egyéb extrái nem lettek. A kamera jobb lett, a készülék gyorsabb. De miben mutatott újat?

    Nekem G3-mam, páromnak G4-e van. Sok újdonságot nem hozott a G4. De javítottak a G3-hoz képest. Viszont ehhez képest a G5 egy merőben új vonalon indult el... Inkább a V10-nek kellett volna G5-nek lennie.

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz gerii #18 üzenetére

    Vegyük olcsó belépőnek mondjuk 180-ért. Hozzá a kamerás kütyü 30, a hangszórós 20. És már 230-nál járunk... Nem hinném hogy ennyi kacatot valaki magával vinne. És ezért az árért már lehet hogy inkább a vízálló Samsung lesz a nyerőbb, aminek az akksija is nagyobb. És valamiért úgy érzem, hogy a kamerája szebb képet fog készíteni. :W

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák