Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drahos88

    csendes tag

    válasz Ulkesh #32 üzenetére

    Én csak azért regisztráltam mert láttem hogy titeket menyire érdekel hogy a mobilokba mi van.Én a Nokiba gyárba dolgozok komáromban...Nagyon jó munka hely..De egyépként pár max 10eurobol megvan egy mobil cak pak mindennel eggyüt.terméktöl függetlenül.Ugy hogy semit nem érnek..minden a legolcsobb benne.Else hinétek mik vannak..Ja nem akarom a nokiát le nézni mert hát téleg ott dolgozom és jó...de téleg igazatok van semit nem ök gyártanak még a legaprobb alkatrészeket sem minden beszálitoktol van. és hogy finn cég lenne csak a szék hej de még a fejesek sem finnek cinaiak..minden kinai minden onnan van....cak a hát finn gyártó alat jobban eladnak mindent..
    Ha valakinek kérdése lenne ez a cimem drahos88@freemail.hu Ja és mobilt ne vegyetek egyböl mikor bejön inkább várjatok pár honapot,mert az összeszerelést mindig pár honap uután véglegesitik a munkautasitást...adig nagyon sok hiba van.még ha észre se veszitek..

    drahos88@freemail.hu tudok függetlenitö kodokat is ha valakit érdekel meg akármit ha kell...

  • drahos88

    csendes tag

    válasz dezz #39 üzenetére

    Szia dezz erre csak anyit akarok mondani hogy tudtad hogy mokor feltalálták a videót,rá egyhonapra már meg volt a dvd csak nem dopták piacra mert még a video nem termelte vissza a belfektetet zsét... Szerinted mik lehetnek már feltalálva amire még várnak hogy piacra dobják a dvd-vel 3évet vártak...mikor már megvolt addig csak hagyták piheni...hagytejeljen a video érted ..ez azért idegesitö nem ...de hát ök fejlesztedték ki ez van én se lennék különb az ö helyükben..

Új hozzászólás Aktív témák