- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- One mobilszolgáltatások
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Fotók, videók mobillal
- Hetekig bírják töltő nélkül a Huawei sportórái
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
confuser
senior tag
válasz
Burt1793 #454 üzenetére
Több szempontból sincs igazad.
A belső hálózat jó, de részlegenként, sőt részlegeken belül a hálózat adott részeihez külön hozzáférés szükséges (olvasáshoz is, nem csak az íráshoz). Sokkal macerásabb, mint elsőre hangzik, hidd el, ebben dolgozom, és a munkatársaim is mind egyetértenek.
A projektorok pedig többnyire nincsenek gépre kötve, szabadon állnak, pont azért hogy bárki rácsatlakozhasson a saját gépével, persze ehhez vinni kell magaddal... A continuum pont ugyanezen az elven működne, csak nem kell magaddal laptopot vinni, elég a telefonod (ami valószínűleg amúgy is nálad van).
Annál a néhány megbeszélőnél, ahol mégis gépre van kötve a projektor (de ez tényleg jóval ritkább eset), ott az első alkalommal történő bejelentkezés mindenkinek 8-10 percig tart, amíg a felhasználói fiók konfigurálódik, plusz különböző biztonsági folyamatok végbemennek. Utána már nem vészes, de aki sokszor megy új helyre, annak ez nem járható út.
Természetesen ezek alapból mind jó megoldások lennének, ha nem lenne ilyen szigorú szabályrendszer és IT háttér, de ez egy vállalati kultúra, kétlem hogy a közeljövőben változna. És ha egy ekkora cég a platformot választja, az nyilván elég nagy win a MS-nak. Más cégeknek más kultúrával lehet hogy tök felesleges, de biztos van sok olyan cég, akiknél viszont egy kényelmes és hasznos alternatívát nyújt a jelenlegi módszer helyett.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 15 Pro 128GB Silver Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3595
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T495 - AMD Ryzen 5 PRO I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight- 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,,MS3433
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 5700XT 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! LG 24GM79G-B 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest