Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz tjb007 #54 üzenetére

    Akkor az AMD-t se értem, mert ugye a nagy sűrűségű alacsony fogyasztású SoC lenne a lényeg, de ha pont a fogyasztás magas, akkor cseszhetik, mert ott az Atom viszont ütősebb, és a GPU meg nem számít annyira.

    Mondom azért írtam az A53-at is oda, mert A57 nélkül értelmetlen és vissza. :) Mondjuk hogy egy b.L-es szerver procinak van-e létjogosultsága, azt meg nem mondom.
    Mondjuk amúgy a Samsung lesz olyan hülye, hogy 20nm-en kihozza, mint a A15-öt 32-n. (Mondjuk én voltam olyan hülye, hogy azt higgyem, hogy jó lesz és megvettem...)

    Ha viszont nem terveznek egy A12-es mintás ARMv8-at, akkor most épp zsákutcába futott az ARM ha jól látom. :(

    @Bone123: 14nm :)) :)) :)) <- Csak ezzel tudom kifejezni. :D Fingjuk sincs miről beszélnek, még a 20nm sincs sorozatgyártásban.

Új hozzászólás Aktív témák