Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trydium

    csendes tag

    Jó kis írás ! Nagyjából... :C

    Azonban az olvasása közben, mindig felböfögtem vmiért a "divatmajom" kifejezést... :W
    40 éve vadkempingezem (most már a saját családommal, korábban a szüleimmel).
    A legfontosabb kérdéseket, "ellenkérdéseket" sajnos nem feszegeti a cikk, ami mindig felmerül a témában ha kempingezésről van szó !

    Hová megyünk sz@rni ?! Hogyan nem csípik szét a seggünket a szúnyogok ?
    Hogyan rejtsük el a "terméket" ?

    Ha a cikkíró csak azokkal a helyzetekkel kívánt foglalkozni, ahol/amiben telepített Toy-Toy budi is van, akkor mindenkitől elnézést kérek ! Ez viszont, akkor nem kempingezés, hanem "városi hülyeség" !

    "Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

  • trydium

    csendes tag

    válasz lomposfarkas #17 üzenetére

    "A cikkben leírtakról nekem ez ugrott be."

    Te kifinomultabban fogalmazol mint én... :DD

    Jómagam is nullás vagyok, apám is az volt. De mindenkit egyformán felzabálnak a szúnyogok a családban.
    Valszeg a Szigetközben nincsen szaglásuk a szúnyogoknak vagy nem olvassák a brit tudósok cikkeit.
    Nem volt jobb a SzuKu-nál, de meg kellett fürödni, ha a Zasszonyal is szerettél volna hancúrozni a sátorban... :))

    Nálam a "sátor" 90kg ! :DDD 60kg a vas és 30kg a vászon. Egy 40 éves BudaPack sátrat használunk. Bazi nagy előtér, 2+2 hálófülke. Ezt nem fújja el a szél. Voltunk olyan viharban, hogy a 4 személyes kenut felkapta a vihar és majdnem 500 métert repítette a mezőn.
    Eközben a sátor lágyan nyekergett a viharban... meg sem mozdult. :U

    Amit a mai ifjúság sátornak hív, azt mi úgy neveztük régen, hogy KUTYAÓL ! :D

    Vmiért úgy érzem, hogy Te is "régi motoros" vagy a szakmában... :R

    "Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

Új hozzászólás Aktív témák