Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    zsír.

    közben most éppen a böngészőből próbálkoztam (music.youtube.com). Bár még mindig nincs cast - gomb...

    Észrevételeim:
    az egyes listákat nem lehet rendezni sorrendben, ahogy a Google Music-ban lehetett, előadó, szám címe, album, de még akár a meghallgatások száma alapján is. Itt nincs cím a listák fölött, és rendezni sem lehet.

    Nem lehet több számot egyszerre kijelölni. A Google Music-ban a shift-et nyomva tartva, sztenderd vindózos módon akármennyi számot ki tudtál jelölni, jobb-klikkre előjött egy menü, akármit lehetett vele csinálni, listához adni, törölni, bármi; de még drag and droppal is be lehetett akár húzni a megfelelő listába.
    Na, ez sincs.

    A scrollozás iszonyat lassú. a kedvelt zenéim lisátjában 3500 dal van, 10 perc leérni az aljára, és közben le-lefagy a Chrome. Mobilon meg se próbáltam...

    napról napra jobban tetszik ez a fos :D

    Azon gondolkoztam, hogy resetelem az egészet, és újra próbálom importálni a zenéket, hátha jobb lesz már a találati arány, de nincs ilyen gomb.... sőt, mivel sok zenét kijelölni sem lehet, így eltüntetni sem tudom őket, csak egyenként. :( SZóval nincs visszaút. Ez úgy tűnik, már ilyen...

    Esetleg van valakinek arra ötlete, hogy hogy lehetne resetelni az egész youtube music-ot? Úgy, hogy ne legyen egy lájkolt zeném és egy playlist-em sem...

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák