Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz drfedayn #13 üzenetére

    ha nincs a kozeledben semmilyen androidos eszkoz, az osszes baratodnak windowsos mobilja van, akkor is van megoldas:
    otthon reggel megvaltoztatod a google jelszavad (szerintem erre se lenne szukseg, de biztos, ami biztos), majd munka utan besetalsz egy mediamarktba/extremedigitalba/speedshopba. A windowsos mobilodon inditasz egy wifi hotspotot, majd a boltban keresel egy barmilyen androidos eszkozt. Beallitod rajta a wifit, hogy csatlakozzon a mobilodra, majd beallitod az androidon a sajat google accountod, csatlakozol. Ha kesz, elinditod a marketet, telepited az igo-t. Szerintem ezutan meg se kell varni, mig letolti es valoban telepiti az android, hanem maris lehet megszakitani a wifi-t, mert innentol kezdve az accountodon van az app, de ebben nem vagyok biztos. Ha kesz, csinalsz egy factory resetet az androidon, hazamesz, visszavaltoztatod a google jelszavad.

    [ Szerkesztve ]

  • htw

    tag

    válasz drfedayn #13 üzenetére

    Három hét alatt tíz országban jártam, pár km-t levezettem. Használok egy Tomtom PNA-t, S3-on Syguc-t, Here, Waze és Google mapsot. Szóval van összehasonlítási alapom. :)
    Sajnos mindegyik szoftvernek megvan a hiányossága. Sygicben nagyon jól el lehet kerülni a fizetős utakat országonként is, viszont a online naviknak a forgalom figyelése nagyon jó. Ebben a Waze verhetetlen csak hát kell neki adatforgalom. A TMC meg nem ez a kategória.
    A Google maps pl mindent megtalál. Egy példa: Svájc Balerna Via Magazzini generali 14.
    Ezt a címet nem találta sem a Sygic sem a Tomtom sem az IGO. Viszont a Google maps az IOS térképe és a Here igen.
    Tökéletes nincs a maps is vitt már rossz címre ott a Sygic volt pontos.
    Legjobb ha az embernél van több alternatíva. :)
    Várom Adroidra az IGO-t és letesztelem azt is. :)

Új hozzászólás Aktív témák