- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- A Samsung gyártja az első 2 nm-es Qualcomm lapkát?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
-
Mobilarena
Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
Új hozzászólás Aktív témák
-
gusthy
veterán
válasz
tengeritehen #24084 üzenetére
Zsír, köszi!
-
#04441088
törölt tag
válasz
tengeritehen #14781 üzenetére
ironia..
-
golyós
addikt
válasz
tengeritehen #14053 üzenetére
Nálam nincs ilyen gond, ma is néztem reggel filmet a buszon. A hengerő gyenge de ez a telefon "hibája".
-
#04441088
törölt tag
válasz
tengeritehen #13999 üzenetére
'A Huawei több milliárd dollárt költ a legújabb technológiák kifejlesztésére, jelenlegi legújabb a tegnap bemutatott Honor mobiloknál debütáló GPU Turbo.
Még a Honor Play megjelenése előtt nyilatkozott úgy Yu Chengdong a Huawei elnöke, hogy legújabb technológiai fejlesztésük az idei év egyik mérföldköve lehet. Akkor még nem tudtuk pontosan, hogy miről van szó. A tegnapi nap során végül bemutatkoztak a Honor Play és a Honor i9 készülékek és az is kiderült, hogy mindkettőben jelen van a GPU Turbo technológia.
A GPU Turbo drámai módon növeli a grafikus feldolgozás hatékonyságát, így az okostelefonok még nagyobb teljesítménnyel futtatnak játékokat és közben nem csökken jelentősen az üzemidő. Számszerűsítve ez azt jelenti, hogy egy GPU Turbo-val rendelkező mobilnál 60 százalékkal növekszik a grafikus feldolgozás hatékonysága, úgy, hogy közben 30 százalékkal kevesebb energiát fogyaszt.
Megtudtuk azt is, hogy egy középkategóriás GPU Turbo-val felvértezett mobil egyetlen szálas teljesítménye még a ma piacon lévő csúcskészülékek többszálas GPU teljesítményét is képes megverni. E mellett a HDR képminőségen és a speciális effektek terén is vannak változások, így még jobb játékélményt kaphatunk.
A technológia a hardver-szoftver integrált gyorsítótárára támaszkodik. Ez pedig előnyös azoknál a mobil játékoknál, melyek nagyfokú grafikus feldolgozási hatékonyságot igényelnek. Hozzátették azt is, hogy a GPU Turbo a jövőben az AR-t és a VR-t is támogatni fogja és alkalmazkodni fog olyan szektorokban is mint a virtuális tanulás és az online vásárlás vagy távorvoslás.
Elsőként a tegnap bemutatott Honor Play és Honor i9 mobilokban érkezett ez az újítás, de hamarosan a Honor 10, Honor View 10, Honor 9 Lite és a Honor 7X is megkapja majd, ami alapján egyértelműen kijelenthetjük, hogy nem csak a zászlóshajók kiváltsága lesz. '
Forrás: gizmochina
-
válasz
tengeritehen #13943 üzenetére
Changelog van?
-
válasz
tengeritehen #13907 üzenetére
Szia,
A főkapcsolót nem nyomja olyankor tok vagy más? Mert azt a gombot hosszan benyomva tartva, újraindul a telefont.
Azon kívül is több dolog is okozhatja, hibás vagy meghibásodott SIM kártya, adott tekintetben problémás külsős, utólag telepített alkalmazás, a telefon oprendszerének a szoftveres problémája, vagy akár hardveres hiba is.
Másik SIM kártyával kipróbálhatod/tesztelheted, mehet rá a Wipe Cache, ha ezek nem segítenek, akkor érdemes gondolkodni, mióta is csinálhatja, azóta milyen alkalmazásokat...stb. telepítettél, azokat egyesével eltávolítva tesztelni, ha így sem szűrhető ki, akkor gyári visszaállítás - az az oprendszer esetleges szoftveres hibáját orvosolja -, aztán újnak beállítani a telefont, korábbi mentést nem visszahúzni, az áruházból sem engedni automatikusan visszatelepíteni minden alkalmazást, hanem egyesével telepítgetni a korábban használtakat és mindegyik utána használni kicsit a készüléket, hátha kibukik, melyik után után jelentkezik a hiba. -
KZP
őstag
válasz
tengeritehen #12765 üzenetére
Reggel óta nekem sincs ott egyik sem, csak a 137-esek.
-
Aryon87
félisten
válasz
tengeritehen #12765 üzenetére
Nalam 2x volt fent, mot csak az egyik lathato. Szerintem par nap es telepithetjuk.
-
bigrock
addikt
válasz
tengeritehen #11686 üzenetére
Sajnos nem, már én is próbáltam...
-
válasz
tengeritehen #11094 üzenetére
Szia,
Jó kérdés, mert adottak eltérések a kijelző kialakításában, kamerában...stb.
Kamerában egyik sem tökéletesenl indult a hardverhez képest, a Mate 10 Pro-nál a nem olyan régen kiadott 137-es firmware óta merem mondani, hogy kijavították a néhány apró hibát, a P20 Pro sem igazán jól kezdett a reklámokhoz és a vártakhoz képest, de szerintem néhány hónap alatt annak is javítják majd a szoftverét.
Ha most azonnal kellene telefont vennem, akkor 210.000 Ft-ért venném hivatalos viszonteladónál a Mate 10 Pro-t, mert ár-érték arányban nagyon jónak tartom, de ha ráér 2 - 3 hónapot, akkor kivárnék, hogy miként alakul a P20 ÍPro ára, hátha azt is leakciózzák majd, ahogy a Mate 10 Pro-val is tették, meg addigra a kamera szoftverén is faragnak, hogy még jobb legyen.
Más preferációd nincs az utód kapcsán?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Death Stranding (PC)
- Bluetooth hangszórók
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Linux kezdőknek
- Windows 98/ME kérdések és válaszok
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD Catalyst™ driverek topikja
- További aktív témák...
- Okostelefonok és eszközök felújítása, akkucsere, törött kijelző csere, ODA-VISSZA FUTÁRRAL IS!
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia
- Apple iPhone 7 128GB, Yettel függő, 1 Év Garanciával
- BONTATLAN Új Iphone 16 PRO 128Gb - 1TB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Apple Iphone 13 - 128 GB (éjjfekete) Garanciális
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 MAX 36GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Gigabyte AORUS 16X (2024) Gamer notebook - i7 14650HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GBWin11
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090
- SZÜNETMENTES TÁPOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged