Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    Én is úgy gondoltam öregbítem a jó hírét az illetőnek, de hogy nehogy azt higgyétek, bunkó voltam, a teljes beszélgetést bemásolom. Hosszú lesz, de okulásul megéri szerintem. Ünnepi hangulat van benne 1000-el. Tehát:

    ÉN:
    "Hali, látom hirdetsz S7 Slimet, amire tudtommal csak 2.2 érhető el gyárilag.

    Nem az üzletrontás a célom, hiszen akkor nem privátban írtam volna. Nekem is van S7 Slimem, az a kérdésem, hogy honnan szedtél rá 4.04-es gyári FW-t? Vagy csak Photoshop? Mondom, nem érdekel a bizniszed, nem azért írok, hogy beleokoskodjak a hirdetésedbe, de ha valahonnan tényleg szerezhető hozzá 4.04 gyári, akkor oszd meg velem/velünk is kérlek. Vagyunk egy páran itt, akiknek ez fontos lenne, ezért írtam. Attól kímélj, hogy "így kaptam, nem tudom, hogy került rá..."

    Köszi, Üdv, Bakter"

    VÁLASZ:
    "szia ha rámész és már biztos hogy meg is tetted ,arra a képre amelynek látszik az fw verzio,és lekéred a kép tulajdonságait, rájössz hogy mekkora marhaságot is írtál.a photosop bináris kód rendszert használ generálozásán amit a moddingolt kép tulajdonságai tartalmaznak.

    a frissítés pedig úgy történt ahogy a kis könyve is tartalmazza.üdv "

    MEGINT ÉN:
    "Vegyél vissza, mondtam, hogy nem harcolni akarok.

    Egy halál egyszerű kérdét tettem fel: Honnan szedted le a 4.0.4-es FW-t az S7 Slimre?

    Mert hogy nem innen (itt a gyári oldalak linkjei voltak), vagy innen az biztos. Az S7 slimre tudtommal nincs gyári 2.2-nél frissebb FW. Hidd el, tudom, mit beszélek, eléggé járatos vagyok ennek a terméknek a lelki világában. Főzött romok vannak rá 4.x verziókban, de azokban nem működik minden funkció. Pl kamera.

    Tudom, hogy kell rá feltenni a FW-t, köszi. És nem a kiskönyvecskéjéből tudom...

    Szóval: Honnan szedtél rá gyári 4.04-es Rom-ot. Azt már meg sem kérdezem, hogy mitől 4G az S7 Slim

    Értelmesen kérdeztem, tisztelj meg normális válasszal."

    MEGINT VÁLASZ:
    "en meg leirtam hogz mit es hogzan kell csinalni, oda ahiva kerted.udv.kellemes unnepeket.

    rovid valasz ,, a gep frissitette magat,miutan szuzen gepre dugtam.

    most uninstalaltam a suitot es ott a build verzio r001c178b041

    en meg em vagyok guru,csak ugyhasznalom a gepeimet ahogy a hasznalati irja.

    ettol tobbet nemtudok es nem is kivanok foglalkozni a dologal.javaslom hasznalj surubben google-t.udv

    A stilusomon meg nem kell csodalkozni,csak abban irok amilyenben kaptam.Nem tetszik ez van.udv "

    Nem fűzök hozzá semmit.

    [ Szerkesztve ]

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák